Rüyada Tabela Görmek

Rüyada görülen tabela açığa çıkacak bir sır olarak tabir edilir. Rüyalarda görülen tabela kendine özgü bir yolu olduğuna ve bu yolda işlerinde ve sosyal hayatında başarıyla ilerlemeye işaret eder.

Rüyada Tabelada Adını Görmek; Rüyasında bir tabela görmek kişi için bu rüya, herkesten saklanan, ortaya çıkacağı saptanan bir konuya alamet eder.
Rüyada tabela görmek ne anlama gelir, bazı rüya yorumlarına göre bütün benliğinizi saracak bir iç sıkıntısı yüzünden işlerinizi ihmal etmeye ve bu durumdan dolayı sorun yaşamaya, özel hayatınız’da yaptığınız hatalı davranışlar sebebiyle işlerinizde de başarısız olabileceğinize tabir edilip yorumlanır.

Rüya sahibi rüyasında kendi iş yeri için bir tabela yazdırdığını görmüşse, iş hayatında sıkıntılı günlere gireceğine işaret eder.

Rüyada tabela görmek, rüyayı gören kişinin, yaşadığı bazı sorunlarından ötürü çok büyük sıkıntılar çekeceğine, bu sorunlardan ötürü ruhsal durumunun gün geçtikçe bozulacağına, kendisini biraz toparladığı zaman vereceği bazı hatalı kararlar ve karşısına çıkacak bir kişi tarafından uğrayacağı büyük bir iftira yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine ve işlerinin son derece bozulup iflas edebileceği bir döneme girebileceğine rivayet eder.

Rüya sahibinin, işlerinin kötüleşmesi ve bu durumun sağlığına yansıması ile çok büyük sıkıntılar çekeceğine, yaptığı işlerde çok zor zamanlar geçireceğine, maddi olarak kendisini bir türlü toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına, ailevi sorunlarından ötürü çok büyük sıkıntılar yaşayacağına ve tüm bu zorluklara ve sıkıntılara tek başına göğüs germek zorunda kaldığı için büyük bir üzüntü duyacağına delalet eder.

Rüyayı gören kişinin, içinde bulunduğu sorunlardan Allah’ın izni ile kurtulup çalışmalarına çok daha iyi bir şekilde devam edeceğine, yeni işlere gireceğine, el attığı işlerde çok büyük mutluluklar yaşayacağına, ailesi ile arasındaki sorunları düzelteceğine ve işlerindeki bozulmaların sebebini araştırıp bir daha tekrarlanmaması için önlem alacağına işaret eder.

İşyerinde ortaya koyduğu yüksek performansı ve aldığı başarıları çekemeyen kişiler tarafından bir dedikoduya malzeme olacak olan rüya sahibinin, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, sorunlarına bir yenisinin daha ekleneceğine, yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına ve çok zor zamanlar geçireceğine alamet eder.

Rüyayı gören kişinin, çok büyük çalışmalar gerçekleştirdiği bir sırada kendisini çok sarsacak bir olay yaşayacağına, bu sebeple işlerinin durma noktasına geleceğine, kendisine olan güveninin azalacağına, işlerinin her geçen gün daha kötüleşeceğine ve içinde bulunduğu sorundan kurtulmak için birçok yol deneyeceğine yorulur.

Rüyada tabela indirmek, yapılan işlerden memnun olmamak ile yorumlanmaktadır. Rüyasında tabela indirdiği gören kişi, kararsızlıkları yüzünden yaptığı hiçbir şeyden memnun olmaz. Rüyada tabela indirmek, mutsuzluk ve üzüntü ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada tabela taşımak, ağır yük ve sorumluluklar ile yorumlanır. Aynı şekilde rüyada tabela taşımak, taşınmak, başka bir şehire yerleşmek ile yorumlanır. Rüyasında tabela taşıdığını gören kişi, iş sahibi olur ve geçim derdine düşer. Rüyasında başka biri ile tabela taşıdığını gören kişi, evlenir. Evli ise, eşinden destek görür.

Rüyada tabela takmak, çabalanan ve zahmetli bir iş sahibi olmak ile yorumlanır. Rüyada tabela takılması, yeni başlangıçlar ile yorumlanır. Rüyada birilerinin desteği ile tabela taktığını gören kişi, ailesinden ve çevresinden destek görür. Tabela takmak, av yapmak ya da ev almak ile de yorumlanır. Rüyasında tabela takan kişiye yardım ettiğini gören kişi, gerçek hayatında da birilerine yardım eder ve onlardan dualar alır.

Rüyada kırmızı tabela görmek, kızgın ve öfkeli kişi ile tabir edilir. Rüyayı gören kişi, yaralanacağı bir tartışma yaşar ve bir süre hastanede kalır. Kırmızı tabela gören kişi, aile içinde sorunlar yaşar ve ailesi dağılır. İndirilmiş kırmızı tabela görmek, yaşanacak olan sıkıntıların önüne geçecek biri ile yorumlanır.

Rüyada tabela asmak, iş hayatında başarı elde etmek ile yorumlanır. Tabela astığını gören kişi, zoru seven ve başarılı kişidir. Rüyasında tabela astığını gören kişi, kimsenin yardımını ve desteğini kabul etmez. Rüyada başkasının tabela astığını görmek, başkaları tarafından düşünülen bir kişi olunduğuna delalet eder.

Rüyada yol tabelası görmek, yapılan yanlış işler ile yorumlanır. Rüya sahibinin aldığı kararlar yanlıştır ve bunun sonuçlarında büyük zararlar görecektir. Rüyasında yol tabelası gören kişi, laf dinlemeyen ve kendini bildiğini yapan kişidir. Rüyasında birden fazla yol tabelası gören kişi, büyüklerinin tavsiyelerine kulak vermelidir. Aksi durumda hem maddi hem de manevi sorunlar yaşayacaktır.