Rüyada Süt Dökmek

Rüyada süt döktüğünü görmek yararlı işlerle uğraşacağını, yararlı işler için arkadaşlarınla konuşacağını onlarında yardım etmeleri için ikna etmeye çalışacağın işaret eder. Güzel işlerle uğraşarak işlerin iyi olacağını çok zengin bir kişi ile tanışıp onunla beraber olacağını ve ilişkinin yolunda gideceğini bu ilişki ile çok iyi bir gelir elde edeceğine yorumlanır. Karmaşadan ve sizi zor durumda bırakacak işlerden uzak kalmanız gerektiğine ve size kötü etkisi olacak kişilerden uzak kalmanız ve onlarla olan ilişkiyi kesmeniz gerektiğine yorumlanabilir. Ve aynı zamanda iş hayatınızda da bonkör bir müdürle çalışacağınıza ve iş yaşamınızda da mevki atlamanıza tabir edilir. Aynı zaman da sıkıntısız yaşamınızın sona ereceğine, iş hayatında ise ticari sorunlar ile çözülmesi çok zor bir sorunla karşılaşacağınıza ve bu nedenden dolayı sağlığınızı da bozulacağına yorumlanır.

Bazı zaman bu rüya çektiği sıkıntıların sonunda düşlediği ve hayal ettiği başarıya ve onca sıkıntı sonu hak ettiği şerefe ve onura erer zor günlerin bittiğine ve güçlü kuvvetli bir kişi olduğuna delalet eder.

Rüyada Süt Dökmek, Rüya sahibinin yapılan işlerle hiç alakası olmadığına ve ortaya çıkan eserlerle nedense hiç uğraşmadığına kılını bile kıpırdatmadığına buna rağmen uzun bir süre sonra büyük bir kazanca dönüşeceğine yani paraya delalet eder. Rüya sahibinin beden sağlığı ve vücudunun doğal durumuna uyan hareket etmesine ve sağlığı ile olan sorunların tedavi edilip sona ereceğine tabir edilir. Rüyada süt dökmek arkadaşlar arasında yapılan destek ve yardımlaşmanın son bulacağına, iş hayatında maddi sıkıntılar yaşayacağına ve zarar uğrayacağına yorumlanır.