Rüyada Şapka Takmak

Rüyada şapka takmak, rüya sahibi için sağlıklı ve mutlu olamaya delalet eder. Rüya sahibinin iş hayatında başarılara imza atacağına ve her işin üstesinden geleceğine işarettir. rüyada şapka hediye almak kişinin her türlü sıkıntıyı göğüsleyeceğine ve güçlü bir iradesinin olacağına işarettir. Rüyada şapka kaybetmek kişinin güçlü, arkası sağlam, eli açık, cömert kimse olacağına yorumlanır. Rüya sahibi bu vasıfları sayesinde ailesine çok faydası olacaktır. Aynı zamanda kişinin akıllı, bilgili, kültürlü olacağına işarettir. Rüya sahibinin yaptığı işlerle adından söz ettirecek ve çevresi tarafından sevilen, sayılan ve baş üstünde taşınan biri olacağına yorumlanır. Rüyada şapka bulmak çoktan yardımları dokunacak ve sevildiği kadar dualarda alacaktır. Kişinin çok seviliyor olması kendisi hakkında kimsenin kötü bir söz dahi söylemesine imkan vermez. Rüya sahibi ailesi ve yakın çevresinde adaletin temsilcisi olarak görülür ve kararlarına saygı duyulur.

Rüyada şapka giymek, rüya sahibinin başında dönen güzel ve müjdeli haberlerin işaretidir. Rüya sahibi iş hayatında ayağına gelecek olan fırsatı iyi değerlendirecek ve darlığını kazanca çevirecektir. Rüya sahibi yaşadığı sıkıntılardan ve zorluklardan bu iş sayesinde kurtulacak ve eli bolluğa ulaşacaktır. Kişi kazancıyla ihtiyaçları dışında kenara birikim yapacak ve ileriye dönük kendisine iş imkanı sağlayacaktır.

Rüyada şapka kaybetmek, rüya sahibi için kötü olaylara işarettir.Rüya sahibi zor durumla kalacak ve maddi sıkıntılar yaşayacaktır. Rüya sahibinin bütçesinde büyük kayıplar olacak ve parasal açıdan yokluğa düşecektir. Kişi bu sorunları çözmekte zorlanacak ve destek göremeyecektir.

Rüyada şapka satın almak, kişinin başına bela olacak bir işe yelteneceğine ve ailesi tarafından zarar almadan kurtulacağına işarettir. Aynı zamanda kişinin hatırı sayılır bir mevla ile ortaklık yaparak kazancını dahada artıracağına yorumlanır.

Rüyada şapka atmak, rüya sahibinin aile bireylerinden biriyle tartışarak evleri ayıracağına yorumlanır. Kişi bu atışma sebebiyle uzun süre barışmaya niyeti olmayacak ve hatta bir daha bir araya gelmek istemeyebilir. Kişinin gururu yıkılacak ve aile arasında kırgınlık ve küslük yaşanacaktır.

Rüyada şapka hediye almak, kişinin kısmetli olacağına işarettir. Rüya sahibi çevresindeki bir kişinin sayesinde büyük bir kısmete konacaktır. Rüyada başkasından şapka hediye alan kişi, güzel ve sürpriz bir haber alacak, bu haber sonrasında çok mutlu olacaktır.

Rüyada birine şapka hediye etmek, rüya sahibinin kısmetini çok sevdiği biriyle paylaşacağına işarettir. Bu kısmet iş ortaklığı olabilir.

Rüyada beyaz şapka takmak, rüya sahibinin dini bütün, temiz, ahlaklı, saygılı bir kişi olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin yardımsever kişiliği sayesinde çok büyük yardımlarda bulunacağına işaret eder. Kişinin bu güzel meziyetlere sahip olması çevresi tarafından saygı duyulan ve hürmet edilen biri olacağına yorulur. Rüya sahibi içindeki kuruntulardan ve yersiz korkulardan kurtulacağına işaret eder. Kişinin hafifleyerek huzur içinde mutlu bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada mavi şapka takmak, kişinin devlet kapısı gibi resmi kurumlarda çalışacağına yorulur. İşinde sağlam adımlar atarak üst mevkilere yükseleceğine ve itibar sahibi olacağına delalet eder. Kişinin çok hayırlı, helal ve bereketli kazançlar elde edeceğine yorumlanır.Aynı zamanda kişinin güzel ve mutlu bir hayat süreceğine, huzur içinde yaşayacağına alamet eder. Rüya sahibi sorunlarını ve sıkıntılarını atlatarak rahat bir nefes alacak, işlerinin düzene girmesinden mutluluk duyacaktır.Rüya sahibi hayalini kurduğu yaşamın kapılarını bir bir aralayacaktır.

Rüyada yeşil şapka takmak, rüya sahibinin Allah katında sevilen bir kul olacağına ve en güzel mertebeye ereceğine delalet eder. Rüya sahibinin alın teri ile helal yollardan kazanacağı paraya ve hanesinin bolluk ve bereket içinde olacağına delalet eder. Rüya sahibinin kazandığı rızk kadar ihtiyaç sahiplerine sadakasını vererek hayır duası alacağına yorumlanır.

Rüyada yeni şapka takmak, kişinin çalıştığı işinde başarı göstererek yönetici makamlara yükseleceğine ve hayata geçirdiği projeleriyle takdir görerek yüksek kazançlar elde edeceğine rivayet eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin hayırlı bir eş ile evlilik yolunda ilerleyeceğine ve mutlu olacağına yorulur. Evli çiftler için ise bu rüya hane içine katılacak bebek müjdesine delalet eder.

Rüyada fötr şapka takmak, kişinin çağdaş, modern ve ileri görüşlü bir kişi olacağına alamet eder. Kişinin eleştirilere açık olacağına ve ilim, irfan yolunda kendini geliştireceğine yorulur. Kişinin bilgi sahibi olmayı ve okumayı herşeyin üstünde tutacağına işaret eder.