Rüyada Taş Yemek

Rüyada taş yemek ile ilgili olarak yapılan yorumlamalar özelde küçük farklılıklar gösterseler de temelde zahmet ve sıkıntı çektikten sonra rüya sahibinin kavuşmayı ümit ettiği imkanlara kavuşması şeklindedir. Şimdi bu rüyanın farklı versiyonları için yapılan yorumlamalara geçelim.Rüyasında taşları yediğinin görülmesi: Rüyayı gören kimse verimli bir takım işler yapacaktır ve yaptığı uğraşlar sonunda kazançlı çıkacağı, isteyip te yerine getiremediği isteklerine kavuşması olarak yorumlanmaktadır.

Rüyasında taş yemeye çalışmak: Bir süre maddi açıdan sıkıntılı zamanlar yaşamaya, sıkıntılı dönemler ardından iyi duruma geçmek ve kendisine parasal açıdan yük olan arkadaşından uzaklaşmaya işaret sayılmaktadır.

Rüyada taş, toprak görülmesi: Mevki olarak iyi durumda olan birinden menfaat sağlamaya ve mal mülk sahibi olmaya, taşların bir araya getirilerek kümelendiğini görmek ise mutluluk verici bir haber almaya delil kabul edilmektedir.

Rüyada yerden taş aldığını görmek: Rüyayı gören kimsenin parasal kazanç sağlamak amacıyla bir seyahat yapmasına işaret sayılmaktadır. Kırda taşları toplayarak şehirde satmaya götürmek ise helal olmayan kazancı olan bir iş yapmaya delil kabul edilmektedir.

Rüyada bir alana taş yığmak: Zahmet çekerek sonunda kavuşmak istediği berekete, ümidini kestiği anda hak ettiği değeri görmeye, maddi açıdan kazanmayı arzuladığı iyi kazanca ulaşmaya yorumlanmaktadır.

Rüyasında taştan yapılmış yol görmek: Rüyayı gören kimse sıkıntı ile hak ettiği kazanç durumuna gelecektir ve kişi kavuşmayı arzuladığı iyi rahat yaşam tarzına ulaşmak için ümidini yitirmek üzere iken kavuşmasına yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda ümit kesildiği anda kazanılacak bir galibiyet şeklinde de yorumlanmaktadır. Taştan yapılmış yol aynı zamanda maddi anlamda rüyayı görene yük olan kişiden kurtulması olarak da yorumlanır.

Rüyada taş yonttuğunu görme: Sıkıntı veren bir süreç sonrası kazanılacak toplu kazanç olarak, kısa süre içinde yaşanacak olan maddi iyileşmelere, düşmanlığını gizleyen ama dost görünen birine işaret sayılmaktadır. Rüyayı görenin sıkıntı ve zorluklar sonrasında yüksek kazanç sahibi olması şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada taşları yemeye çalışmak: Kişinin çalışıp çaba göstererek alın teriyle kazanacağı ziynete, fakirlik yaşarken durumunun iyileşip refaha kavuşmasına, bazı yorumlamalara göre de tam tersi kıymet kaybetmek ve ticari olarak yaşanacak başarısız durumlara işaret sayılmaktadır.