Rüyada Yılan Zehirlemek

Rüyada yılan zehirlemek, korktuğunuz her ne var ise hepsinden güvende olmaya işaret eder. Rüyada yılanı zehirlemek, doğacak olan çocuğunuzun hayırlı ve sağlıklı doğmasına işaret edilir. Bazı rüya tabirlerine göre de, fakirlik çekmeye ve sıkıntılarının bir süre daha devam edeceğine yorumlanmıştır. Rüyada yılan zehirlemenin altı şekilde tabiri vardır. Hayırlı zevce, doğru kararlar, yüksek makam ve mertebe, hayırlı ve kabul görülen işler, yüce gönüllülük ile tabir edilir. Bazende düşmanlara karşı elde edilen zafer olarak yorumlanır. Rüyada yılan zehirlemesi hayır ve menfaat elde etmeye, düşmana karşı zafer elde etmeye işaret eder.

Rüyada ölü yılan gören kimse için, rüya alimlerinin İslami ve Diyanet yorumları.

İmam Nablusi (r.a) Rüyada sarı yılan zehirlemek, hak etmediği sözler işitmeye ve iftiraya uğramaya işaret eder. Bazı rüya alimlerine göre rüyada kara yılan zehirlemek, hanesinde veya yakın çevresindeki bir hastanın iyileşmesine işaret etmektedir. Bazende zor durumda olan kişinin rahat ve feraha ermesine rivayet edilir.

Caferi Sadık (r.a) Rüyada beyaz yılan zehirlemek, dünya malına ve seyri sefaya dalmaya, işlemiş olduğu günahlara tövbe etmek anlamına gelir. Rüyada yeşil yılan zehirlemek, akrabalarınızdan veya yakın çevrenizden bir hanedeki kıza talip olmanıza işaret eder. Bir rivayete göre rüyada siyah yılan zehirlemek, çirkin ahlaklı ve huysuz bir kadın ile kurulan dostluk ile tabir edilir.

Rüyada Yılan Zehirlemek ne anlama gelir?

Rüyada yılan zehirlemek, iş ve eğitim hayatındaki karşılaştığınız zorlukların üstesinden geleceğinizin habercisi olan bu rüya hayır ile yorumlanmaktadır. Çevrenizde çekemeyen ve sizi kıskanan kişiler tarafından kurulan tuzaklara ve sinsi planlara düşürülmek üzere olduğunuza da yorumlanmaktadır. Bazende bu rüya sevdiğiniz kişiler tarafından darbe yemenize ve üzüntü keder yaşamanıza işaret etmektedir.

Rüyada Yılan Zehirlemek

Rüyada yılan zehirlemek, rüya sahibinin korku ve endişelerinden emin olmasına ve yaşadığı kötü günlerin etkisiyle kendisini bir süre toparlamakta zorluk çekmesine yorumlanır. Bazı rivayetlere göre rüyada yılan zehirlediğini gören kimse, düşmanlarına karşı girdiği çetin bir mücadelede, zafer elde etmesine ve ticaret hayatında kazanacağı yüksek kazançlara delalet eder.