Rüyada Siyah İp Görmek

Rüyada siyah iplik görmek, ailenizle yaşadığınız sıkıntıların geçip artık huzur dolu günleri geçirmek istiyorsunuz. Sizin borçlarınızın olması, sürekli olarak onları ödeyip bir türlü elinize hiç bir şey kalmaması, ailenizinde çok zor zamanları geçirmenize neden oluyor. Ailede sadece sizin çalışmanız bütçenizin yetmemesi de sıkıntılarınızın olmasına neden oluyor. Eşinizin çalışmak istemesine izin verirseniz, daha rahat edeceksiniz. Hem maddi açıdan çok rahat ederken, ailenizdeki huzursuzluğun bitmesini sağlayacaksınız.

Rüyada siyah iplikle bir kumaşı diktiğinizi gördüyseniz büyük bir kaza geçirip yataklara düşecek, çok zor günleri yaşayacaksınız. Bu durum sizin iş hayatınızı etkileyeceği gibi sizi seven insanların da çok üzülmesine neden olacaktır. Sizin hiç bir suçunuz yokken, arabanın size çarpması sonucunda sağlığınızdan olacaksınız. Unutmayın ki, sizi çok seven bir aileniz ve dostlarınız var. Onlardan alacağınız güç sayesinde, sağlığınıza kavuşmak için azimle mücadele edeceksiniz.

Rüyada siyah ip satın alıyorsanız, hayatınız boyunca hep sefalet içerisinde yoklukla geçtiğinden artık mutlu olmak istiyorsunuz. Çocuğunuzun okuması sayesinde, istediğiniz gibi bir hayatı yaşlılığınızda yaşayacaksınız. Huzur dolu günler çok uzağınızda olmayıp ferah günler geçireceksiniz.

Rüyada siyah iplik bağladığınızı görmek, sizin kısmetinizdeki düğümü çözeceksiniz. Sürekli olarak kısmetsiz olduğunuzdan yaşınız ilerlemesine rağmen evlenemediniz. Kısmetlerinizin bazılarını siz istemediniz. Sizin istediğinizi aileniz izin vermediğinden evlenemediniz. Sonunda bir yakınınız sayesinde size gelecek olan görücüyü ailenizde sizde kabul edeceğinizden, yuvanızı kuracaksınız.