Rüyada Yılan Öldürmek

Rüyada yılan öldürmek, haset eden bir kimseden kurtulmak, bir kimsenin düşmanlığından emin olmak, kıskanç birinin sizi örnek almasına ve takip etmesine, iş dünyasında istediği başarıyı elde ederek sıkıntılarından kurtulması ile tabir edilir. Rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılarından bu sayede son ermesi ile düşmanlarını yenmesi anlamına gelir. Rüyada yılan öldürmek hane içinde birlik ve düzeni bozan bir kimseden ise kısa zamanda kurtulacak olmaya işaret eder. Rüyada yavru yılan öldürmek, art niyetli ve kötü düşünceli birinin farkına varıp, ondan uzaklaşmaya, yeni tanıştığınız biri ile kısa bir tartışma yaşamaya, yavru yılanı öldürmek ayrılık yaşayacağınızın habercisi olarak yorumlanır.

En çok merak edilen rüya yorumlarından biride rüyada görülen yılanlardır. Özellikle yılan öldürmek rüyalarda en sık karşılanan olaylardan biri olmaktadır. Rüyalarda yılan düşmanı yada malı mülkü temsil etmektedir. Rüyada yılan öldürmek ise düşmanınıza karşı galip geleceğinizi delalet eder. Eğer rüyanızda yürürken karşınıza aniden bir yılan çıkmış ve siz ondan kaçmayarak üstüne gidip öldürürseniz bu düşmanınıza karşı büyük bir galibiyet kazanacağınızı düşmanınızın size zarar veremeyip kendisinin sıkıntıya düşeceğini göstermektedir.

Rüyanızda küçük bir yılanı öldürürseniz zaten size karşı oldukça zayıf olan yılanın sizinle baş edemeden size zarar veremeden hayatınızdan çıkacağına delalet eder. Rüyanızda öldürdüğünüz yılan bir su yılanı ise bu kendi elleriniz ile iyi bir şeyi geri tepmeniz demektir çünkü su yılanı mal, mülk iş hayatında yükseliş demektir. Su yılanını öldürmeniz tüm bu iyi şeyleri farkına varmadan engelleyeceğiniz ve mutsuz olacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Yılanla boğuşarak öldürmek

Rüyanızda size saldıran yılan ile önce boğuşur ve sonrasında öldürmeyi başarmış iseniz bu düşmanınız ile karşı karşıya geleceğinizi kazananın siz olacağını ve karşı taraftan maddi çıkarlar elde edeceğinizi göstermektedir.

Rüyada Yılanı öldürüp yemek

Rüyada öldürdüğünüz yılanı yiyorsanız bu iyiye delalettir. Rüyasında yılan eti yiyen kişinin parasına, para katacağı mal ve mülk edineceği refaha ve bolluğa kavuşacağını işaret ediyor. Öldürüp yediğiniz yılan ne kadar büyük ise o kadar çok servetinizin artacağı delalet edilir. Yılanı kendi elleriniz ile öldürüp yediyseniz bu düşmanınızın tüm malına ve mülküne sahip olacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada yılan öldürmek bela ve kazalardan uzak olmaya, manevi olarak iç huzura ermek, murat ve hak ettiğini elde etmek ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada yılan öldürmek ihtiraslı bir kadına işaret ederken, kişinin güç, kuvvet ve kudret sahibi olacağı anlamına gelir. Bir başka rüya alimlerine göre ise çocuk ile tabir edilir.

İmamı Nablusi (r.a) tabiri: Rüyada yılan öldürdüğünü görmek, maddi ve manevi olarak sorunlar yaşayarak üzülmeye işaret eder. Rüyada sarı yılan öldürmek dert, tasa ve sıkıntı anlamına gelir.

Câferi Sâdık (r.a) yorumları: Rüya sahibi öldürdüğü yılanı yemiş ise, sağlık ve sıhhatine kavuşmaya delalet eder. Eğer yılanın başını ezip öldürüyorsa önüne çıkan bütün engelleri aşacak olmasına işaret eder. Rüyada yılan öldürmek düşman ve hasımlarından kurtulacak olma ile yorumlanır.

Rüyada Yılanı öldürmek Alim ve Ulemaya Göre

Rüyada yılan öldürüp etini yemek mal ve mülk olarak ifade edilir. Rüyada yavru yılan öldürmek sorunların üstesinden gelerek ihya olma, güzel bir sene geçirmeye tabir edilir. Rüyada yılanı ezerek öldürmek, çevrenizde sizi çekemeyen birinin maddi ve manevi büyük zarara uğramasına, ayrıca rüya sahibi kendine saldıran yılanı öldürüyorsa maddi olarak zarar gelecek olan konuları farkında olup önlem almanız gerektiğine delalet eder.

Rüyada Yılan Öldürmek İslami ve Dini tabiri

Rüyada yılanla konuştuğunu görmek düşmanın gazabında emin olmaya ve önlem alacak olma ile tabir edilir. Rüyada yılan görmek sıkıntı ve üzüntü ile ifade edilir, rüyada hamile yılanı öldürmek sorunlarını kökten halledecek çözümler bulmasına delalete der.

Rüyada yılan öldürmek ne demek? Rüyasında siyah yılan öldürdüğünü görmek uzun zamandır beklediği şeyin gerçekleşecek olmasına işaret eder. Rüyasında yılan öldürmek rüya sahibinin korkmamasına ve istediğini elde edecek olmasına işaret eder. Rüyada yılan öldürdüğünü görmek, ihtiraslı kadına, hayalperest birine, erkek için bir kadından ayrılmaya işarettir. Rüyada yılanı boğarak öldürmek mutlak başarı ve zaferdir, ezerek öldürmek, kem göz ve haset eden bir kimsenin zayıflığa ve mağlubiyete uğramasına delalet eder