Rüyada Üzgün Olmak ve Ağlamak

Rüyada üzgün olmak görmek, genel anlamda rüya sahibinin kendini mutlu hissedeceği, sevineceği, güzel gelişmelerin yaşanacağına yorumlanır. Hayatın içinde var olan sorunların birazda olsa hafifleyeceğine, geleceğe umutla bakılacağına işaret eder. Rüya sahibinin küçük sevinçler yaşayacağına, ufak sürprizler ile büyük mutluluklar yaşayacağına delalet eder. ve rüya sahibinin tevekkül içinde olacağına, yapmış olduğu hatalarından, yanlışlarından, günahlarından dolayı af dileyip, tövbe edeceğine alamet eder. Rüya sahibinin sıkıntılarından geçici olarak kurtulacağına, azda olsa rahata ereceğine yorumlanır.

Rüyada üzgün olmak, rüya sahibinin gördüğü rüyanın aksine çok mutlu olacağına, güzel haberler alıp sevineceğine işaret eder. Yaşanılan sıkıntıların, sorunların birazda olsa azalacağına ve kişinin geçici olarak rahata ereceğine yorumlanır. Rüya sahibinin işlemiş olduğu günahlarından, yapmış olduğu hatalarından pişmanlık duyup tövbe edeceğine, af dileyeceğine delalet eder. Kişinin geri kalan ömrünü İslam’a adayacağına, kalbini kötülüklerden arındırarak temizleyeceğine yorumlanır. Aynı zamanda yaşadığı sıkıntılı günlerin yakın zamanda son bulacağına, hanesine yeniden huzurun, mutluluğun dolacağına delalet eder. Rüya sahibinin iş konusunda da zor günleri aşacağına ve kazancının yeniden bereketli olacağına işaret eder.

Rüyada üzgün olmak ve ağlamak, rüya sahibinin sevinçten göz yaşı dökeceğine, bir anlık bile olsa bütün derdini, kederini, sıkıntılarını unutup, mutlu olacağına işaret eder. Rüya sahibi yüksek sesle bağırarak ağlıyor ise, yakın zamanda sevineceği güzel haberler alacağına, keyfinin yerinde olacağına yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya hane içinde yapılacak düğüne, kız yada oğlan evlendirmeye delalet eder. Kişinin iş hayatında olumlu hareketlenmelerin olacağına, kazancının artacağına işaret eder. Kişinin üzgün olduğunu kimseye belli etmemesi ve kendi içinde yaşaması ise, gönlünün zengin olacağına, Allah’a sığınıp ibadet edeceğine delalet eder.

Rüyada üzgün olmak ve Allah’a dua etmek, rüya sahibi için rüyaların en güzeli ve en hayırlı olanlarındandır. Rüya sahibinin tüm günahlarından arınacağına, gönül ferahlığına kavuşacağına ve sevdiklerinden hayırlı haberler alacağına yorumlanır. Kişinin hayatını doğruların üzerine kuracağına, günahtan, haramdan uzak bir hayat sürüp, kendini ibadete adayacağına alamet eder. Yaşanacak her türlü üzüntülü, sıkıntılı günlerin sonunda feraha çıkılacağına ve sorunların bir bir aşılacağına yorumlanır.

Rüyada üzgün birini görmek, yaşanacak bir olayın başta rüya sahibine olmak üzere bütün çevreye ders olacağına işaret eder. Rüya sahibinin yaşadıklarından sonra hayatına çeki düzen vereceğine, doğru adımlar atmasında başına gelen olaylardan ders çıkaracağına yorumlanır.

Rüyada üzgün birini teselli etmek, rüya sahibinin uzun yıllar görmediği ve hasret duyduğu yakınları ile en kısa zamanda bir araya geleceğine delalet eder. Rüya sahibinin kırgınlık, küslük yaşadığı kişiler ile bir araya gelerek barış imzalayacağına ve manevi rahatlık yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada üzgün görmek, rüya sahibinin yaşadığı acılarını, sıkıntıları, üzüntüleri bir kenara bırakacağına ve hayatına yeniden başlayacağına yorumlanır. Şansının ve kısmetinin yanında olması sayesinde bütün sorunların üstesinden gelerek kaybettiği cesaretine yeniden kavuşacağına işaret eder. Rüya sahibinin yaşadıklarından ötürü özgüven eksikliği yaşadığına ama yine bu sorunu kendi başına halletme cesareti bulacağına yorumlanır. Aynı zamanda maddi ve manevi zorluklara aşarak hayatını yeniden düzene sokacağına, ailesini bir arada tutacağına, işine dört elle sarılarak kaybettiklerine yeniden sahip olacağına delalet eder. Yaşanmış ne kadar kötü olaylar varsa hepsinin üzerini kapatıp yoluna devam edeceğine ve hayatın kendisine sunduğu mucizeleri iyi değerlendireceğine alamet eder.

Rüyada üzgün kadın görmek, rüya sahibinin müjdeli haberler alacağına, beklemediği anda sürpriz gelişmeler yaşayarak, güzel günler göreceğine yorumlanır. Rüya sahibinin yaşadıkları karşısında büyük keyif duyacağına, eğleneceğine, zevki sefaya düşeceğine delalet eder. Kişinin üstündeki gam ve kasavetin kalkıp yerini sevincin, mutluluğun alacağına işaret eder. Yaşanacak sıkıntılar ve sorunlarında yavaş yavaş aşılacağına yorumlanır.

Rüyada üzgün gelin görmek, rüya sahibinin aile hayatının, evlilik veya gönül ilişkilerinin yolunda gideceğine, saadet dolu bir ömür süreceğine işaret eder. Rüya sahibinin sorunsuz, sıkıntısız güzel, eğlenceli bir hayat süreceğine delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin karşı cinsine duyduğu sevginin ve saygının her daim olacağına, ilk günki gibi mutluluğunu sürdüreceğine yorulur.

Rüyada kendini üzgün görmek, rüya sahibinin alın teri dökerek kazandığı rızkını yanlış yerlerde harcayacağına ve elindeki malını, mülkünü kaybedeceğine delalet eder. Kişinin geri kalan ömrünü amaçsızca bir boşluk içinde geçireceğine yorumlanır. Kişinin vermiş olduğu mücadelelerde çabuk pes ederek yenilgiyi erken kabul edeceğine ve hayatının başı boş şekilde çürüteceğine delalet eder.

Rüyada arkadaşını üzgün görmek, rüya sahibinin samimi olduğu ve çok sevdiği bir arkadaşının sıkıntılarını, sorunlarını sanki kendi sorunlarıymış gibi üzüleceğine işaret eder. Kişinin arkadaşı için büyük fedakarlıklarda bulunacağına, yaşadığı güzel hayattan vazgeçeceğine yorumlanır.

Rüyada babanın üzgün olması, rüya sahibinin sayıp, sevdiği, hürmet duyduğu babasının mutluluğu için etkinlikler yapacağına, yüzünü güldürmeye vasıl olacağına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin ailesine karşı bağlılığına, duygularına, sevgisine işaret eder.

Rüyada annenin üzgün olması, kişinin mutlu olacağı, keyfinin artacağı ve kısmetinin, şansının açılacağı güzel haberler alacağına yorumlanır. Bazende görülen bu rüya kişinin annesine karşı yapmış olduğu saygısızlığa, kırıcı davranışlar içinde olduğuna, kalp kırıklığına delalet eder.