Rüyada Sevgilinin Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada sevgilinin hamile olduğunu görmek oldukça hayırlı rüyalar arasında yer almaktadır. Rüyayı gören kişinin işleri açılır ve hiç olmadığı kadar şansı, kısmeti ve bereketi çoğalır. Rüya sahibinin kazancı artar. Maddi ve manevi anlamda büyük başarılar elde eder. Karlı bir ortaklık kurabilirsiniz ya da ticaret hayatına atılarak kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Kısaca iş hayatınızda bir yıldız gibi parlayacağınız dönemin kapıda olduğunun göstergesidir.Kişinin iş hayatı üst saflara çıkarken, aşk hayatınında tam tersi olacağının habercisidir. Bu sebeple süregelen bir ilişkiniz varsa veyahut evli iseniz bu dönem çok dikkatli davranmakta yarar var.

Rüyada sevgilinin hamile olduğunu duymak iş hayatında kendisinden daha tecrübeli bir kişiden destek alacağına ve bu sayede üstün başarılar elde etmeye tabir edilir. Rüyayı gören kişi bekar ise kısa sürede hayırlı bir evlilik kararı alır ve nikah kıymaya delalet eder.İş hayatında gerçekleştireceği üstün plan ve projeler sayesinde mevki sahibi ya da terfi alacağına yorumlanır. Bu sayede aile hayatının hiç tahmin etmediği kadar harika olacağına ve mutlu günlerin yakında olduğunu gösteren rüyalardan birisidir.

Rüyada sevgilinin hamile haberi vermesi gören kişi kısa sürede iş ile ilgili bir proje sebebiyle ya da ticaret işleri nedeniyle elinden yüklü miktarda paralar çıkar. Fakat daha sonra bu işlerden emeğinin karşılığını alarak huzura, rahata erer. Hatta parası değerlenir bereketlenir.

Rüyada sevgilinin ikiz bebeklere hamile kalması rüya sahibinin çok sıkıldığına ve maddi açıdan kederlendiği içinde görülen bir rüya olarak da tabir edilmektedir. Ancak bu rüya haberci rüyalar arasındadır ve kısa sürede gönlündeki işe girerek feraha erişir.

Rüyada sevgilinin hamile olması sevdiklerinizden bir süre ayrı kalmaya ve başka bir yere seyahat etmeye yorumlanır. Belki de başka bir yere taşınabilirsiniz ya da yalnız yaşamaya başlayabilirsiniz. Eğer iş değişikliği yapmayı düşünüyorsanız, bu da mümkün olur. Yaşadığınız çevre değişebilir ve yeni insanlarla tanışarak yeni bir sosyal ortama girebilirsiniz.

Rüyada sevdiği kişinin hamile olduğunu görmek aileden bir süre uzak kalmak ve tek başına ayaklarının üzerinde durmak anlamına da gelir. Eğer ekonomik olarak ailenize bağlıysanız, yeni bir iş bulmak ya da başka vesilelerle tek başınıza geçirmenize sağlayabilirsiniz. Olanaklarınız artabilir.

Rüyada sevgilinin hamile olduğunu söylemesi yapacak olan güzel hayırlarınızın, çaresiz kişilere yardım elinizi uzatacağınız anlamına gelir. Bu rüyada kişi kendisi için öbür dünyasında cennet kapısını açacak yardımlarda bulunup, pek çok sevap işleyerek ve başkalarının hayır duasını alarak iki dünyada da huzurlu olacağına yorumlanır.

Rüyada sevdiğin kızı hamile görmek çevrenizde size baskı yapmaya çalışan bir bayan varsa onunla aranızın açılmasına yorumlanır. Bu baskıdan bıkıp usanabilirsiniz. Özellikle şu günlerde size karşı üstünlük sağlamaya çalışan bir kadın varsa onunla aranızda tartışma geçmesi olasıdır.

Rüyada sevgiliyi başkasından hamile görmek sosyal ortamda popüler olmak, şan ve şöhretin artmasına yorumlanır. Enerjiniz yükselebilir ve arkadaş çevrenizde aranan bir isim olabilirsiniz. Başkalarının size ilgi göstermesi hoşunuza gidecektir. Gelecek günlerde arkadaşlarınızdan bir sürpriz de alabilirsiniz. Sevildiğini bilmek sizi mutlu edecek.

rüyada sevgilinin hamileyim demesi işinin bu rüyası iş hayatının yolunda gideceğine,önemli yatırımlar yapacağını ve sürekli iş seyahatlerine çıkacağına yorumlanır. Bu rüyada kişinin büyüklerini her zaman dinlemesini, onları örnek almasını ve hayatında uygulamasını ifade eder.

rüyada sevgilinin hamile kalması hane içindeki büyüklerinizi çok sevmenizi, onlara bir şey olmasın gayesiyle üstlerine titremeniz anlamına gelir. Bu rüyada yaşlı olan büyüklerinizin sağlık konusunda biraz sorun yaşayacakları ve sizin onlar için ne gerekirse gerek manevi gerekse maddi olarak seferber olacağınıza delalet eder.

Rüyada sevgilinin başka birinden hamile olduğunu görmek arkadaşınızın sizi yanlış anlaması ya da başka sebeplerle aranızın açılması anlamına gelir. Aranıza girecek bir insan da buna sebep olabilir.

Rüyada sevdiğin kızın hamile olduğunu duymak başka birinden gelecek olan iş teklifine ya da başka bir fırsata yorumlanır. Yakında alacağınız haberin gelmesi sayesinde bir anda çok sevinebilirsiniz.

Rüyada sevdiğin kişiden hamile olduğunu görmek daha güzel bir evde yaşamak ya da daha iyi bir işte çalışmak anlamına gelir. Her ne kadar ailenizden uzak kalmak isteseniz de eğitim ya da iş sebebiyle onlardan ayrı kalmak size zor gelebilir.

Rüyada bekarken hamile olduğunu görmek geleceğe yönelik iyi yatırımlar yapmak anlamına gelir. Mal mülk sahibi olmanız da söz konusu olabilir. Eğer yakın zamanda ev araba ya da arsa satmak veya satın almak istiyorsanız, karşınıza güzel bir fırsat çıkabilir. Maddi yönden istekler gerçek olur.

Rüyada sevdiğin kızın başkasından hamile kalması iyilik yaparak onu sevindirmek anlamına gelir. Eğer hayatınızda kimse yoksa yakında sizden hoşlanan birine iyiliğiniz dokunabilir ve onun da size karşı duygularının olduğunu anlayabilirsiniz. Çok sevdiğiniz birine yapacağınız iyilik sizi çok mutlu eder.

Rüyada eski sevgilinin başkasından hamile olduğunu görmek sefa içerisinde sürmek anlamına gelir. Zorlukların hepsi geride kalır ve bir anda hayatınızda refah ve konfor söz konusu olur. Eğer bekar biri rüyasında pembe bikini görürse, zengin biriyle evleneceğini işaret eder.