Rüyada Yeşil Fasulye Yemek

Rüyada Yeşil Fasulye Yemek, Rüya sahibinin uzun zamandır isteği hayalini kurduğu ve alamadığı bir eşyayı arkadaşları veya ailesi tarafından hediye edileceğine ve çok mutlu olacağına bu hediyeyi bir ömür boyu unutmayacağına tabir edilir. Rüyasında fasulye yediğini gören birinin olumlu, güzel olaylar yaşayacağına delalet eder. Hamile bir bayanın rüyasında yeşil fasulye yemesi hayırlı bir evlat doğuracağına ve bu çocuğun maneviyatının kuvvetli olacağına ev hanesinde bolluk ve bereketin hiç eksik olmayacağına yorumlanır. Rüyasında yeşil fasulye yediğini gören bir öğrenci ise gireceği sınavlarda önemli puanlar alacağına ve puanlar sonucunda hayatı kararlar alacağına delalet eder.

Rüyada yeşil fasulye yemeği yemek kişinin uzun süredir yaşadığı platonik aşkının gerçek olacağına ve bu olaya kendisinin inanmakta güçlük çekeceğine tabir edilir. Yaşlı ve rahatsızlığı olan birinin rüyasında yeşil fasulye yemesi olumsuz olarak yorumlanır. Rüya sahibinin hastalığının artacağına ciddi sorunlar yaşayacağına ailesinin ve çevresinin çok üzüleceğine işaret eder. Rüyada yeşil fasulye yemeği yapmak yakın çevresinde, ailesinde veya en yakın dostun da büyük bir zarar göreceğine ihanete uğrayacağına ve bu ihaneti bir ömür boyu unutmayacağına tabir edilir.

Rüyada yeşil fasulye pişirmek rüya sahibinin hayırlı bir olay ile karşılaşacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin uzun zamandır kötü giden talinin değişeceğine delalet eder. Eğer rüyasında yeşil fasulye topladığını gören işsiz bir genç ise bir iş sahibi olacağına, ailesinde ve çevresinde sağlık problemi yaşayan kişilerin yavaş yavaş sağlık problemlerinde kurtulacağına, sağlıklı huzurlu bir hayat yaşayacağını delalet eder. Uzun zamandır evlenmeyi düşünen birinin rüyasında yeşil fasulye toplaması kısmetinin açılmasına ve hayırı bir eş ile evleneceğine tabir edilir. rüyada yeşil fasulye yemeği yediğini görmek kişinin ve birinin günden günden rızkının artacağına mal varlığının artacağına para üstüne para kazanacağına yorumlanır.