Rüyada Tuvalette Yemek Yemek

Rüyada tuvalette yemek yemek, güvende olmaya, yenilgiden sonra düşlediği temiz rızka, sıkıntıya düşerek beklediği ganimete, kaybettikten sonra kazandığı servete, duygusal yükü bulunan tanıdığı birinden uzak duracağı manasına gelir. Tuvalette yemek yediğini görmek, cefa çekerek düşlediği hayra, ümitsizlikten sonra özlediği onura, sıkıntı çekerek hak ettiği iyi bir geleceğe, duygusal yükü olan tanımadığı bir kişiden uzak durmaya, zahmet çekerek ulaştığı şan manasına gelir. Rüyada tuvalette yemek yediğini görmek bir başka yoruma göre de; sırların meydana döküleceğine, meşakkatle birlikte ümit ettiği rahatlığa, mağlubiyetten sonra beklediği toplu paraya, sıkıntılarının sonunda istediği temiz kazanca, verdiği uğraşların sonunda hasret duyduğu toplu kazanca, meşakkatle beklediği rahatlığa ulaşmak şeklinde yorumlanmıştır.

Farklı açıdan bakan rüya yorumcularına göre rüyada tuvalette yemek yemek, finansal külfeti bulunan tanıdığı birinden uzaklaşılacağı na, umudunu yitirdikten sonra düşlediği feraha, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hayalini kurduğu az olan kazancının artacağına, zahmetlerinin meyvesini alarak umduğu saygınlığa, mağlubiyetten sonra hayalini kurduğu paraya anlamına gelmektedir.

Rüyada tuvalette yemek yemek, beşerin, hiç tanımadığı birinden iyilik göreceğine, eski bir dostu ile karşılaşacağına, çağa ayak uyduracağına, babanın rızasını alacağına, Salih bir evladının olacağına, ele avuca düşmeyeceğine, cefa çektikten sonra ulaştığı iyiliğe, faydalı işler yapacağına, iş hayatında yükseleceğine, dostlarının kıymetini bileceğine, hünerli bir kişiye, istenilen bir mutluluğa, gıpta ile bakılan kuvvete, toplum yaşamında muvaffakıyete yorulmaktadır.

Bir başka rivayete göre de rüyada tuvalette yemek yemek, güzel bir geleceğe, gönül ilişkisinin iyi olacağına, aile içi huzura, babanın rızasını alacağına, sevdiği erkek ile evleneceğine, Müslüman bir şekilde öleceğine, sevgili ile güzel günlere kavuşulacağına, becerikli bir hanıma yorulmak tadır. Rüyada tuvalette yemek yemek, sorunlarından uzak bir hayatı olacağına, bir kaç gün içinde öğrenilecek mutlu edici bir haber duymaya, eşiyle muhabbete, zahmetsiz kazanılan altına, yüksek kısmete, özlemi duyulan bir birlikteliğe, arzuların yerine geleceğine, iyi işlere, ikili ilişkilerde tatmine, getirili girişim içinde bulunacağına, görgülü yaşlı kimseye yorulmak tadır. Ender olarak da hilekar kişiye, iyi hali kaybetmeye, sağlığın bozulacağına, mes’uliyetten dolayı mağdur olmaya, düşmanlığını saklayan amire delalet eder.

Bir takım rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler ki: Bu rüya ümitsizlikten sonra kazandığı rahatlığa, zahmetle birlikte kavuştuğu daha iyi bir hayata, uzun bir bekleyişin sonunda düşlediği feraha, uzun bir bekleyişin sonunda hal edilen yüksek mertebeye işaret eder.