Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Görmek

Rüyada yeni doğmuş bebek görmek bebeğin çok büyük mertebelere geleceğini, çok kısmetli olduğunun göstergesidir. Rüyayı gören kişinin kendi çocuklarından memnun kalacağına, onların yaptıkları işlerle ve başarılarıyla gurur duyacağına, aile içinde mutluluğa olarak yorumlanır.Rüyada yeni doğmuş bebek emzirmek güzel ve hayırlı rüyalardan birisidir. Rüyada yeni doğmuş bebek emziren kişinin çocuklara olan sevgisini, çocuğu yoksa çocuğunun olacağına, bereket, huzur, mutluluğa işarettir.Rüyada yeni doğmuş bebek sevmek, rüyayı gören kişi bekar ise evliliğe, evli ise çocuk sahibi olacağına, bir kız çocuğuna sahipse kızından alacağı desteğe, hayırlı haberlere vesile olarak tabir edilir.

Rüyada yeni doğmuş bebek  bakmak rüya sahibi eğer kendi çocuğunu emziriyor ise ve çocuğu emzirme yaşını geçmiş ise geleceğinin parlak olacağına, bol servet ve mutluluğa kavuşacağına işarettir. Eğer bebek yeni doğmuş, emzirme yaşındaysa sağlık ve sıhhate işarettir.Rüyada yeni doğmuş bebek  kucaklamak sıkıntıları aşarak feraha çıkmaya, uzun bekleyiş sonrasında istediği mülke, mutluluğa, yüksek mertebeye, çocuklarından alacağı desteğe çıkar.

Rüyada yeni doğmuş bebek yıkamak, kimi yorumculara göre ise hiç iyi değildir. Sıkıntı, işlerin bozulması, huzursuzluk, mal kaybı, iyi arkadaşlarıyla arasının açılacağını, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine bunun sonucu mutsuz ve huzursuz olunacağı anlamına gelir.

Rüyada yeni doğmuş bebek görmek ve emzirmek bu rüyayı gören kişinin yeterince zekatını vermediği, yardıma muhtaç kişilere yardım etmediği, yardım etmesi gerektğini, etrafında onun yardımına muhtaç birinin olduğunu işaret eder. Başkalarına yardımcı olursa bütün sıkıntılarından kurtulacağını istediği mutluluğa kavuşacağını, mal mülk servet sahibi olacağını ifade eder.

Rüyada yeni doğmuş bebek bulmak, başına büyük belalar geleceğine, fakat bu belalardan, sıkıntılardan kolaylıkla kurtulacağına işarettir.

Rüyada yeni doğmuş bebek görmek haber almaya işaret eder. Rüyada görülen yeni doğan bebek zayıf ve çirkin ise rüya sahibinin hakkında kötü sözler söyleneceğine, gıybet edileceğine ve iftira atılacağına tabir edilir. Rüyada görülen bebek eğer güzel ise rüyayı gören kişinin güzel sözler duyacağına, mutluluk ve sevinç getirecek haberler alacağına, sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına, güzel olaylar yaşayacağına ve sevineceğine işaret eder.

Rüyada yeni doğmuş bir bebeği emzirdiğini görmek, çocuğun kimin olduğuna bağlı olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişi eğer kendi yeni doğan bebeğini emziriyorsa çocuğundan hayır göreceğine ve çocuğunun yüksek bir rütbeye ereceğine işaret eder. Rüyada başka bir kişinin bebeğini emzirdiğini görmek ise rüya sahibinin insanlar tarafından kötüleneceğine ve olumsuz düşüncelere sahip olacaklarına tabir edilir.

Rüyada yeni doğan bir bebeğin konuştuğunu görmek mutluluğa, huzura, güzel ilişkilere ve iyiliğe işaret eder. Rüyayı gören kişinin ailesinden her zaman destek alacağına, etrafında iyi niyetli ve hayırlı insanlar olacağına, sevdikleriyle beraber güzel vakit geçireceğine ve mutlulukla geçecek günlere işaret eder.

Rüyada yeni doğmuş bir bebeği yıkadığını görmek insanları kötü yoldan döndürmeye ve günahlardan uzak tutmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin, hayatında önemli bir yere sahip olan kişileri haramdan ve günahlardan kurtarmak için çaba vereceğine, emeğinin insanlar tarafından takdir edileceğine ve Allah katında da yükseleceğine delâlet eder.

Rüyada yeni doğan bir bebeğin yürüdüğünü görmek rahata kavuşmaya ve çekilen zahmetlerin karşılığını almaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin çalışmalarından hayır göreceğine, rahatlığa ve ferahlığa ereceğine, güzel günler göreceğine tabir edilir. Rüyada yeni doğan bebeğin yürüdüğünü görmek ayrıca rüya sahibinin farkında olmadığı bir yeteneğinin ortaya çıkacağına delâlet eder.

Rüyada yeni doğmuş bir erkek bebek görmek güzel haberler almaya ve sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayattaki istek ve hayallerine kavuşacağına, sorunlarından, üzüntülerinden kurtulacağına, mutlu olacağı haberler alacağına ve güzel bir dönem yaşayacağına işaret eder.

Rüyada yeni doğmuş bir kız bebek görmek bolluk ve berekete, kısmete, rızkın genişlemesine ve kazanç elde etmeye işaret eder. Rüyada yeni doğmuş kız bebek gören kişinin maddi sorunları var ise rahatlayacağına, kısmetinin açık olacağına, eline mal ve para geçeceğine, bereketli ve kazanç içinde olacağı bir dönem içine gireceğine tabir edilir.