Rüyada Yeşil Etek Giymek

Rüyada yeşil etek giymek, bir takım sorunlarınızın sizi bunaltıp, size bazı problemler yaşattığından artık bu sorunları bir şekilde halletmeniz gerekiyor. Bu sorunlarınızın sizin aile hayatınıza zarar verdiği gibi iş yaşantınızı da zamanla çok olumsuz etkilemesine neden olacaktır. Gerekirse aile büyüklerinizden yardım alarak sizin de sıkıntılarınızı halletmeniz gerekmektedir. Uzun zamandır tek başınıza üzerinden gelmek istediğinizden daha da büyümesine neden oldu.

Sizlerin en büyük hatanız tek başınıza ayakta durmak istediğiniz, insanlardan gurur yaptığınızdan asla yardım almıyorsunuz. Psikolojinizi aşırı etkileyip ruhsal durumunuzun bozulmasına neden oluyor. Bu sağlık sorunu sizin iş hayatınızın çok etkilediğinden, büyük maddi kayıplarınızın olmasına neden oluyor. Baktınız ki sorunlarınızı halledemiyorsunuz, sizin daha da sıkılmanıza neden oluyor. Hemen aile büyüklerinizden yardım alarak sorunlarınızın büyümeden ortadan kaldırın.

Rüyada yeşil etek giymek, satın aldığınız bir yeşil eteği giydiğinizi gördüyseniz bir muradınızın çok kısa bir sürede olacağına işaret edecektir. Çok güzel günlerin sizi beklediği, daha huzurlu bir hayatı sürmek istediğinizden çok çabaladınız. Artık emeklerinizin karşılığını almaya başlayacaksınız. Özellikle de iş hayatınızda bir anda yükselişe geçmeniz sizin çevrenizde olan insanların şaşırmasına neden olacaktır.

Sizin yaptığınız işin çok kısa bir süre içerisinde batıracağınızı düşünürken, sizin bu kadar başarılı olmanız insanların şaşırmasına yol açacaktır. Bu durumun asla sizi şımartmaması gerekmektedir. Aksi takdirde kazandığınız paraları kolaylıkla kaybedebilirsiniz. Eğer aklınızı kullanarak hareket ederseniz çok kısa sürede kazandıklarınızdan daha da iyi kazançlar elde edebilirsiniz.