Rüyada Saçına Kına Yakıldığını Görmek

Rüyada saça kına yakmak, rüyayı gören kişinin kafasını ve içini kemirip duran, düşünmekten saçlarının beyazlamasına neden olan, huzurunu, neşesini kaçıran, yüzünün gülmesine engel olan ve bu nedenle hayatını bazen çekilmez noktalara getiren ne kadar sorun, korku ve kötü duygusu varsa ondan arınacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin kendisini iyi hissetmesi ve hayattan zevk alması için ihtiyacı olan her türlü çareye kavuşacağına rivayet edilir.

Rüyada Saçına Kına Yakmak

Bir kişinin rüyasında saçına kına yaktığını görmesi o kimsenin derdinden, kederinden ve yaşadığı kötü günlerinden kurtulacağına işaret eder. Hastalıkları atlatmaya, kazancını arttırmaya, işinde başarıyı yakalamaya ve kurtuluş yollarına kavuşmaya alamet eder.

Rüyada Saçına Kına Yakıldığını Görmek

Rüyayı gören kişinin çevresindeki hayırlı kimselere ve onların kendisi için iyi, güzel ve olumlu niyetlerine delalet eder. Rüya sahibine faydası dokunacak insanların varlığına ve kendisinin de onlar sayesinde mutluluğu bulacağına tabir edilir.

Rüyada Saça Kına Yaktırmak

Rüya sahibinin yüksek makamlara geleceğine, malının ve kazancının tam olacağına, karının tok, sırtının da pek olacağı noktalara çıkacağına ve bu işteki en büyük başarının rüyayı gören kişinin herşeyi tek başına, tabiri caizse tırnakları ile kazıya kazıya edinmesi olacağı şeklinde açıklanır.

Rüyada Saça Kına Koymak

Rüyada saça kına koymakla, kına yakmak aslında aynı şeydir. Dertlerin şifasını, problemlerin cevaplarını, zorluklardan kurtulmanın da çözümlerini bulmaya, bu sayede hayata daha dört elle sarılmaya, ondan daha çok zevk almaya ve yaşamın güzelliklerinin keyfini sürmeye işaret eder.

Rüyada Saçı Kınalı Görmek

Rüyasında saçını kınalı gören kişinin özellik de ticaret ya da meslek hayatında çok hayırlı gelişmeler yaşanacağı yorumu yapılır. Büyük işler yapmaya, önemli teklifler almaya ve rütbe edinmeye alamet eder.