Rüyada Zeytin Ekmek Yemek

Rüyada zeytin ekmek yemek rızkın bollaşmasına helal kazanç ile çok iyi mevkilere gelineceğine yaptığı bir iyilik veya yardım karşılığında alacağı mükafata delalet eder. Zeytin Cennet meyvelerinden olduğu bilindiği gibi rüyasında zeytin gören kişi hayatında yaşayacağı harikulade şeylere mal ve zenginliğe gönlü zengin insanlar ile tanışmaya ve zeytinin miktarı kadar mala delalet eder.

Ekmek kolay kazanılacak şöhrete nam ve ün sahibi biri olmaya hayırlı işlere giren ve sonucunda çok karlı çıkılacak bir ticarete de işarettir. Ekmek kırıntısı ev içinde yaşanacak küçük mutluluklara dışarıdan fark edilmese de kişi içerisinde varacağı huzura da işaret eder. Bazen bu rüya Hamile kadın tarafından görülmüş ise ikiz bebeğe de delalet edilir.

Rüyada zeytin ekmek yemek,rüya sahibinin sıkıntılardan kurtulmaya, sıkıntı sonrası kavuşulacak feraha tez zaman da gelecek iyi habere ve aile içinde birlik beraberlik bağlarının daha çok kuvvetleneceğine delalet eder. Hayırlara vesile olan ve iyi bir işe sebep olacak bir durum ile karşılaşmaya da delalet eder.