Rüyada Salep Görmek

Rüyada salep görmek, rüyayı gören kişi, çok fazla yorulmadan ve kısa yollardan, rahat koşullar altında garantili ve helal kazanç elde etmeye yorumlanır. Rüyada salep gören kimse, her ay elde edeceği helal kazanç sayesinde, garantili bir gelir elde etmeye işaret eder. Rüyada salep görmek, borca ve sıkıntıya düşmeksizin, harcamalarını düşünmeden, yokluk nedir bilmeden yaşayacaktır.Bu konuda yapılan bir diğer yorum da, kişinin manevi hayatını yüceltmesi adına yapacağı çalışmalar, dini vecibelerine dikkat etmesi şeklindedir. Kişi hacca gidecek ve içsel dünyasında huzur ve mutluluğu yakalayacaktır. Din alimlerinden Molla Cami (r.a) rüyada salep görmek meşakkate uğramaksızın elde edilen maldır buyurmuştur. Hasta bir insan salep görmesi durumunda, şifa bulur demiştir. Diyanet yorumlarında ise, rüya sahibinin ağır olmayacağı bir hastalık geçireceğini, rüyayı gördüğü zaman hasta ise şifa bulacağını belirtilmiştir.

Rüyada salep içmek demek, kişi üstesinden gelemeyeceği kadar zor olmayan fakat kendisini sıkıntıya sürükleyecek zorluklar ile karşılaşacak, ancak ustalık ve sağduyu sayesinde bu zorluklardan başarı ile sıyrılmayı bilecek demektir. Gerçekleşecek olaylar kişinin iradesi dışında gelişecek, fakat kontrollü yapısı sebebi ile bu olayların üstesinden gelmeyi başaracaktır. Rüya sahibinin sağlığının, çok iyi olacağını da gösterir. İçsel huzuruna kavuşmak adına, başkalarına iyilik yapacak, düşeni kaldıracak, muhtaç kişilere yardımcı olacak ve para bağışlarında bulunacaktır.

Rüyada salep satmak, süreleri kısa olan sıkıntılar yaşanması ve çok fazla ayrıntı ile uğraşmak zorunda kalmak demektir. Kararlı ve yerinde davranışları ile bu terslikleri kolaylık ile düzeltmek mümkün olacaktır.

Rüyada salep yapmak, kendi işinin kölesi olmak yerine efendisi olmak, olumlu şartlarda çalışmak, iş hayatına çok yüksek noktalara çıkmak, bu şansın avantajlarından da faydalanarak konforlu bir hayat yaşamak ve sahip bulunulan unvanlara yakışan bir yaşantı sürdürmek anlamındadır.

Rüyada salep pişirmek, iş yerinde kariyer planlarında yükselmek, rahat çalışma koşullarına sahip olmak, çok sayıda ayrıcalığa sahip olarak, rahat yollardan para kazanmak şeklinde tabir edilir.

Rüyada salep toplamak, rüya sahibin sözü dinlenen, saygın bir kişi olacak ve etrafında kıymetli şahsiyetler yer alacaktır. İşlerinde yüksek makamlara gelecek ve başarılı olacaktır.

Rüyada salep tozu görmek, kişi hiç bilmediği uzak bir yerden bilinmeyen haberler alacaktır.

Rüyada salep çiçeği görmek, rüyayı görenin, isminin insanların arasında iyi bir şekilde konuşulmasını sağlayacak güzel eylemlerde bulunacağını, bu sayede takdir görerek çok sevileceğini, kendi hakkında da isabetli kararlar vermek sureti ile geleceği konusunda olumlu gelişmeler kaydedeceğini işaret eder. Kişi, para, mal, ün, makam, mutluluk tarzında dünyaya ait nimetlerden fazlası ile yararlanacaktır.

Rüyada tarçınlı salep görmek, yeni bir arkadaşlığın başlaması ya da söz, nişan tarzında kişinin evlenmesine dair atılacak olan adımlara işaret eder.