Rüyada Varis Görmek

Rüyada varis görmek, rüya sahibinin emek harcayıp, alın teri döktüğü işinde hakkı olanı alamaması ve bundan duyacağı üzüntüye işaret eder. Rüyada varis görmek, kişinin iş hayatındaki maddi sıkıntılarının aile ortamını da ciddi anlamda etkileyeceğine, sıkıntılarının dahada artacağına yorumlanır. Rüyada varis ameliyatı olmak rüya sahibinin hiç olmayacağı kadar zor günler yaşayacağına, beklediği desteği göremeyeceğine delalet eder. Kişinin kar getireceğini düşündüğü işlerde düşünülenin aksine zarar edeceğine yorumlanır. Kişinin iş sektöründeki itibarının zedeleneceğine işarettir. Kişinin sevdiği kişi yada eşiyle tartışmalar yaşayacağı konuların olacağına, ortak nokta bulamayacaklarına yorumlanır.

Rüyada varis görmek, rüya sahibinin iş konusunda zor günler yaşayacağına ve sıkıntılarını aile içine yansıtarak huzursuzluğun olacağına işaret eder. Rüya sahibi emeklerinin, çabalarının karşılığını alamayacak ve parasal sıkıntıya düşecektir. Kişinin birikimini iyi değerlendirmek amaçlı yeni işlere yatıracağına, lakin beklediği gibi gitmeyerek yatırımının zarar edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin yaşanılan zor günleri aşmak için bir mucize beklediğini, gelir kapısı aradığına, şans ve kısmetinin tamamen kapanacağına yorumlanır. Evli çiftler arasında yaşanacak tartışmalara, kavgalara ve ayrılıklara işaret eder. Kişinin sevgilisi ile bazı konularda zıt düşeceğine ve uzun süreli küslüğe sebep olacağına yorumlanır.

Rüyada bacaklarda varis görmek, kişinin düzenli giden iş hayatının ve mutlu aile saadetinin biranda bozulacağına işaret eder. İş hayatında büyük çalışmalara imza atmış, aile hayatıyla örnek gösterilirken ne olduğunu anlamadan hayatının altüst olacağına delalet eder. Kişinin çok büyük sorunlar yaşayacağına, işlerinin durma noktasına geleceğine, her geçen gün işlerin zorlaşacağına yorumlanır.

Rüyada ayakta varis görmek, rüya sahibinin ileri yıllarında daha rahat bir hayat sürmesi için şimdiden çok çalışması gerekeceğine ve yeni işlere girerek kazancını iki misli artıracağına yorumlanır. Rüya sahibinin emeklerini zamanı geldiğinde fazlası ile alacağına işaret eder. Ailesini ve kendini ömür boyu rahat yaşatacak bir iş kuracağına delalet eder. Kişinin hayallerine bir bir kavuşacağına, dualarının kabul olacağına yorulur.

Rüyada varis çorabı görmek, rüya sahibinin iş hayatında yeteneklerini ispat edeceği bazı projelere imza atacağına işaret eder. Kişinin üst makamların takdirini toplayarak işinde ilerleme fırsatı yakalayacağına yorumlanır. Kariyer basamaklarını bir bir çıkarak kendine sağlam bir gelecek hazırlayacağına delalet eder.

Rüyada varis patlaması, iş hayatında bir türlü istediğini bulamayan rüya sahibinin çok yakın bir akrabasından göreceği maddi destek ile birazda olsa feraha çıkacağına işaret eder. Yapmış olduğu yatırımlarda kar ederek şansının yaver gideceğine, parasal sıkıntıları aşarak yeni yatırımlar içinde olacağına yorumlanır.

Rüyada varis ameliyatı olmak, rüya sahibinin bekar hayatına son vererek helal süt emmiş bir kişi ile yuva kurarak mutlu olacağına yorumlanır. Kişinin gerek iş hayatında gerekse evlilik hayatında istediği herşeye sahip olacağına, mutlu bir hayatın içinde huzurla yaşayacağına işaret eder.

Rüyada varis patlaması, içinde bulunulan sıkıntılı durum nedee istenilen şeylere bir türlüni il kavuşulamayacağına, akraba, eş ve dostun sıkıntılı günlerde birbirine destek olacağına, akrabalardan görülen destekler sayesinde büyük kazançların sağlanacağı ve bu kazançların hayır işlerinde kullanılacağına, yapılan işlerde zirvelerin hedefleneceğine ve başarıdan başarıya ulaşılacağını alamet eden bir durumdur.

Rüyada varis çorabı görmek, yeteneklerin ve deneyimlerin kullanılarak bazı hayırlı işlere imza atılacağına, bu sebep ile yönetici kimselerin dikkatinin çekileceğine, bu kişilerden destek alınmasıyla birlikte yeni başarıların kazanılacağına ve mevcut başarıların devam edeceğine, tüm bu sürecin sonuca çok büyük bir güç elde edileceğine yorulan bir durumdur.

Rüyada varis ameliyatı olmak, kar getirileceği düşünülen işler ya da davranışlardan zarar elde edileceğini belirten bir durumdur. Bunun dışında bu rüya kişilerin eşleri ile de küçük çaplı bazı kavgalar yaşayacaklarına da tabir edilmektedir.

Rüyada varisli bacak görmek, çalışma ve iş yaşamında büyük çalışmaların oluşmasına, bu çalışmalar esnasında karşılaşılan küçük sorunların dikkate alınmadığında büyüyerek daha köklü sorunlara yol açacağına ve bu nedenle sürdürülmekte olan işlerin neredeyse durma noktasına geleceği işaret edilir.

Rüyada ayakta varis görmek, karşılaşılacak olan küçük sorunların çok fazla kafaya takılmamasına sabır ve selametle bu sorunların geçeceğine ve bu sorunlar nedeni ile kalp kırılmaması gerektiğine tabir edilen bir durumdur. Karşılaşılacak olan sıkıntıların küçük çaplı olması nedeniyle kalp kırmamak ve işlerin ve ilişkilerin yoluna girmesi için sabır edilmek zorundadır.

Rüyada varislerin şişmesi, kişilerin özel hayatlarında yaşanacak olan gelişmelere karşı dikkatli olunmasını, iftiraya atılmasına karşı tedbirin elden bırakılmamasını ve bu sebeple yaşanacak olan tartışma ve kavgalarda alttan alınması gerektiğini işaret eden bir durumdur. Dedikodu ve iftira atma isteyecek olan kişilere karşı bir savaş verileceğini belirten bu rüya hayra yorulmaz.

Rüyada kılcal damar görmek, mevcut olan kaygı verici ruh hallerinin ortadan kalkacağına, bereketin sağlanacağına, kurulan hayallerin gerçekleşeceğine ve bununla beraber yeni ortaklıklara girileceğine yorulur.

Rüyada bacakta damar görmek, karamsarlığın ve fikir çatışmalarının ortadan kalkacağına, huzurun yakalanacağına işaret eden hayırlı bir durumdur.