Rüyada Yaka Görmek

Rüyada Yaka görmek, mutluluk, kazanç, uğur ve hayra yorulur. Rüyada yaka gören kimse, yükselmeye, çok karlı işler yapılacağına ve ilerlemeye işaret eder. Rüyada yaka görmek, olumlu bazı gelişmeler ile karşılaşılacağını şansın ve bahtın açık olduğuna yorumlanır.Eski İslam âlimlerinden Kirmani (r.a) bu rüyaya şöyle yorum yapmıştır; rüyasında yaka gören kimselerin hayatları ve işleri düzene girecek, uğursuzluklar başından defolacak ve bu kimseler mutluluğa yaklaşacaklardır. Rüyada yaka görmek, çok güzel ve büyük fırsatları ile karşılaşılacağını, malın ve paranın artacağını, işlerin açılıp hayatın düzene gireceğini gösterir.

Rüyada yaka düzeltmek, hayatında yolunda gitmeyen bir takım işlerin ve huzursuzluk veren durumların çok yakın bir dost ya da aile fertlerinden birinin yardımı ile rahata kavuşturulacağı olarak yorumlanır. Yardım alınacak olan bu kişi ile daha sonraki zamanlarda sıkı ilişkiler kurulacak ve ortam girişimlerde bulunulacaktır.

Rüyada yaka dikmek, ince elenip sık dokunularak bazı iş girişimlerinde bulunulacağını işaret eden bir durumdur. Bu girişimler sonucunda başarıya ulaşılacak ve girişilen tüm işlerden temiz bir şekilde çıkılacaktır. Şansa ve huzura da yorulan bu rüya oldukça hayırlıdır.

Rüyada yaka takmak, kişilerin çalışmalarının karşılıklarını eksiksiz bir şekilde alacaklarına, elde edilen başarıların kalıcı olacağına, her işi layığı ile sonuçlandırılacağına, hayatın hep aynı şekilde güzelce devam edeceğine, hayal kırıklığına uğranacak hiçbir işe girişilmeyeceğine, emeklerin boşa gitmemesine ve problemler ile karşılaşılmamasına delalet eder.

Rüyada yaka iğnesi görmek, hem iş hem de kariyer sahibi olunacağına, başarı, bereket ve bolluğun yaşanacağına, manevi ve maddi olarak tatmin ve memnun edici çalışmalar yapılacağına rütbe, mal ve mülk edinileceğine tabir edilir.

Rüyada yaka kartı görmek, üzerinde çalışılmakta olan projelerin doğru ve işinin ehli olan kişilerin eline ulaşacağına, bu sebeple tüm işlerin rast gideceğine, maddi imkânların çok fazla artacağına, elde edilen zenginlik sayesinde konforun ve rahatın yaşanmasına, imza yetkisi ve söz hakkı elde edileceğine alamet eder.

Rüyada kirli yaka görmek, sıkıntıya ve üzüntüye düşülen her anda bir kişinin çıkıp yardımda bulunacağına ve sorun yaratan kişilerin hayatından çıkarılacağına işaret eden bir durumdur. Kötü kişiler tarafından bazı aldatmacalı işlerin çevrileceğini de ifade eden bu rüya alın terinin karşılığının alınacağını da bildirir.

Rüyada dantel yaka görmek, kişilerin yeni bir ya da mülk alacağına işaret eden bir durumdur. Yakalanan başarıların diğer kimseler tarafından kıskanılacağı ve yaşanan zengin yaşamdan dolayı bir süre sonra bunalıma girileceği tabir edilir.

Rüyada önlük yakası görmek, kıskançlık nedeni ile yaşanan sorunların aşılacağına, eşler arasında mutlu zamanların yaşanacağına, büyük fırsatlar elde edileceği ve bir evlat sahibi olunacağına alamet eder.