Rüyada Taksi Görmek

Rüyada taksi görmek, rüya sahibi için çeşitli anlamlar taşıyan bir rüyadır. Rüyada taksi görmek rüya sahibinin işlerinin yolunda gideceği anlamında ifade edilir. Bu nedenle de hayırla yorumlanan rüyalar arasında yer almaktadır.Rüyada taksi şoförlüğü yapmak, rüya sahibi kendini taksi şoförü olarak görüyorsa kısa bir süre içinde atılacağı bir işten dolayı zarar edecek anlamına gelmektedir. Rüya sahibi girdiği işten zarar etmese bile çok büyük kazançlar sağlamayacaktır. Rüya sahibinin işleri planladığı doğrultuda gitmeyecektir, bu nedenle de rüya sahibi gerekli önlemleri almalıdır.

Rüyada taksiye bindiğini görmek, rüya sahibinin aceleci bir kişiliğe sahip olduğuna işarettir. Rüya sahibi atıldığı işlerde aceleci olacak ve atıldığı her iş çarçabuk tamamlanacaktır. Rüya sahibinin acele ettiği işlerden dolayı zaman kazanacağına delalet eder.

Rüyada taksiden inmek, Rüyasında taksiden indiğini gören rüya sahibi için bu rüya pek hayırla yorumlanmamaktadır. Rüya sahibi için gerçekleştireceği işler pek yolunda gitmeyecek anlamına gelir.

Rüyada taksi aldığını görmek, rüya sahibi için büyük bir sır anlamına gelir. Rüya sahibi yakın bir dostunun sırrına ortak olacaktır ve ortak olduğu sırrı hayatı boyunca saklaması istenecektir. Fakat rüya sahibi sırrı hayatı boyunca saklayamayacak ve başka kişiler ile paylaşacak anlamına gelir.

Rüyada taksi görmek, kısa vadeli kar getirecek işlerde boy göstermeye maddi anlamda keyiflenmeye, yüzünüzün gülmesine vasıl olacak dostlarla bir arada olmaya yorumlanır. Bu rüya kişinin sade ve monoton giden hayatının sonlanarak çevresinde yaşanan olaylardan mutluluk duyacağına işaret eder. Rüyada taksi görmek, bazen de yeni hayata merhaba demeye, umutları yitirmeden başarılı şekilde yola devam etmeye, her türlü beklentiye ulaşma şansını yakalamaya ifade edilir.

Rüyada taksiye binmek, kişinin aceleci davranışları ve kendisi için önem arz eden konuları dikkate almaması yüzünden başının dertten kurtulamayarak her daim mutsuz olacağına yorumlanır. Rüyasında taksiye bindiğini gören kimse, hayatını daha kolay hale getirmek ve iş stresinden kurtulmak için yeni ve farklı olan eğilimlere yönelirler.

Rüyada taksici görmek, taksici rüyası kişinin bir çok konuda sıkıntıya düştüğü anda kendisine yardım elinin uzatan, kişinin bir çok konudan kolaylıkla sıyrılmasına vasıl olan dostuna işaret eder. Bu rüya bazen de alınacak mutlu edici habere, keyiflenmeye, ağız tadına işaret eder.

Rüyada taksi kullanmak, bu rüya kişinin bilgisi dışında işlere merak duyması yüzünden başının dertten kurtulamayarak maddi sıkıntıya düşeceğine yorumlanır. Rüyasında taksi kullandığını gören kimse, elinde olmayan sebeplerden dolayı insanlara farklı yaklaşımlarda bulunarak çevresindeki insanların kalplerinin kırılmasına sebep olur.

Rüyada taksi çevirmek, kişinin ihtiyaçları doğrultusunda hareket ederek gereksiz harcamalardan uzak olacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, hayatı sadece amaçları doğrultusunda yaşayarak ihtiyaçları ile insanlara yaklaşırlar.

Rüyada taksi çağırmak, taksi çağırmak rüyası bilginiz dışında olan bir durumdan dolayı yardım dilemeye, kendinizden bir çok konuda üstün kimsenin fikirlerinden ve tecrübelerinden yararlanmaya yorumlanır. Rüyada taksi çağırmak, bazen de hoş olacağınız durumlarla karşılaşmaya, ağız tadının yerine gelmesine, çevrenizde yaşanılan olaylardan ders çıkarmaya ifade edilir.

Rüyada taksi ile gezmek, bu rüya kişinin hayatın stres ve sıkıntılarını kısa sürede olsa bir kenarda bırakarak yoluna kaldığı yerden devam edeceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler, eğlenceye ve etkinliğe düşkün,durağanlıktan uzak olan, yaşamın her anınını dolu dolu yaşayan kişilerdir. Rüyada taksi ile gezmek, bazen de yapılan yolculuktan keyif almaya, mutlu olmaya, yüzünüzün gülmesine işaret eder.

Rüyada taksi kovalamak, kişinin ekmeğinin peşinde gidip her türlü zorluğa rağmen dimdik ayakta duracağına işaret eder. Rüyasında taksi kovaladığını gören kimse, nasibini bin bir güçlükle elde ederek her şeye rağmen ayakta kalarak yaşama mücadelesi verir. Rüyada taksi kovalamak, bazen de alışılmışın dışına çıkmaya, kendinizi farklı göstermeye, insanlara etkileyici davranışlarda bulunmaya işaret edilir.

Rüyada taksi almak, bu rüya kişinin arkadaşıyla arasında olacak bir sorunu gün ışığına çıkarmakla birlikte her iki tarafından zarar göreceğine işaret eder. Rüyada taksi almak, bazen de bağımlı olmaya, sevdiğiniz işte süreklilik sağlamaya,doğru olanı seçmeye ifade edilir.

.

Rüyada taksi aramak insanları istekleri ile buluşturan ve iş yaşamında kişilere uğur veren ehemmiyetli yalnız bir insan olmaya delalettir. Taksiciye para veren kişi, hakeza aynı adamdan kazanç alır yahut onun sayesinde mal mülk edinir. Kirmani (r.a) yorumu; Rüyada taksici ile münakaşa eden kişi, iyi biri ile tanışır ve onun sayesinde kendisini feraha erdirecek kazanca ulaşır.

Rüyada taksiye binmek yolculuğa çıkmak isteyen veya bulunduğu mekanı değiştirmeyi amaçlayan; henüz fazla maceraperest ve yeniliklere açık yalnız kimsedir. Bu içinizdeki bilinmeyen yerler görme isteğinizi yansıtır.

Rüyada Taksiden İnmek gözden görünmez olmak ya da bir yolculuğa çıkıp bu yolcuktan dönmeyip gittiğiniz yerde kalmanıza işaret eder. Rüyada taksiyi fazla hızlı giderken yahut hızla giden taksinin içinde bulunduğunu gören kişi bazı tehlikeli olaylar atlatır.

Rüyada Taksi Beklemek hakkında rüya tabircileri iki fikir arasında kalmışlardır. Birincisi soluk sıkıntıdır. İkincisi ise arkadaşınızın vereceği bir sır manasındadır. Rüya sözlüğü yorumcularının kimine nazaran taksi tehlikeli bilgi getirir. Bu bilgi hastalık, ölüm yahut sorun hayatında beklemediğiniz sıkıntılar olacağı anlamına gelir. Ancak kimi rüya yorumcularına göre ise arkadaşınız sizinle sırrını paylaşacaktır. Bu sır önemlidir ve kimseyle paylaşmamanız ayrıca içinizde tutmanız gerekmektedir.

Rüyada Taksi Almak yapacağınız müşterek bir karar veya gireceğiniz kökten bir değişiklik olacak lakin bu adımlar size fazla kar getirmeyecek demektir. Yani yapacağınız yatırımların dönüşünü alamayacaksınız demektir. Aslında burada bahsedilen karşılığını alamamak değil bu karşılığın istediğiniz gibi olmamasıdır. Beklediğiniz kadar şanslı olmayacaksınız anlamında da yorumlanır.

Rüyada Taksi Kullanmak, arkadaşınızın size büyük sırrını emanet edeceği anlamına gelir. Şayet rüyada taksi şoförlüğü yapıyorsanız, işe girecek ama pek mutlu olamayacaksınız.

Rüyada Taksi Şoförü Görmek, işe girecek ve tatmin edici gelirler elde edeceksiniz anlamına gelir.