Rüyada Süs Balığı Görmek

Rüyada süs balığı görmek birden fazla yer de olumlu yönler de riayet edilmektedir. Ancak süs balığının renginden bulunduğu yerden ve ortamdan tutun kişinin ruhsal durumuna kadar rüyanın anlamı değişmektedir. Rüyada süs balığı almak ama bilindiği gibi hem olumlu hem de olumsuz birçok anlamı vardır.

Rüyada süs balığı beslemek kişinin çalışıp çabaladığı ve sonun da kazandığı nimete ya da bereketli zamanlar geçireceği anlamına gelmektedir. Bunun sonucun da ise refaha kavuşacağı da bilinir. Rüyada süs balığı görmek bu kişinin iyi bir adama rastlayacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada süs balığı yemek bu kişinin sevdikleri olduğuna ve bu kişilerle birlikte yaşayacağına bunun yanı sıra ise bol gelir el de edeceğine ve şanslı olacağına yorulmaktadır. Rüyada süs balığı görmek ve bu gören kişinin bulunduğu mevki den bir üst mevkilere yükseleceği anlamına gelir.

Rüyada süs balığının öldüğünü görmek rüya sıkıntılı zamanlara da işarettir. Sırlarının herkes tarafından açığa çıkacağına ve düşmanlığı olan herkesin rüyayı görene karşı faaliyetlerini gerçekleştireceğine bunun sonucun da ise mutsuz olacağı anlamlarına gelmektedir. Rüyada süs balığı görmek tam tersi olarak da sıkıntılı günlerinin sona erip huzura kavuşacağına ve ticari kazanç elde edeceğine yorulur. Zorlukları bir bir atlatarak geldiği bu günler de sıkıntıların giderilip feraha kavuşacağına ve sonun da zengin olacağı anlamlarına da yorulmaktadır.

Rüyada süs balığı Satın almak ayrı meslekten veya yabancı kişilerin bir şey uğruna toplanacağı anlamlarına gelir. Eğer ki 2 tane süs balığı var ise tatlı ve şehvetli birlikteliğe yol açar. Rüyada süs balığı görmek ve bu balığın ağzı açık ise özgürlüğünün belirli alanların da kısıtlanacağı anlamlarına gelir.

Rüyada süs balığı kurtarmak varlığının o balık sayısının katı kadar artacağı yani büyük bolluk ve zenginliğe işarettir. Akvaryum içerisin de yalnız başına bir tane süs balığı var ise bu rüyayı gören kişinin kapana kısılacağı ne eşinden ne dostlarından ne de akrabalarından destek alacağı ve kimse tarafından değerli görülmeyeceği anlamına gelerek tek başına mücadele edeceği de bilinmektedir. Eğer ki bu balık turuncu renkteyse güçlü bir kuvvete ve enerjik bir hayatınız olacağına yaşam enerjinizin tekrardan kuvvetlenerek geleceği anlamına yorulur.

Rüyada süs balığı suya bırakmak hayatınız da çeşitli açılardan duygusal değişiklikler olacaktır. Yeni bir sevgili edineceksiniz ya da bir eş bulup evleneceksiniz. Eğer ki süs balıkları küçük ise bir kadınla ilişkiye girip çocuğunuz olacağına yorulur. Bu küçük balıklar siyah ise birlikte olacağınız kadın ile evli olmadığınız bildirilir.

Daha çok iş hayatında elde edilecek başarılarla bağdaştırılır. Rüyasında süs balığı yediğini gören kimse, bol kazanç getirecek olan hayırlı bir işe girer. Kısa zamanda yüksek bir mevkiye gelerek çevresinde büyük bir saygınlık kazanır. Birçok yorumcuya göre rüyada süs balığı görmek üst üste kazanılacak başarılara delalet eder.

Rüyada ölü süs balığı görmek, Fakat hemen karamsarlığa düşüp hiçbir şey yapmadan sorunların çözüme kavuşmasını beklerse olumlu bir sonuç elde edemez. Rüyasında süs balığı gören biri uzun süredir dilediği evlada sonunda kavuşur.

rüyada süs balığı yavrusu görmek güzel günlerin çok yakında olduğuna işarettir. Bir süredir sıkıntıda olan kişi kendini mutlu etmek için bazı eğlenceli etkinliklere katılacaktır. Bu etkinlikten büyük zevk alacaktır. Birçok rüya tabircisine göre ise rüyada süs balığı yemek, bu kimsenin dostlarıyla geçireceği hoş vakti ima eder.

Rüyada süs balığı almak, birçok yorumcu tarafından hayırlı bir rüya olarak görülür. Rüyasında süs balığı aldığını gören biri iş hayatında önemli bir mertebeye yükselir. Rüyada süs balığı satın almak, Buna bağlı olarak iş hayatındaki prestiji ve elde edeceği kazanç da artar. İnsanların rüyayı görene olan saygısı da aynı oranda artış gösterecektir. O kişi de kendini önemli hissedecektir.

Rüyada süs balığı beslemek karşı karşıya kalınacak bazı zorlukları ima eder. Ancak rüyayı görmüş olan kişi bu zorluklara karşı göğüs gerecektir. Ayrıca elinden geleni yaparak bunları aşacaktır. Göstereceği sabır sayesinde de ayakta kalma gücünü kendisinde bulacaktır. Rüyasında süs balığı öldürdüğünü gören biri kendisini zor günlerin beklediğini bilmelidir. Ancak bu zorluklar bir nevi sınav gibidir. Eğer bu kişi sabreder ve çabalarsa bu çıkmazları kolayca aşar.

Rüyada süs balığı yutmak daha çok yapılacak olan hayırlı bir evlilikle yorumlanır. Bu evlilik rüyayı gören kimse için doğru bir karar olacaktır. Bu iki insan birlikte mutluluğu yakalayacaktır. Rüyasında süs balığı gören birinin kısmeti açılır. Sonrasında da kendine uygun bir eş bulur. Birçok yorumcuya göre ise evlilikten ziyade hayırlı bir evladın doğacağı ima edilir.

Rüyada turuncu süs balığı görmek, birinin çıkacağı uzun bir yolculuğu temsil eder. Bu yolculuk daha çok bazı sorunları çözmek için yapılacaktır. Gidilen yerde çözülmesi gereken bazı sıkıntılar olduğunu ima eder. Ayrıca bu yolculuğun çok uzun olduğuna delalet eder.