Rüyada Vitrin Görmek

Rüyada vitrin görmek, kendini çevresindeki kişilere karşı üstün gören, burnu havada, insanların güçsüzlüğü ile alay eden kişilerin varlığına delalet eder. Rüyada vitrin kırılması rüya sahibinin çok yakınında kendinden başka kimseyi sevmeyen, beğenmeyen, ukala bir kimsenin olacağına işaret eder. Rüyada vitrin görmek, maddi gücüne güvenen, parasıyla böbürlenen, çevresindekilere karşı bilmişlik taslayan, aslında hiçbir şey bilmeyen görgüsüz kişilere yorumlanır. Rüyada vitrin dolap görmek, bilmişlik taslayan ve insanları küçümseyen kişilerin ne bulundukları ortamda nede toplum gözünde ciddiye alınmadıklarına işaret eder. Böyle kişiler parasal güçlerine güvenip herşeyi elde edeceklerini düşünseler de aslında hiçbir şeyin sahibi değillerdir.

Rüyada vitrin görmek, rüya sahibinden daha çok onun çevresindeki kişilere ilişkin yorumlanan bir rüya türüdür. Rüya sahibinin hayatında yer alan iyi niyetli ve kötü niyetli kişilerin varlığına işaret eder. Kişinin yanında dostluğu, iyiliği ve sevgisi ile yer alan arkadaşları kadar, aksine rüya sahibini kıskanan, içten haset eden ve kötü niyetli kişilere de işaret eder. Rüya sahibinin yakınında zenginliği ile hava atmayı seven, kendinden güçsüzleri küçümseyen ve alay eden kişilerin varlığına işaret eder. Rüya sahibi merhamet duygusu yoksun bu kişilerden uzak durmalı ve arkadaşlık etmemelidir. Rüya sahibinin daha çok arkadaş tercihlerinde doğru kararlar vermesine ve hayatına sokacağı kişiyi doğru seçmesine işaret eder.

Rüyada vitrin camı görmek, rüya sahibinin kendisinden başkasını küçümsediğine, çevresine karşı adeta küçük dağları ben yarattım havasında davranmasına işaret eder. Rüya sahibinin kendini dev aynasında görmesine ve bilmiş davranışları ile toplum gözünde ayıplanacağını işaret eder. Rüya sahibinin sergilemiş olduğu bu davranışlar, kişiyi itici kıldığı kadar, sevimsiz biri durumuna getireceğine yorumlanır.

Rüyada vitrin dolabı görmek, bu rüya gören kişi için oldukça hayırlara yorulur. Rüya sahibinin tatlı dilli, güler yüzlü oluşundan ötürü çevresi tarafından sevileceğine ve saygı duyulacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayatının yolunda gideceğine ve hem işinde hemde özel hayatında hoşluk içinde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada vitrin mankeni görmek, rüya sahibinin içindeki cevheri, sahip olduğu yetenekleri daha keşfedemediğine, bundan ötürü kendini çok iyi ifade edemediğine delalet eder. Rüya sahibinin dışa dönük bir kişiliğinin olması sayesinde kendini çok iyi ifade edeceğine ve bunun için önce kendine güvenmesi, başaracağına inanması gerekir. Rüya sahibinin özgüven eksikliği yaşadığına ve başarılı olacağı konularda kendini ifade edemediğine, yeteneğini gösteremediğine yorumlanır.
Rüyada vitrin temizlemek, amaçlara ulaşmak için emek verileceğine, yılmadan çalışmaya işaret eder. Diğer bir yorumu ile bu rüya, manevi anlamda yük teşkil eden bir durumdan kurtulmaya tabir edilir. Ruhsal anlamda karamsarlık, endişe ve korkulardan kurtulmak için çabalamaya ve arınmaya yorumlanır.

Rüyada vitrin silmek, yanlış düşüncelerden sıyrılıp feraha çıkmak ile yorumlanır. Kirmani (ra) demiştir ki; bu rüyayı görenin umut ettiği gerçekleşir. Bazı alimlerin yorumu ise kişi çevresindeki gelişen olaylara farklı bir bakış açısı ile bakacak demektir. Diğer bir anlamı ile kişinin bazı düşüncelerden sıyrılacağına işaret eder.

Rüyada vitrin camı görmek, özgüvenin artması, manevi anlamda güç kazanmak anlamına gelir. Aynı zamanda bu rüya, zorluklar karşısında hızlı bir şekilde çözüm üretmekle yorumlanır. Rüya sahibinin, hayatı ile ilgili derin düşünceleri olduğuna ve önemli kararlar alacağına tabir edilir.

Rüyada vitrin mankeni görmek, iş ve ticari hayatta mevcut durumu korumak ve başarılı olabilmek için kişinin kararlılığına tabir edilir. Özel hayatta kişinin karşısına çıkacak bir kimsenin varlığına delalet eder. Bu kişi ile kurulacak arkadaşlık ve dostluk olarak değerlendirilir. Bir diğer yorumla bu rüya, yakın çevrede yaşanan karışık olaylar karşısında sakin durmaya ve iyi bir gözlemci olmaya yorumlanır.

Rüyada vitrin dolabı görmek, rüyayı gören kişinin, sırlarına işaret eder. Süregelen üzüntü, sıkıntı ve kederlerin kısa zamanda aşılacağına yorumlanır. Bu rüya, kişinin iç dünyasına da tabir edilir. Söylenemeyen sözler, dile getirilemeyen duygu ve düşünceler olarak değerlendirilir.

Rüyada gümüşlük görmek, aile hayatında yeni bir döneme delalet eder. Rahat bir yaşam, refah düzeyinde artış, konfor ve lüks ile tabir edilir. Bazı yorumcular ise bu rüyayı başarı olarak yorumlarlar. Ev içinde yeni ve farklı durumlar yaşanacağına da değerlendirilir.

Rüyada eski vitrin görmek, geçmiş zamanda yaşanan bir takım aksiliklerin tekrar yaşanacağına tabir edilir. Rüya sahibinin, eskiden tanıdığı bir insandan haber alacağına ya da bu kimse ile karşılaşacağına yorumlanır.

Rüyada vitrin örtüsü görmek, saklanan olaylara yorumlanır. Dini anlamı ile bu rüya, kişinin içe kapanık, insanlardan çekinen biri olduğuna delalet eder. Bazen de paylaşılmak istenmeyen durumlar anlamına gelir.