Rüyada Yeşil Yılan Görmek Öldürmek

Rüyada yeşil yılan görmek, yılanın büyüklüğü ve uzunluğuna göre yorumlanmalıdır. Gördüğünüz yeşil yılan büyük ve iriyse korkuyla, aile fertlerinden gelecek düşmanlıkla yorumlanacaktır. Bazı durumlarda bu rüya kötü ve kem niyetli komşunuzla yorumlanmalıdır.Rüyada yeşil yılan tarafından ısırıldıysanız, düşmanınızdan gelen kötülük size zarar verecektir. Sadece yeşil yılan görmek, düşmanınızın varlıklı olduğuna delalettir. Yılanı evinizde gördüyseniz, düşmanlarınızın zararı size ulaşacaktır. Gördüğünüz yeşil yılan balığı ise yaşamınızda kıskanılan bir kişi olduğunuzu anlamalısınız.

Gördüğünüz yeşil yılanı yemeniz, elde edeceğiniz paraya ve mala yorulmalıdır. Yeşil yılanla mücadele etmeniz ve yenmeniz, düşmanlarınıza karşı kazanacağınız zaferlere, yeşil yılanı öldürmeniz düşmanınızı tamamen etkisiz hale getireceğinize işarettir. Evinize gizlice giren yeşil yılan görürseniz, sizi bekleyen bir sıkıntı olacaktır. Gördüğünüz yeşil yılanı kapalı bir yere koymanız, kucağınızda sıkıca tutmanız elde edeceğiniz faydalara ve paraya işaret etmektedir. Yılanın konuşması düşmanınızla barış imzalamaya yorumlanmalıdır.

Rüyanızdaki yeşil yılanı avlarsanız, düşmanınızı hileyle yeneceğinizi bilmelisiniz. Göreceğiniz siyah yeşil yılan, en şiddetli düşmana, beyaz yeşil yılan zayıf düşmanları anlatmaktadır. Yeşil yılanı yastıkta veya yatakta öldürmeniz, eşinizin ölümüne yorulacaktır

Yeşil yılan kendi ağzınızdan çıkar ve toprağa girerse, rüya sahibinin ölüme yakın olduğuna yorulacaktır. Yeşil yılan ağzınıza girerse, ilim sahibi olduğunuzu gösterecektir. Yeşil yılanın uçması sevince boğulacağınıza, yukarıdan aşağıya düşmesi bulunulan ortamın idarecisinin vefatına yorulacaktır.

Rüyanızda yeşil yılanın konuştuğunu görmeniz, düşmanınızla barış sağlayacağınıza ya da hayır yapacağınıza işarettir. Yeşil yılanı başınızın üzerinde gördüyseniz devlet kapısında yüceleceğiniz, itibar kazanacağınız anlatılmaktadır. Yeşil yılanı değerli madenlerden yapılmış olarak görürseniz, büyük hayırlara vesile olacaktır. Yeşil yılanın yürümesi, sinsi ve tehlikeli düşmana yorulmalıdır.

Rüyada çok sayıda yeşil yılanı bir arada görmek, kendi ırkınıza düşmanlık beslemeye, pençeli ve tırnaklı yeşil yılan yabancı bir düşmanınız olduğuna, yılanı yemeniz yüksek mevkilere, yılanı ortadan bölmeniz düşmanlarınızın malını telef etmenize yorulmalıdır. Ölü bir yeşil yılan, çok kötü bir derdin sizden uzaklaşacağını göstermektedir. Sizden kaçan bir yeşil yılan düşmanların sizden uzaklaştığını anlatacaktır. Etrafınızda toplanmış sayıca fazla olan yeşil yılanlar, akrabalarınızın çoğunun size düşman olduğunu gösterir. Yeşil yılanı öldürmek, evlenmenize işaret edecektir. Yılandan korkmamak, kudretinizin yerinde olduğuna yorumlanmalıdır.

Dost görünümlü düşman ile tabir edilen bu rüya, rüya sahibinin çevresindeki güler yüzlü, tatlı dilli fakat dilinde zehir olan, fakat asıl amacı kişiye zarar vermek olan, karakter değiştiren kişiye işaret eder. Bu rüya çoğu zaman kişiye yol gösteren ve kötülüklerden korunması için yapılması gereken şeyleri de konu almaktadır. Bu rüyada bahsi geçen dost görünümlü kimsede, Allah korkusu olmadığı gibi, kişiye vereceği zararların da boyutu ölçülmemektedir.

Rüyada görülen yeşil yılan görülme şekline göre yorumlarda farklılıklar gözlemlenebilir, bu sebeple rüyanızı çok iyi hatırlamanız ve gördüğünüz diğer nesneler varsa eğer, onları da sitemizin arama bölümünden bulup okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada yeşil yılan öldürmek varlığıyla insanlara huzursuzluk veren, neşesini kaçıran, iyi yerlere gelmesinde gözü olan bir kimseden kurtulmaya işaret eder. Aynı zamanda bu kişinin vereceği zararlardan kurtulmak için, gerçekleri göreceğine ve bu kişiyi hayatından tamamen çıkarmasına yorumlanır.

Rüyada yeşil yılan sokması hayır ile yorumlanmaz. Güvendiğiniz inandığınız ve çok sevdiğiniz bir yakınınız tarafından hayal kırıklığı yaşamanıza ve bu kişiden göreceğiniz zarara işaret eder.

Rüyada yeşil yılan sokması hayır ile yorumlanmadığı gibi, yeşil yılan tarafından ısırılmakta aynı şekilde yorumlanır. Çevrenizde hanenize yakın olan kimseleri iyi seçmenize ve size zarar vermek isteyen insanları ayırt etmeniz gerektiğine yorumlanır. Hiç beklemediğiniz bir anda, düşünmediğiniz biri tarafından zarar görmenize işaret eder.

Rüyada yeşil yılanın kovaladığını gören kimse için, size karşı art niyet ve kötü duygular besleyen, yaptığınız her işi kıskanan, başarılarınızı çekemeyen ve arkanızdan kuyunuzu kazan biri olduğuna rivayet edilir.

Rüyada yeşil yılandan kaçmak haz etmediği ve hoşlanmadığı bir kimse ile tabir edilir. Bu kimse tatlı dillidir fakat sözleriyle bile rüya sahibinin canını yakar ve onun üzüntü ve keder yaşamasına sebep olur. Deyim yerindeyse rüya sahibi bu tarz kişiden uzaklaşmasına ve onu gördüğünde yolunu değiştirmesine işaret edilir.

Rüyada yeşil yılan tutmak arkanızdan kötü sözler konuşan ve hak etmediğiniz sözlere maruz kalmanıza sebep olan kişi olarak yorumlanır. Yüzünüze karşı ise tatlı dille yaklaşan ve sanki o çirkin sözleri kendi söylememiş gibi pişkin, pişkin yüzünüze gülen kimse olarak işaret edilir. Bu kimsenin gerçek yüzünü erkenden fark edip, bu kişiden uzaklaşmanıza yorumlanır. Aynı zamanda rakiplerinize karşı her alanda, üstünlük sağlamaya ve çok güçlü başarılar elde etmeye işaret eder.

Rüyada yatağında ya da evin içinde yeşil bir yılan görmek rüyayı gören kimsenin, ciddi sağlık sorunlarına yakalanmasına işaret eder. Yaşayacağınız bu sağlık sorunları sizi olumsuz yönde etkilemesine ve hanede çıkacak olan tatsızlıklara delalet eder.

Düşmanınızın kuvvetli ve çok tehlikeli olmasına yorumlanır. Rüyada bir sürü büyük yeşil yılan görmek ise, Aile içinde çıkacak olan huzursuzluklara işaret eder. Büyük yeşil yılan görmek hane bireylerinin arasındaki bağın kopmasına ve ilişkilerin zedelenmesine delalet eder. Eğer yeşil yılanı yakaladığını görür ise, aile içi tartışmaların çözüme kavuşmasına yorumlanır.

Rüyada yeşil yılan görmek ne demek, sadece kendisini düşünen hırslı istediği elde edene kadar hiçbir şeyi gözü görmeyen ve hükmetmek isteyen birini olduğu manasındadır. Bazende başkaları üzülmesin diye kendini ortaya atıp üzen birine delalettir. Rüyada yeşil yılan görmek, kimi zamanda kişinin öz güven sahibi olduğu ve kendi zararına hiçbir şey yapmadığı anlamını içerir. Gayet sağlam adımlar atan ve ticaret hayatında üstün başarılar ile ilerleyeceğine rivayettir.

Rüyada yeşil yılan öldürmek, kişinin ve çevresinde veya yakınlarında olan birinin ona zarar verdiği ve bu kişiyi artık hayatından çıkarıp mutlu olacağına işarettir. Kişinin hayatını değiştirmesine yorumlanır.

Rüyada yeşil yılan yavrusu görmek, yılan görmek iyi anlama gelmez. Fakat yılan yavrusu görmek, masumiyeti ve refahı işaret eder. Bu rüya kişinin temiz kalpli olduğunu gösterir.

Rüyada yeşil yılandan kaçmak, gören kişinin çevresinde yada aile içine sonradan katılmış birinden aşırı rahatsızlık duyduğu hoş olmayan davranışlar yaşadığını ve kısa sürede bir dargınlık yapıp hayatından çıkaracağına işarettir.

Rüyada yeşil yılan kovalaması, kuyusunu kazan kişilerin olduğunu rüya sahibinin çok akıllı olduğu için onu kendi oyunu yola getireceğine delalettir. Bu rüya kişinin içsel sıkıntısının belirtisidir.

Rüyada yeşil yılan tutmak, bu rüya kişinin yakınında ama arkasından konuşan onun için art niyet besleyen kişinin olduğunu belirtir. Bu kişi ona çok yakın bir dost bir sırdaş olarak görünür.