Rüyada Sabun Görmek

Rüyada sabun görmek, birçok anlamda yorumlanmaktadır. Rüyada sabun almak can sıkıcı olaylara, nahoş sözlere ve meşakkatle yapılan işlere delalet eder. Rüyada sabun görmek, iş sahibi biri için önemli ve kayda değer gelişmeler yaşayacağına işaret eder. Rüyada sabun çalmak, ruhun ve kalbin bütün kötülüklerden arınacağına yorumlanır. Rüya sahibinin içini karartan her türlü kötü duygudan kurtulacağına işaret eder. Rüya sahibinin geçmişte yaşadığı maddi sıkıntılara hayıflanmayı bırakarak yoluna devam edeceğine delalet eder Rüyada sabunlanmak kişinin gerçekleştirmek istediği plan ve projelerini hayata geçirme aşamasında engeller yaşayacağına yorulur. Rüya sahibi çevresi tarafından kıskanılacak ve yapacağı işlerinde kötü niyetli insanların gözü olacağına delalet eder. Rüyada sabun köpüğü görmek dedikodu yapan kişilerin varlığına delalet eder. Rüya sahibinin hane içindeki mutluluğu ve huzuru da çevresi tarafından kıskanılıyor, kem gözlü insanların bakışları altında olacaklarına rivayet eder.

Rüyada sabun köpüğü görmek, rüya sahibinin hayatında ciddiyetsiz insanların varlığına işaret eder. Bu kişilerin söyledikleriyle yaptıkları arasında uyuşmazlıklar olacaktır. Bu insanlar rüya sahibine iyi biri gibi görünecek ama arkasından iş çevirerek maddi zararlar verecektir. Rüya sahibinin yanlış işlere girmesine ve parasal kayıplarda bulunmasına sebep olacaklardır.

Rüyada sabun yediğini görmek, rüya sahibinin işinde meşakkat çekeceğine işaret eder. Rüya sahibinin para kazanmak için çektiği zahmet ve sıkıntıya delalet eder. Rüya sahibinin ağır işlerde çalışacağına ve ekmeğini taştan çıkaracağına yorulur. Kişinin hiçbir zaman rahat yerden oturarak para kazanamayacağına yorumlanır.

Rüyada sabunla çamaşır yıkamak, kişinin kaybolan sağlığına yeniden kavuşacağına işaret eder. Maddi sıkıntılar çektiği dönemde eline toplu para geçeceğine delalet eder. Rüya sahibi istemeyerek de olsa Allah katında günah işlediyse secdeye duracak ve af dileyecektir.

Rüyada sabun kalıbı görmek, rüya sahibinin omuzunda ağlayan bir kişinin derdine derman olacağına delalet eder. Kişi sıkıntı çeken yakın bir arkadaşının yardımına koşacak ve maddi manevi desteği verecektir.

Rüyada sabun tozu görmek, rüya sahibinin yüzüne gülecek fakat arkasını döndüğünde onu kötülükleriyle sırtından bıçaklayacak kişilerin varlığına yorulur. Bu kişiler rüya sahibinin iş hayatında ve aile hayatı içinde dost görünümlü en büyük düşmanlarıdır.

Rüyada sabun satın almak, rüya sahibinin alın teri ile kazanacağı rızkını başkalarıyla paylaşacağına delalet eder. Kişinin sofrasının bereketli olacağına ve yaptığı ufak iyilikler sayesinde hayırlı dualar alacağına işaret eder.

Rüyada birine sabun vermek, rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına ve bu sebepten çok üzüleceğine yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinin yakınında olan ve çok güvendiği biri tarafından hak etmediği ağır sözler işiteceğine tabir eder.

Rüyada sabun parçası görmek, rüya sahibinin zor günlerinde yanında olacak ve her türlü desteği verecek gerçek dostların varlığına işaret eder. Dar gününde ona güç verecek arkadaşların olduğuna yorulur.

Rüyada sabun yapmak, kişinin iş kısmetleri açılır , işinde başarılı ve helal kazancı olur. Müjdeli bir haber alır ve hayatında güzel yeniliklerin olacağına işarettir. Bu kişiye karşı dış görünüşü iyi tatlı dilli olan biri aslında onun kuyusunu kazıyor dur. Çevresindeki insanlara karışı dikkatli olması konusunda uyaran bir rüyadır. Yaptığı sabunu başkasına veriyorsa , bir kalp kırıklığı yaşayacağına duyacak olduğu kötü laflara tabir edilir.

Rüyada sabun yemek, iş anlamında verdiği zorlu mücadeleye ve isteği konuma geleceğine iş yerinde terfi edeceğine dalalettir. Bazende bazı oluşacak sağlık sorunları manasına gelir. Başka yorumculara göre de sabun yemek bir dediği bir dediğini tutmayan bir insana anlamındadır. Bazende maddi sıkıntılarından kurtulacağına ve yanında zor zamanlarında kişiyi teselli edecek bir arkadaşı olduğunu belirtir. Rüya sahibi tüm sıkıntı ve kederlerinden kurtulur ve bir şans yakalar.

Rüyada sabun almak, kişi için hayırlı olmayacak bir işe delalettir. Kişinin çok istediği ama onun için hayırlı olmayan bir durumdur. Rüyada sabun aldığını görmek, aile içinde sorunları olduğuna ve bu sorunların uzun süreceğine bu sürenin sonunda uzun bir zaman sonra tatlıya bağlanacağına işarettir. Rüyada sabun satın almak , bazende kişinin kazandığı parayı başkasının harcayacağına ve durumdan dolayı rüya sahibinin bir sıkıntıya düşeceğinin habercisidir.