Rüyada Uyumak

Rüyada uyumak, bilinçaltının yansımalarını daha net olarak hissedebilmektir. Uyumak rüyaları kişilerde yenilenmenin gerekli olduğunu simgeler. Rüyada uyumak, çevrenizde olan bitenin farkında olmayıp fırsat kaçırmayı ifade eder.Rüyada uykudan uyanmak, dertlerin ardından gelecek güzel günleri gösterir. Rüyada uyumak ve uyanmak, dikkatli olmayı işaret eder. Rüyada bir camide uyumak, kafanızdan geçen problemleri atamadığın zaman üzüntülerin devam edeceğini bildirir. Rüyada uyuduğunu görmek, uzun sürecek bir işsizlik durumunu gösterir. Alternatif uyumak rüyaları çevrenizde cahil kimselerin olduğunu sizi sinirlendiklerini ifade eder.

Rüyada mezarda uyumak, tembelliğe hata yapmakta riskin olacağına yorumlanır. Rüyada rahat bir yerde uyumak, sıkıntılardan kurtulacağına, rahatsız bir yerde uyumak, sizi üzen insanlarlar ile ilişkiyi kesmediğiniz sürece dertlerin devam edeceğine yorumlanır. Rüyada yerde uyumak, herkesin isteklerine evet denmemesi gerektiğini belirtir.Rüyada uyumaya çalışmak, yeni bir işe başlamayı ifade eder.

Rüyada uyumak istediğini görmek, işsizliğe, tembelliğe, manevi yönden zayıflığa işarettir.Rüyada uyuyan birini görmek, genellikle hayra yorumlanmaz. Rüya sahibi için maddi ve manevi sıkıntıların habercisidir. Canınızın sıkılacağı olaylar yaşayabileceğinize yorumlanır.

Rüyada bütün insanların uyuduğunu görmek, genel bir pahalılığa ve musibete, sıkıntılara işaret eder.Rüyada sırt üstü uyuduğunu görmek, kuvvet ve kudrete, hasta için şifa bulmaya, bekâr için evlenmeye işarettir.Rüyada çarşaf ile uyuduğunu görmek, mütedeyyin yani dindar bir kadına nâil olur.

Rüyada yatak üzerinde uyuduğunu görmek, korkulardan emin olmaya işaret eder.Rüyada tanımadığı bir yatakta uyumak, ummadığı yerden servete konmaya işaret eder.Rüyada güzel bir yerde uyumak, sevdiklerinizle mutlu bir yaşam süreceğinize işaret eder.Rüyada hamakta uyuduğunu görmek, rüya sahibi kimse ummadığı bir yerden müjdeli bir haber alır, mutlu olur keyiflenir. Sıkıntılarını geride bırakır. Aynı zamanda çok yakında deniz yolculuğuna çıkacağına da işaret eder..

Rüyada salıncakta uyuduğunu görmek, yakın zamanda bir dostunuzdan müjdeli, sevindirici bir haber alacağınıza yorumlanır.Rüyada açık havada yatakta uyumak, iyi ve hoş tecrübeler edineceksiniz ve bunun yanı sıra maddi durumunuzun da iyileşeceğine işarettir.Rüyada kötü bir yerde uyumak, sıkıntılarınızın artacağına, kötü olaylar yaşamaya, hastalığa, kavga ve ayrılıklar yaşayacağınıza işaretidir. Ciddi bir şekilde dinlenmeye ihtiyacınız olacak.

Rüyada mezarda uyumak, zaten var olan içselleşmiş problemleriniz ve vicdanınız ile yüzleşeceksiniz. Doğruyu yanlışı ayırt edebileceksiniz.Rüyada uyuyup uyanamamak, bunalımlı, sıkıntılarla dolu bir döneme gireceksiniz.Rüyada uykudan uyanmak, farkında olmadığınız olayları farkedeceğinize, göz yumduğunuz olaylara artık göz yummayacağınıza, bilincinizin artık uyanacağına ve hayatınızı da ona göre şekillendireceğinize işaret eder.

Kişinin kendisini rüyada uykuda görmesi gaflettir. Bir kimse rüyada uyumak istediğini veya uyuduğunu görürse işsizliğe ve tembelliğe alamet eder. Bu rüya herkes hakkında iyiye yorulmaz. Korku içinde bulunan hakkında kötü şeyler meydana geleceğine inanan kişiler için iyi değildir. Üzüntülü kimselerin bu rüyayı görmesi üzüntüsünün gideceğine rivayet eder.

Bazı yorumculara göre rüyada uyuyan birinin görülmesi iş arasındaki başarısızlığa, dünya işiyle uğraşıp ahireti unutmaya, sahtekar bir insana yorulur. Sıkıntılı bir hayata ve iş hayatında bazı problemler yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada uyumak uyanmak, gerçekte olan şeylerin farkına varmak, kendi hayatının kontrolünü elinde bulundurmak demektir. Kişinin arkasından iş çeviren ve kötü niyetli kimselerin varlığına tabir olunur. Kişinin insanların farkına varmasına ve başta buna karşı tedbirler alacağına ayrıca bu kişilerle ilişkilerini sonlandırılacağına tabir olunur. Geçmişte üzerine atılan kötü bir lekenin silinmesi anlamına da gelir. Hapis yatan kişiler özgürlüğe kavuşacaktır. Daha uyanık davranılacağına, bu kişileri kendisinden uzak tutacağına tabir edilir.

Rüyada oturarak uyumak, güvenli bir hayata, uzun ve sağlıklı bir ömre, kabiliyetli bir kimseye, zahmet çekmeden elde edilen gelire, huzura ve sağlığa yorulur. Nadiren de olsa üzülmeye, sıkıntıya düşmeye, sorumluluklar nedeniyle zorluk çekmeye delalet eder. Kimi zaman da rüya yorumcuları bu rüya İçin sıkıntı sonrası çekilecek olan rahatlığa ve sıkıntı sonrası elde edilecek olan toplu bir ganimete rivayet edeceğini söylemişlerdir.

Rüyada ayakta uyumak, güvenli bir hayat yaşamaya, sevinç içinde olmaya, kabiliyetli bir kişiye, maddi olarak elde edilecek imkanlara işaret eder. Ferahlığa helal yolla kazanılacak olan mala, istenilen kuvvete erişmeye, refah dolu yaşama, getirisi yüksek işler yapmaya ve yağmura tabir olunur.

Rüyada başkasını uyurken görmek, sakin ve huzurlu bir hayat yaşayacağına, kargaşaya bulaşmadan ve sıkıntı çekmeden bir hayat sürmesine yorumlanır. Verilen söze sadık kalınacağını gösterir. Yüksek makam ve mevkileri erişmeye, faydalı işler yapmaya dalalet eder. Zengin ve huzurlu bir döneme girileceğine, şan ve şöhrete, sevince, mutlu olmaya ve hayırlı bir haber öğrenmeye işaret eder.

Rüyada uyuyup uyanamamak, çok istenilen bir birlikteliğe mal varlığındaki artışa, arzu edilen güce erişmeye toplumsal hayatta mutlu olmaya yorumlanmaktadır. Kabiliyetli bir kişiye, yüksek makam ve mevkilere ulaşılacağına, yakın zamanda çok hayırlı haberler alınacağına, kısmeti bol insan olmaya da tabir edilir. Emniyette ve güvende olmaya, hayırlı işlerle uğraşmaya mutlu bir hayat geçirmeye bolluk ve berekete dalalet eder.