Rüyada Sayı Saymak Görmek

Rüyada sayı saymak, eğer rüyayı gören çok fazla sayı sayıyor ise onun başarısının, gücünün, kudretinin artacağı anlamını taşır. Şayet az sayı sayıyor ise bu olumsuz ve can sıkıcı bazı hadiseler yaşamasına işarettir.Rüyada sayı görmek, zenginlik ile tabir edilir. Rüyayı gören kişinin başarılı bir meslek hayatı olduğu ve bunun günden güne artacağı anlamını taşır.

Rüyada sayılar görmek, şansın açık olması anlamına da gelir. Kişinin işlerinde olumsuzluk var ise düzeleceğine, işsiz ise iş bulup kazanç sağlayacağına yorumlanır. Kimi zaman rüyada görülen sayı kişinin bütçesine dikkat etmesi ve ayağını yorganına göre uzatması olarak da açıklanabilir.

Rüyada sayı duymak hayırlı işlerle yorumlanır. Kişi yaşadığı sıkıntılı bir takım durumlardan kurtularak rahata erer. Altı rakamını görmek ise uzun zamandır beklenen bir olayın gerçekleşmesine, yedi rakamını görmek hacca gitmeye ya da bolluk içinde yaşamaya delalettir.

Rüyada sayı duymak, bol kazanca ve değerli bir takım eşyaya delalettir. Mal mülk elde ederek ticari konularda kazanç sağlamakla ve hayırlı işler görmekle yorumlanır. Sekiz rakamını görmek emeklerin karşılığını almaya, dokuz görmek ise rüya sahibinin elini attığı her olaydan başarı kazanmasına yorumlanır.

Rüyada sayı yazmak, kolay yoldan kazanç elde etmek, şans oyunu gibi işlerde başarı kazanmak anlamına gelir. Üzerinde uğraşılan maddi bir durum var ise kısa zamanda bu durumdan karlı çıkmak ile de yorumlanır.

Rüyada birinden sayı duymak, kötü gidişatın tamamen değişeceğine, güzel bir hayat sürmeye işarettir. Rüyada sayı duymak bir işle gelen bolluk ve bereket ve bundan duyulan büyük sevinç demektir.

Rüyada sayı söylemek, kişinin maddi olarak çok istediği ve sık sık söylediği bir şeyin yakında gerçekleşeceğine ve kendisine büyük mutluluk getireceğine işarettir.

Rüyada dededen sayı duymak, çok hayırlı olaylarla yorumlanır. Beklenen hayata kısa zamanda kavuşulacağına, eğer bebek isteniyor ise kısa zamanda bebek sahibi olacağına, bütün dileklerinin en yakın zamanda gerçekleşeceğine işarettir.