Rüyada Vites Görmek

Rüyada Vites görmek, farklı anlamlarda yorumlanmaktadır. Rüyada vites gören kimse, genel anlamı ile büyük ve önemli bir değişimin, değişikliğin habercisi olarak yorumlanır. Rüyada vites görmek, içinde bulunulan yaşam koşullarının iyileşeceğinin haberini verir ve hayatta olumlu şeylerin gerçekleşeceğini anlatır. Geleceğin iyi olacağının, istenilen işe kavuşulacağının ve kısmetin açılacağının habercisi olarak yorumlanır. Genelde rüyada vites görmek hayra yorulur.

Büyük yatırımların yapılacağının, işlerin güzel gideceğinin mal mülk sahini olacağının işaretidir. Güzel haberler alınacağının ve evlenmek isteyenlerin isteklerini gerçekleştireceklerinin habercisidir. Rüyayı gören kişinin kendisine zarar veren çevresinden kopacağının ve kendisine geleceği parlak görünen bir yol çizeceğinin göstergesidir. İmam Nablusi (r.a)’a göre ve islami rüya yorumcularına göre rüyada vites görmek genelde olumlu anlamda yorumlanır.

Rüyada vites attığını gören kişi aklı ve bilgisiyle kendi kaderini belirler. Bu kişiler yaşamın her alnında kendinden emin hareket ederler. Vites atmak içinde bulunulan kritik anlarda en doğru kararı verebilmek, güç sahibi olmak ve yaşadığı hayata kimseyi karıştırmama anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin her zaman kendi doğrularını izlediği ve yaşadığı durumlarda kimseden yardım almadan kendi doğruları ile çözümler bulduğu görülür. Bu kişilerin inancından sapmadıklarının, prensipli olmalarının iş hayatında da olumlu geri dönüşler yapacağının göstergesidir. İş değişikliği olarak da yorumlanan rüya ülke dışında çalışma veya seyahat olarak da yorumlanabilir.

Rüyada vites kırılmasının görülmesi rüya sahibinin içinde bulunduğu olumsuz durumdan başkalarının yardımını alarak kurtulmasına işaret eder.

Rüyada vites değiştirmek rüya sahibinin hata üstüne hata yaptığını fakat böylelikle tüm dikkatleri üzerine çekerek daha iyi iş imkanları, gelecek ve yatırım sağladığının göstergesidir. Bu kişiler mallarını çoğaltır, hayallerine kavuşur ve kazançlarını katlarlar. Bu kişiler başta çevrelerinden gördükleri davranışlar ile sağlıklarında bazı problemler yaşasalar da kısa sürede kendilerini toplarlar ve eski sağlıklarından daha iyi bir konuma ulaşırlar.

Rüyada vites küçültmek kişinin harcamalarını azaltması yaşadığı ekonomik sorunları en aza indirerek yaşamını buna göre dengeli bir hale getirmesidir. Genelde kişinin içinde bulunduğu durumlu en mantıklı yönden çözeceğine işaret eder ve rüya sahibinin aklı ve zekasını doğru kullandığını gösterir. Bu rüyayı gören kişiler inançlarına bağlıdır. Haksızlığa gelemezler ve haksızlıkla karşılaştıklarında korkusuzca gideceklerine işaret eder.

Rüyada vites kolu görmek eldeki malın artacağına işlerin hayırla gideceğine işaret eder.

Rüyada geri vites görmek büyük sorunlar ile karşılaşacağına ve bu sorunların çözümü için uzman kişilerden yardım alacağı olarak yorumlanır. Rüya sahibinin sıkıntılı durumlar içine gireceğine ve eline geçecek imkanları değerlendirememesi olarak da yorumlanır. Kişinin meslek hayatına olumsuz yansıması olarak da değerlendirilir.

Rüyada kırık vites görmek kişinin zarara uğrayacağına, malının eksileceğine delalet eder.

Ticaretle ve parasal durumlarla içli dışlı olan kişilerin bir sıkıntıya uğrayacağına ve ona göre bir düzenleme yapacaklarına işaret eder. İşlerin olmasında aksamalara neden olan durumlarla karşılaşacağının göstergesidir.

Rüyada vites görmek, rüya sahibi için yaşandıkça görülecek ve uzun süre etkisi altında kalınacak büyük bir değişimin olacağına işaret eder. Rüyada vites değiştirmek rüya sahibinin yaşam koşullarının değişime gireceğine ve iyi yönde giden hayatının kişiyi çok mutlu edeceğine delalet eder. Rüyada vites kolunun kırılması kişinin beklenmedik sürprizler ile karşılaşacağına ve şansının açık olacağı bir döneme giriş yapacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu süreçte istediği bir işe gireceğine yada hayalindeki işi kuracağına, özel hayatında ise mutlu olacağı gelişmelerin yaşanacağına işaret eder.

Rüyada vites görmek, rüya sahibi için şansın kendi lehine döneceğine, kısmetinin artarak istediği her şeyin yolunda gideceğine işaret eder. Rüya sahibinin kara günleri geride bırakarak hayatının bundan sonraki sürecini aydınlık, güzel bir gelecek temennisi ile geçireceğine delalet eder. Rüya sahibinin uzun zamandır hayalini kurduğu işi kurarak, kendi işinin patronu olacağına ve kafasındaki projeleri bir bir hayata geçireceğine yorulur. Rüya sahibinin geleceğini garanti altına almak adına ayağına gelen fırsatları çok iyi değerlendirecek ve ileriye dönük yatırımlar yapacaktır. Kişinin ev, arsa yada gayri menkul yatırımlarında bulunacağına yorulur. Rüya sahibi yeni yaşantısını kurmak için ilk olarak bulunduğu muhiti değiştirecek ve kendine hayatı için yeni bir sayfa açacaktır. Yapmış olduğu bütün gayret ve çabalarının sırf daha iyi bir hayat sürmek ve mutlu olmak için olduğuna işaret eder.

Rüyada vites değiştirdiğini görmek, rüya sahibinin aklı ve bilgisiyle kendi geleceğinin kaderini belirleyeceğine ve atacağı doğru adımlar ile kendine başarının yolunu çizeceğine yorumlanır. Kişinin iş konusunda ve özel hayatı konusunda düşeceği zor durumlarda doğru kararları vereceğine ve kritik anları çok hasar görmeden atlatacağına işaret eder. Kişinin hayatına kimseyi karıştırmayarak doğru olanı yapacağına ve güç sahibi olacağına yorulur. Kişinin iş konusunda göstermiş olduğu disiplinli, istikrarlı ve net kararlar sayesinde başarısını daha yükseğe çıkaracağına, çıtayı zirveye yönelteceğine delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibi için iş değiştirme yada kariyeri için ülke değiştirme anlamına gelmektedir.

Rüyada araba vitesi görmek, kişinin sahip olduğu hayata kimseyi dahil etmeyerek sadece kendi doğruları ile yaşayacağına işaret eder. Kişinin gözü kara ve güçlü bir kişiliğe sahip olacağına yorulur. Rüya sahibinin iş konusunda ki disiplinli halleri iş arkadaşları tarafından takdir edilecek ve örnek alınacaktır.

Rüyada otomatik vitesli araba görmek, rüya sahibinin hayatını dahada kolaylaştıracak ve işinde göstermiş olduğu başarının üstüne çıkarak, çıtayı en üst seviyeye ulaştıracağına işaret eder. Rüya sahibinin bilgilerini ve tecrübelerini farklı iş sektörlerinde denemek isteyeceğine, hayatını daha renkli kılacağına delalet eder.

Rüyada vites küçültmek, rüya sahibinin maddi sıkıntılara düştüğü süreci harcamalarından kısarak ve daha az risk alarak atlatacağına işaret eder. Zekası sayesinde yaşanan sıkıntıları çok zarar görmeden atlatarak zor olanı başaracağına yorulur. Kişinin zekası ve gücü ile çevresinin hayranlığını uyandıracağına ve başarıları ile örnek alınacağına delalet eder. Kişinin inançlarının kuvvetli olacağına ve hakkını her zaman savunacağına işaret eder.