Rüyada Sütlaç Görmek

Rüyada Sütlaç görmek, rüya gören kişinin hayatında hayalini kurduğu huzura ve mutluluğa kavuşacağına yorumlanmaktadır. Rüyada Sütlaç yemek, kişi kendine öyle bir hayat kuracaktır ki etrafında bulunan herkes ona imrenecek. Ayrıca rüyada sütlaç pişirmek, rüya sahibinin kişiliği ile ilgili bir takım bilgiler de vermektedir.

Rüyada sütlaç yapmak, bu rüya kişinin ahlak sahibi bir insan olduğuna, etrafındaki insanlara karşısı hiçbir zaman saygıda kusur etmeyen, dürüst ve efendi bir kişi olduğunu göstermektedir. Rüyada sütlaç yapıp yediğini görmek ise, bu rüya ayrıca bekar kişilerin kısmetinin açılacağına ve karşısına çıkacak kişi ile hayatında şansının da artacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Sütlaç görmek, bu rüyanın sahibi dürüst kişiliği sayesinde işinde her zaman hakkı olanı alacaktır. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyada sütlaç görmek, rüya sahibinin kazancının her geçen gün artacağına yorumlanmaktadır. Hoşa giden her tatlı iyiye yorumlanmaktadır. Bu nedenle bunu gören kimse eğer zor durumda ise zorlukların üstesinden gelecektir.

Rüyada sütlaç yemek, hayırlara işaret eden bir rüyadır. Bu rüyanın sahibinin gerçek hayatında kısmeti açılarak bol kazançlar elde edecektir. Kişinin işinde harcadığı bütün emeklerinin karşılığını fazlası ile alacağına delalet eder.

Rüyada sütlaç almak, rüya sahibinin hayatında alacağı bir takım yanlış kararlar sonucunda başının ağrıyacağına işaret etmektedir. Bu rüya kişinin bir takım zayıf özelliklerinin olduğuna, bir takım olaylar karşısında çözüm bulamadığı için zararlar göreceğine ve bu olumsuzlukların dışarıdan görülebilmesi ile başkaları tarafından uyarılacağına da yorumlanmaktadır. Bu uyarılar ile kişinin kendine çeki düzen vereceğinin de işaretidir.

Rüyada sütlaç yapmak, kişinin iş hayatında bir takım gelişmelerin olacağına ve bu gelişmelerin daha çok birden fazla kişi ile yapacağı iş ortaklığına yönelik olacağının işaretidir. Kurulacak olan yeni bir işe de yorumlanabilmektedir. Elde edilecek kazançların pay edilmesi anlamında da gelebilmektedir.

Rüyada sütlaç dağıtmak, rüya gören kişinin hayatında her zaman etrafındaki insanlara yardımlarda bulunan ve bunu yaparken de hiçbir zaman karşılık beklemeyen biri olmasına sadece yardımların Allah katında kabul görmesini isteyen biri olmasına işaret etmektedir.

Rüyada sütlaç pişirmek, rüya sahibinin hep yapmayı istediği bir takım işlerin olduğuna fakat bu işleri ancak bir kaç yakın çevresinden kişi ile ortak yapabileceğine ve bu atılımlar sonucunda bol kazançlar elde edeceğine, hem iş çevresinde hemde yakın aile çevresinde herkes tarafından takdir göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada sütlaç dökmek, kişinin istemeden bir takım olaylara sebep olması olarak yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişinin tahmin edemediği bir anda bir insana kötülüğü dokunacaktır.

Rüyada fırın sütlaç görmek, hayırlar yorumlanabilecek bir rüyadır. Daha çok zenginlik olarak tabir edilmektedir. Bu rüyanın sahibi yaptığı bir iş vesilesiyle bir anda bol kazançlar elde edecektir.

Rüyada sütlaç kaynatmak, pişirmek ile aynı tabir edilmektedir. Rüya sahibi bir yakını ile bir işe atılarak maddi gelirini arttıracak ve gelecekte sıkıntı çekmeyecek ve ailesinin dualarını alacaktır.