Rüyada Yüzük Takmak

Rüyada Yüzük Takmak, hacca gitmeye, itibarın artmasına, samimi dost ve arkadaşa işarettir.

Rüyada yüzük görmek, evliliği simgeleyebilir. Parmaklarınızda yarattığı duygu, evlilik (gerçek ya da gelecekte) hakkında neler hissettiğinizi gösterebilir.

Rüyada yüzük takmak

Rüyada yüzük takmak, yeni bir iş sözleşmesi ve başarıların habercisidir.

Rüyada evlilik yüzüğü takmak

Rüyada evlilik yüzüğü takmak, çok anlayışlı ve sevecen bir kişiyle evlenmek demektir.

Rüyada par­mağında altın, gümüş veya değerli bir yüzük görmek

Rüyada par­mağında altın, gümüş veya değerli bir yüzük görmek, servetin art­masına, maddi kazancınızda büyük artış olacağına ve maddi olarak rahata kavuşmaya işaret eder.

Rüyada altın yüzük takmak

Rüyada altın yüzük takmak, iş hayatında zarar etmeye, mal kaybına, iş hayatında zorluklara işaret eder. Bazen mutlu bir evlilik yapmaya yorumlanır.

Rüyada demir yüzük veya rüyada bakır yüzük taktığını görmek

Rüyada demir yüzük veya rüyada bakır yüzük taktığını görmek, birçok cefadan, sıkıntı ve kederden sonra rahata ermeye, huzura kavuşmaya işaret eder.

Rüyada yüzük taşı görmek

Rüyada yüzük taşı görmek de çocuğunuz olmasına işarettir.

Rüyada taşlı demir yüzük takmak

Rüyada taşlı demir yüzük takmak, hayırlı bir haber almaya, mutlu olmaya, maddi sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.Rüyada kırmızı taşlı bir yüzük görmek, kısa süre içinde evlenmeye veya aşık olmaya işaret eder.

Rüyada siyah taşlı bir yüzük görmek

Rüyada siyah taşlı bir yüzük görmek, sıkıntılardan sonra feraha kavuşmaya işaret eder.

Rüyada yakut taşlı bir yüzük takmak

Rüyada yakut taşlı bir yüzük takmak, rüya sahibi kız çocuğu olur.

Rüyada çirkin ve soluk renkli bir yüzük görmek

Rüyada çirkin ve soluk renkli bir yüzük görmek, mutsuzluk getirir. Rüyada kötü ve soluk görünen yüzük takmak, mutsuz olmaya, sıkıntı yaşamaya, başarısızlığa, mal kaybetmeye işaret eder.

Rüyada yüzüğünü kaybetmek

Rüyada yüzüğünü kaybetmek, rüya sahibinin eşiyle arasının açıl­masına yorumlanır.

Rüyada yüzük takmak, hayırlara vesile olacak güzel olaylara işaret eder. Rüya sahibinin şansı şu sıralar oldukça açıktır ve hayat kendisine karşı çok cömert davranacaktır. Rüyada yüzük taktığını gören kişinin hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacak demektir. Rüya sahibi hayallerine kavuşacak ve istedikleri tek tek gerçekleşecektir. Yeni başlangıçlar ve mutluluk verici olaylar anlamına gelir. Rüyada yüzük takmak, rüya sahibinin işlerinin açılmasına, kazancının artmasına ve huzurunun yerine gelmesine tabir edilir. Rüya sahibi uzun zamandan beri çok istediği bir şeye haiz olma mutluluğunu yaşayacaktır.

Rüyada Nişanlanmak

Bu rüya, kişi için iyi şekilde tabir edilmez. Hastalık, borç, dedikodu ve zorluk gibi kötü şeylere işaret eder. Rüya sahibi sıkıntılı günler geçirecek ve fena halde sinirlenmesine sebep olacak sözler duyacak ya da haberler alacak demektir.

Rüyada Taşlı Yüzük Görmek

Rüyada taşlı yüzük görmek, şan, şöhret ve itibar anlamına gelir. Rüya sahibi toplumda herkesin kendisini takdir edeceği ve günlerce konuşacağı bir işe vesile olacak ve çevresindekilerin sevgisini kazanacaktır.

Rüyada Gümüş Yüzük Takmak

Sağlık, bereket ve mutluluktur. Rüya sahibi zenginliğe kavuşacak, hayırlı evlat sahibi olacak ve aile hayatında büyük mutluluk yaşayacaktır. Kazandığı her kuruş alın teri, yediği her lokma ana sütü gibi aktır.

Rüyada Yüzük Görmek

Şans anlamına gelir. Rüyasında yüzük gören kişinin kısmeti açık, geleceği de parlaktır. Rüya sahibi için çok kısmetli olduğu yorumu yapılır. Bu nedenle de hiçbir zaman ekmeksiz susuz kalmayacak diye tabir edilir.

Rüyada Evlilik Yüzüğü Takmak

Rüya sahibinin gönül eşine kavuşması ve onunla mutlu bir izdivaç yapması anlamına gelir. Rüya sahibi ömür boyu mutlu olacağı ve hayır göreceği bir kişi ile hayatını birleştirecek demektir.

Rüyada Altın Yüzük Takmak

Altın yüzük takmak, sahip olunan servetin, mal varlığının artacağına, kişinin elde edeceği maddi güçle beraber işlerini kolaylaştıracağına ve kendi işinin patronu olacağına yorumlanır Güç anlamına gelir ve girilen her mecliste sözünün geçmesine yorumlanır. Altın yüzük, haramdan korkan, doğru yoldan ayrılmayan, ibadetine düşkün bir eş almak, hayır işlemek anlamına da gelir.

Rüyada Alyans Takmak

Alyans takan kişi bekarsa kısa zamanda çok mutlu olacağı, eşiyle iyi anlaşacağı, huzurlu bir evlilik yapar. Muradına ermeye, aklındakini yapmaya, hayallerine en güzeliyle kavuşmaya, gelinlik giymeye de yorumlanır.

Rüyada Yakut Yüzük Takmak

Her türlü cefanın, bugüne değin bitmeyen sıkıntıların, hastalıkların ve gözyaşlarının son bulacağına yorumlanır. Nihayet mutlu günlerin geleceğine, maddi anlamda güçlenmeye, servetini artırarak zengin kimseler arasında yer almaya tabir edilir.

Rüyada Zümrüt Yüzük Takmak

İtibarın yükselmesine, çalışılan işte yönetici olmak ve düşmanlarından kurtulmak, güçlenmek, resmi makamlarda yüksek mevkilerde görev yapmak, asil ve şöhretli bir hayat sürmek demektir. Zenginliğe, rızkın daim oluşuna, her açıdan şanslı olmaya yorumlanır.

Rüyada Pırlanta Yüzük Takmak

Evlilik yolunda adım atmaya, nişanlanmaya, sevilen kişiye kavuşmaya ve hasret gidermeye yorumlanır. Bekar kişiler için ummadıkları bir anda alacakları evlilik teklifine, yoğun bir aşk yaşamaya, duygusal, romantik zamanlar geçirmeye de tabir edilir.

Rüyada Elmas Yüzük Takmak

Kendisine her an sürprizler yapan, kıymet veren ve tatlı dille konuşan bir eşe sahip olmak, bayanlar için imrenilecek konfora sahip hayat yaşamak, aileden kalan mirasla daha da zenginleşmek demektir. Elmas yüzük takan kişiler konuşmaları ve güzel ahlaklarıyla beğeni toplarlar. Toplum içinde kabul gören, saygınlığı olan kişiler olmak, değerlerine sahip çıkmak manasına gelir.

Rüyada Tek Taş Yüzük Takmak

Ani gelecek evlenme teklifi ile mutlu olmaya, sevdiği kişiyle bir yastığa baş koymaya ve tüm dileklerinin kabul olmasına yorumlanan rüya, yaşlı kimseler için torunlarının evliliklerine şahitlik etmek, ailede huzurlu günler geçirmek anlamındadır.

Rüyada Başkasının Yüzüğünü Takmak

Mutlu başlayan ancak sonu gelmeyen beraberliklerin kişide yarattığı ıstıraba alamet eden rüya, kıskançlık duygularına yenik düşmeye, başkalarının hayatlarına müdahale etmeye ve arkadaşlık ilişkilerini bozmaya yorumlanır.

Rüyada Birine Yüzük Takmak

Tanımadığı birinin parmağına altın yüzük takmak yolculukta tanışarak evlenilecek yabancı birine, tanımadığı birinin parmağına bakır yüzük takmak işyerinde amirlerle kavga etmeye, demir yüzük takmak makam ve mevkiye yorumlanır. Tanıdığı bir bayana yüzük takmak o kimseyle evlenecek olmaya, takılan yüzük taşlı ise yakın zamanda nişanlanmaya tabir edilir.

Rüyada Sevdiğine Yüzük Takmak

Sevdiği kişiye altın yüzük takan o kişiyle nikah kıyar. Tahta yüzük takmak ise evliliklerinin gecikeceğine, kalaylı yüzük takmak sevdiği kişiyle alakalı kötü sözler, dedikodular duymaya delalettir. Evlenme teklifi anlamına da gelen rüyada takılan yüzük elmas taşlı ise, o kimsenin iyi huyu ve ahlakıyla kişinin ailesini fethedecek olmasına yorulur.

Rüyada Bakır Yüzük Takmak

Hain düşünceleri olan, hıyanet içindeki bir kimseden beklenmedik bir iyilik görmek, malını mülkünü yanlış ellerden ve kötü niyetli kimselerden kurtarmak, aza kanaat etmek ve geçim sıkıntısından kurtulmak anlamındadır.

Rüyada Demir Yüzük Takmak

İslami yorumlara göre demir yüzük takan kişinin malları değerini kaybeder ve alacağı mirasta ihtilaf çıkar. Para kaybına, geçim zorluğuna ve mücadele içinde olmaya tabir edilir.

Rüyada Yüzük Bulmak Ve Takmak

Altın yüzük bulan evlenir. Camide yüzük bulan namazında, ibadetini yerine getiren bir hanımla evlenir. Yolda demir yüzük bulan kişinin eşi cimri olur. Evde altın yüzük bulmak hanede bereketin artacağına, geçimin kolaylaşacağına delalettir. Gümüş yüzük bulmak huyu ve ahlakı ile kişiyi mutlu edecek güzel bir eşe tabirdir.

Rüyada Taşı Kırık Yüzük Takmak

Taşı kırılan yüzük evlatlarla ilgili üzüntüye yorumlanır. Hastalık veya eğitim sorunlarına yorumlanan rüya, hane içindeki fikir ayrılıklarının kavgaya dönüşeceğine, bekarlar için evlenme niyetinde olan kişilerden ayrılacaklarına tabir edilir. Nişandan dönmek demek olan rüya, aile engeli yüzünden sevdiğine kavuşamamak manasına da gelir.

Rüyada Hediye Yüzük Takmak

Annesinden altın yüzük hediye alıp takan kişi ömür boyu ailesinden hayır duası alır ve her işi yoluna girer. Babasından hediye yüzük alıp takan kişinin mirası çok olur. Tanımadığı birinin verdiği altın yüzüğü takan kişiler gurbete giderler.

Rüyada Kristal Yüzük Takmak

Yüksek makamdaki, itibarıyla, namıyla herkesi kendine hayran bırakan birinden gelecek mala ve paraya, çok kazanç elde edilecek bir işe girişmeye ve ticaret hayatına adım atmaya yorumlanır.

Rüyada Kırık Yüzük Takmak

Boşanma ile sonlanacak bir evliliğe veya baştan yanlış giden bir ilişkiyi ısrarla sürdürmek nedeniyle sonradan çekilecek sıkıntılara alamettir. Hanedeki problemlerin ayyuka çıkacağına işaret eden rüya, gönül ilişkilerinde aradığını bulamamak, kendine uygun bir eşe sahip olamamak anlamına da gelir.

Rüyada Kendi Yüzüğünü Başkasına Takmak

Kısmetini kaptırmak manasındadır. Özellikle düşmanı olanların kısmetlerini, şanslarını ve fırsatlarını değerlendirmek isterken karşılaşacakları engellere, başka kişilerin rızıklarına göz dikmelerinden dolayı çekecekleri sıkıntıya yorumlanır. Kendi yüzüğünü başkasına kaptırmak eşler arasında üçüncü bir kişinin varlığından veya şüphelerden dolayı oluşacak güvensizlik manasına gelir.

Rüyada Siyah Yüzük Takmak

Mekruh bir paraya ya da mülke sahip olmak, başkasının hakkını gasp emek veya başkasının parasını zimmete geçirmek demektir. Siyah yüzük takmak uğursuzluk ve nazara da işaret eder.

Rüyada Eski Yüzük Takmak

Kaybolan bir mala yeniden kavuşmaya, hayırlı bir insanla evlilik yapmaya yorulur. Yüzükte işleme varsa güzel sözler duymaya, eski işe geri dönmeye, uzun süren bir davada beraat etmeye veya hakkı olanı almaya tabir edilir.

Rüyada Yakut Yüzük Takmak

Aşka düşmek ve gönlünü fetheden, kısa sürede evlilik kararı aldıracak güzel huylu, dış görünüşüyle de beğeni toplayan, asil bir hanımla tanışmaya yorumlanır.

Rüyada Safir Yüzük Takmak

Her arzunun gerçekleşeceğine, evlilik teklifine, zenginliğe ve ömür boyu zedelenmeyecek bir saygınlığa alamettir. Safir yüzük takan bayanlar varlıklı biriyle evlenirler. Yokluktan ve borçlardan en kısa sürede kurtulmak anlamına da gelir.

Rüyada Eşine Yüzük Takmak

Evliliğindeki sorunları gidermek, eşler arasındaki tartışmalarda bir arkadaşın görüşünü almak yahut bir mal paylaşımında düşülen ihtilaftan kurtulmak için aile büyüklerinden destek almak şeklinde tabir edilir. Eşine yüzük takan kimse elindeki her birikimi sevdikleri için harcar ve ailesini mutlu etmek için gece gündüz demeden çalışır.

Rüyada Dar Yüzük Takmak

Dul biriyle evlenmek, borçlanmak ve sahip olduğu bir malı başkasına kaptırmak demektir. Bekar kimseler için çatışmalar ve kavgalarla dolu bir ilişkiye de işaret eder.

Rüyada Bol Yüzük Takmak

Rüya sahibinin Allah’a ettiği duaların kabul olmasıyla yaşayacağı mutluluk, bolluk ve berekete alamet eder. Hayırlı kazanç kapılarının açılacağını müjdeleyen rüya, çok sayıda evlada sahip olmanın da habercisidir.

Rüyada İnci Kaşlı Yüzük Takmak

Kibar, kalbi temiz, doğruluktan ayrılmayan bir eşe, her zaman kişinin yanında olacak dürüst dostlara ve aileden gelen maddi yardımlara yorumlanır. Şerefli bir hayat sürüleceğine, çalışkanlık ve disiplinle birlikte iman gücüyle de hareket eden rüya sahibinin asla dara düşmeyeceğine alamettir.