Rüyada Şişmanlamak

Rüyada şişmanlamak, iş dünyasında sahip olacağınız başarıya işarettir. Sahip olacağınız başarı, iş çevrenizin de genişlemesini sağlayacak. Yeni projeler üzerinde yoğunlaşabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.Rüyada şişmanlamak, size fayda sağlayacak işlerin peşinde olduğunuza ve bu sayede istediğiniz şartlara sahip olacağınıza işarettir. İşinizi büyütebilir, daha fazla para ve mal sahibi olabilirsiniz.

Aşırı şişmanladığını Görmek, yaşamınızda bazı güzel değişimler yapacağınıza yorumlanır. Şişman insanlar Görmek, zenginliğe yorumlanır.
Rüya sahibi kişinin yaşamında bir takım güzel değişimler gerçekleştireceğine yorumlanmaktadır. Kişinin rüyasında şişmanladığını görmesi, hayatında değişikliklere gideceğinin habercisi şeklindedir. Rüyada şişman kişiler görmek; rüya sahibinin elde edeceği zenginliğin var olacağı anlamı taşımaktadır.

Rüyada normalden fazla kilo aldığını görmek bazen rüya sahiplerini endişelendirse de bu rüyanın anlamı olumludur. Zira rüyada kilo aldığını görmek sıkıntıların çözüme kavuşması, istenilen başarıların elde edilmesi ve murat edilen hedeflere ulaşmak anlamındadır.Kişinin rüyada fazla kilo aldığı için elbiselerinin içine sığmadığını görmesi büyük bir zenginliğe ulaşmak anlamı taşır. Bu rüya bazı alimlere göre toplumdaki itibarın artması manasındadır.

Fazla kilolarından ötürü herhangi bir kapıdan geçememek veya bir taşıta binememek ise yapılacak faydalı işler sayesinde insanların hayır duasını kazanmak demektir.Kişinin rüyada kilolu olduğu için kendisiyle alay edildiğini görmesi kıskanç akrabaların varlığına delalet eder. Rüya sahibinin bu kişilerden gelebilecek zararlara karşı dikkatli ve tedbirli olması tavsiye edilir.

Rüyada yürüyemeyecek kadar kilo aldığını yani aşırı şişmanladığı için yatağa mahkûm olduğunu görmek ise hayırlı kabul edilmez. Bu rüyayı gören kişilerin peş peşe birkaç sıkıntılı durumla uğraşmak zorunda kalacakları ifade edilir.

Rüyada kalabalık bir şişman insan topluluğu görmek rüya sahibinin kötü bir deneyim yaşadıktan sonra kendisine çekidüzen vereceği anlamında yorumlanmıştır. Yani başa gelen olumsuz bir durumdan ders çıkarmak ve güzel bir yaşama başlamak demektir.Kişinin rüyasında şişman bir insan topluluğunun saldırgan davranışlar sergilediğini görmesi ise haram mal yemek biçiminde tabir edilmiştir. Rüya gören kişinin faiz ve tefecilik gibi dinen caiz olmayan her türlü ticari girişinden uzak durması faydasına olacaktır.

Bir kişi rüyada sadece vücudunun bir organının şiştiğini görürse bu organın belden yukarı mı yoksa belden aşağı mı olduğuna bakılarak yorum yapmalıdır.Belden yukarı bir organının şiştiğini gören kişi çevresindeki ikiyüzlü ve samimiyetsiz insanlara karşı tetikte olmalıdır. Çünkü bu rüya kişinin yakınında bulunan ve ona ilk fırsatta zarar vermeyi düşünen insanlar hakkında uyarı anlamı taşımaktadır.Kişinin rüyada belden aşağı bir organının şiştiğini görmesi ise bulaşıcı hastalıklara yakalanmak anlamında tabir edilir. Rüya sahibinin sağlık konusunda daha tedbirli davranması faydasına olacaktır.

Organların şişmesi ile ilgili rüyalarda yüzün şiştiğinin görülmesi ise özel bir anlam taşır. Bir kişi rüyasında yüzünün şiştiğini görürse farkında olmadan günaha bulaştığını bilmelidir. Rüya sahibinin davranışlarını gözden geçirerek yanlış yaptığı hususları tespit etmeye çalışması ve kendisini her türlü günahtan sakındırması büyük önem arz etmektedir.