Rüyada Sevgilinin Aldattığını Görmek

Rüyada sevgilinin aldattığını görmek, kişinin yeni bir başlangıç yapacağına ve hayatında farklı gelişmelerin olacağına yorulur. Aynı zamanda rüyada sevgilinin aldattığını görmek müjdeli bir habere de alamet edilir. İş hayatında yaptığı projelerde yada aldığı görevlerde başarılı olur. Bazı yorumculara göre de rüyada sevgilinin aldatması, kişinin hayatında olan insana karşı güvensizliğini simgeler. Yani içinde olan bazı vesveseler ile kendini sıkıntıya soktuğunu ama bu rüya onun bilinçaltı ile de alakalıdır.

Rüyada sevgilinin aldattığını itiraf etmesi bazende özel hayatında olan kişiye olduğundan daha fazla bağlanarak ondan kopamaması manasına da gelir. Kişi hayatında kendine yön vermeyi daha da zorlaştırır. Bazı tabircilere göre de rüya sahibi hayatındaki alacağı insanı çok iyi tanımalıdır, rüyada sevgilinin aldatması evliliğe de delalet eder. Rüyada sevgilinin aldattığını düşünmek doğru insanın bulduğu taktirde çok iyi ve mutlu bir evliliğe adım atacaktır. Ama yanlış bir karar verirse pekte hayırlı olmayan bir evlilik ve sıkıntı içine düşecektir. Rüyada sevgilinin aldattığını itiraf etmesi için duyguları bir kenara bırakıp mantık ile hareket edilmesini gerektiğini anlatan bir rüyadır.

Rüyada sevgilisi tarafından aldatıldığını görmek rüya sahibinin ihsan dağıtan, lütufta bulunan, iyilik yapan biri olduğuna delalet eder. Rüyadaki sevgili erkek olursa, rüyayı gören kadın yeni bir sevgili edinecektir. Rüyayı gören de erkek olursa, erkek bir akrabadan iyilik görmeye işaret eder. Tanımadığı bir sevgilinin aldattığını görmek ise, gerçek yaşamdaki kötü huylu kişiye işaret eder.

Rüyada sevgilinin aldattığını duymak dünya hayatında yaşayacağı güzelliklere ve mutlu bir evlilik yapacağına delalettir. Kişinin üzerinde beyaz renkli kıyafetler var ise mutluluk habercisidir.

Rüyada sevgilinin aldattığını hissetmek, kişinin kendi kendini sıkıntıya soktuğunu aslında her şeyin normal olduğunu anlatır. Her şeyin Allah’tan geldiğine ve kişi için hayırlı olanı olmayanı onun bildiğine inanarak tevekkülü Allah’a bırakmalıdır.

Rüyada sevgilinin aldattığı kişiyi görmek kişinin evleneceği insana karşı bazı tereddütleri vardır. Bundan dolayı doğruyu bulmak için Allah’a bolca dua etmelidir.

Rüyada sevgilinin aldattığını görmek psikoloji hayırlısı dilemek gerekir. Çünkü bu rüyayı gören kişinin bilinçaltında güvensizlik ve bağlı kalmaktan zarar görmekten korkar ayrıca hayatına giren insanı da kaybetmekten korkar çabuk sahiplen bir insandır.Rüyada sevgilinin aldattığını görmek, rüya sahibi açısından daha olumlu şekilde rüyanın tersine tabir edilir. Rüyasında bunu gören kişi aşk yaşamında arzu ettiği mutluluğu yakalayacaktır. Yaşamında onu mutlu edecek haberlerle karşılaşacak, bu yüzden huzurlu bir döneme girecektir. Ayrıca bu rüyayı tabircilerin bir kısmı kısa süre içinde evlilik olarak yorumlar.

Rüyayı gören kişiler kısa sürede başarılara imza atacak, beklemedikleri yerlerden gelecek sevinçli haberlere, yaşamdaki güzel günlerin başlangıcına hazır olmalıdır. Bu rüyanın olumsuz tabirleri de bulunmaktadır. Buna göre rüya kişiye düşmanlık besleyen birine, ona hileli davranışlarda bulunan birine, rüya sahibinin korkmasına neden olan birine işaret edebilir.

Rüyada sevgilinin aldattığı kişiyi görmek aldatıldığını düşünen, sonradan aldatmanın doğru olmadığını öğrenen rüya sahibi için, gerçek yaşamında düşünmediği yerden, hiç aklına gelmeyen haberler gelecektir.

Rüyada sevgilinin aldattığını görmek ve ayrılmak rüya aynı zamanda beklentinin olmadığı, ümidin kalmadığı bir zamanda kişinin çeşitli nimetlere kavuşmasını da müjdeler. Bu rüyayı gören kişiler aynı zamanda çevresindeki kişilere haksız suçlamalarda bulunabilir. Bu kişiler dedikodu yaparak, çevresindeki kişilere zarar veren davranışlar sergileyebilir.

Rüyada sevgilisi tarafından aldatıldığını görmek ise, bu rüya kişinin yalan söyleyen, yaşamında bir kişiyi kandırmış olan biri olduğunu işaret eder. Rüyayı görenler belki de yaptıklarının farkında bile değildir. Bu nedenle rüyayı haberci olarak kabul etmesi ve yaşamına düzen vermesi iyi olur.

Sevgiliyi aldatmak etrafındakileri kişileri aldatmış olmakla tabir edilebilir. Aynı zamanda rüya kişinin mutluluğu bulacağına, sevineceğine, beklemediği bir yerden eline geçecek paraya, karlı bir işe, iyi bir girişime, yeni bir işe tabir edilir.

Rüyada sevgilisinin aldattığını görmek ve ağlamak , rüya sahibinin oldukça iyi niyetli ve kalbi merhamet dolu birisi olduğunu gösterir. Bu kişiler kendi yaşamında her zaman iyi kişilerle birlikte hareket eder, onların himayesinde olur.Rüyayı gören kişilerde kıskanç, haris yapıda olurlar. Kötülük yapmak onlar için kolay bir iştir.

Rüyada sevgilinin aldatması, genel olarak rüya sahibine hayırlı tabirler getirir. İyi niyetli, merhametli olan rüya sahibi aldatıldığını düşünerek üzülürse, gerçek yaşamında çok sevinir. Aldatıldığını umursamaz tavırlar sergilerse, gerçek yaşamında hiç bir engele takılmadan başarıya ulaşacak, istediklerine kavuşacaktır.Rüyada aldatıldığını görmek engelleri aşmak onun için kolay olacaktır. Rüyanın hissettirdikleri de bunu tabir edilmesinde önemlidir. Ancak korku, üzüntü duyulsa bile rüyanın iyi yorumlanması gerekir.