Rüyada Yılan Sevmek

Rüyada yılan sevmek yılan görülmesi toplum içinde çok iyi sayılmasa bile her zaman hayra yormak gerekir. Rüyada yılan sevmek görülebilecek en güzel rüyalardan sayılmaktadır ve hayra yorulur. Rüya sahibinin pozitif bir insan olduğuna, etrafındaki insanlar tarafından çok sevilip sayıldığına, rüya sahibinin niyetinin amelinin çok temiz olduğuna öyle ki düşmanlarının bile zarar vermeye kıyamadığı na işaret sayılır.

Rüyada yılan sevmek ne anlama gelir ? dertlerden, kederden, sıkıntılardan kurtulmaya, yaşadığı çevre içinde mevki ve rütbe sahibi bir kişi olmaya, sevdiği kişi ile çok hayırlı bir şeklide evlenmeye, çok hayırlı evlatlarının olmasına, aşk ve muhabbete, zenginliğe, mal mülk sahibi olmaya işarettir.Yılan sevmek; Rüya sahibinin hayır yapmayı çok seven biri olduğuna, sağlıklı ve mutlu bir hayatı olacağına işaret olarak sayılır. Yılan sevdiğini gören kişinin rüyası yorumlanırken tabi ki yılanın rengine göre de yorum yapılması gerekmektedir.

Rüyada sarı yılan sevdiğini gören kişi, sevdiği kişi ile bazı sorunlar yaşayacağına fakat kişilik olarak affedici bir yapıya sahip olduğu için en kısa zaman da bu sorunu halledeceğine işaret sayılır.Rüyada kırmızı yada siyah bir yılan sevmek; rüya sahibi için bir uyarıcı niteliğindedir. Aşk ile yorumlanır. Rüya sahibinin yanlış bir kişiye muhabbet ve aşk ile bağlandığını bu konu yüzünden çok fazla derin acılar çekeceğine, ruhunda çok fazla derin yaralar açılacağına işaret olarak sayılır. Eğer rüya sahibinin aşık olduğu bir kişi yoksa etrafında iletişim kurduğu insanlara karşı dikkatli olması önerilir.

Rüya sahibinin konuştuğu ve etrafında değer verdiği insanlara daha fazla dikkatli olması gerektiğine kimseye çok fazla güvenememesi gerektiğine yorulur.Rüyada pembe yılanı sevmek; aşk ve sevgidir. Rüya sahibinin aşkla sevdiği kişinin aynı şekilde ona da aşk ve sevgi ile bağlı olduğuna ve bir ömür buyunca bu olayın bu şeklide süreceğine, mutlulukların günden güne artacağın, çok hayırlı evlatlarının olacağının habercidir.

Rüyada kahverengi yılan sevmek; yaşlı ve düşkünlere çok yardım ettiğine kendinden yaşça büyük olan birinin çok fazla hayır duasını aldığına ve bu duaların ömrü boyunca rüya sahibinin karşında ışık olacağının habercisidir.

Bazı yorumculara göre rüyada yılan sevmek; zarara uğrayacağına, işlerinin bozulacağına, etrafının menfaatçi kişiler tarafından kuşatıldığına, ihanete uğrayacağına işaret eder. Fakat genel olarak rüyada yılan sevmek, rüya sahibinin ne kadar pozitif, hayırsever, bir karıncayı bile incitmeyecek nitelikte bir insan olduğunu göstermektedir. Rüyada yılan seven insan büyük sevaplara nail olacağına, toplum içinde ve çalıştığı iş yerinde mertebesini yükselerek parmakla gösterilen biri olacağını gösterir. Rüya sahibi her zaman gördüğü rüyayı korku dolu bile olsa hayra yorması gerekmektedir. Eğer rüyayı yorumlamayı bilmiyorsa sabah uyandığında kendini iyi hissediyorsa rüyayı hayra, eğer hissetmiyorsa yine hayra yorup dua etmesi gerekmektedir.

Rüyada yeşil yılan sevmek, inançsız ya da inancı zayıf şahısları temsil etmektedir. Bu şahıslar hayatınıza girerek hayatınızın birer parçası olacaktır ve sizin de inancınızı zayıflatacaktır. Bununla birlikte, inancı zayıf kimselerle evleneceğiniz anlamına da gelen bu rüya, ileriki dönemlerde inancınızı sorgulayacağınıza da işaret etmektedir.

Rüyada sarı yılan sevmek, uzun zamandır yaşanılan bir psikolojik rahatsızlığa işaret etmektedir. Kişi kendi kendini bu duruma sokmuştur ve kurtulması epey bir zaman alabilir. Rüyayı gören kişi bu durumu sürekli kendi kendine dikte ettiği için karşılaştığı zor durumlarda da kendini suçlayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada büyük yılan sevmek, büyük bir düşmanla karşılaşılacağı ve bu durum karşısında rüya sahibinin dehşete kapılacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi bu durumdan ne kadar korksa da bununla baş etmek durumunda kalacak ve sonunda da bir orta yol bulunacaktır.

Rüyada kırmızı yılan sevmek, büyük bir servete erişileceği ancak bu durumun bir de düşman getireceği anlamına gelir. Rüya sahibi kısa zamanda maddi durumunu yolunu sokarak büyük kazançlar elde edecektir. Ancak bu kazançla beraber büyük bir düşmanla da karşılaşacaktır. Bu düşmanın amacı rüya sahibinin maddi kazancını elinden almak ya da onu zarara uğratmaktır. Rüya sahibi bu düşmanın kim olduğunu bilemediğinden dolayı bu kişiyle fazla samimi olabilir.

Rüyada piton yılanı sevmek, rüya sahibinin bir hayalini gerçekleştirebilmesi adına önemli kimselerden yardım alacağına işaret eder. Rüya sahibi uzun süredir emek sarf edip hayalini kurduğu bir işe büyük güç sahibi kimselerin yardımıyla ulaşacak ve büyük kazançlar elde edecektir. Bununla birlikte gerçekleştirmesi imkansız gibi görünen hayallere ulaşılmasına işaret eder.