Rüyada Sabah Namazı Kılmak

Rüyada Sabah Namazı Kılmak çok güzel ve mutlu zamanlara tabir edilir. Rüyada Sabah namazının sünnetini kılmak ise aile, iş ve sosyal yaşantıda her Rüyada sabah namazı kılmak, İş ve aile hayatında çok güzel günler geçiren rüya sahibi, iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine ve aile hayatında da aynı şekilde huzurlu ve mutlu götürürken, çok uzun bir süre duraklama dönemine gireceğine ve bu duraklama döneminde epeyce sıkılıp farklı yollara başvuracağına, fakat bu yolların hiçbir işe yaramayıp işlerinin ve aile hayatının kendiliğinden yoluna gireceği, maddi kazançlarının artacağı ve hayatında huzur ve mutluluğun daim olacağına işaret edilir. Rüya gören kişi yakın akrabalarından veya yakınlarından aldığı borçları en kısa zamanda geri ödeyeceği anlamı da çıkarılmaktadır. Aynı şekilde rüya sahibinin hayatı zorluklar sonunda o kadar çok rahatlayacaktır ki hayata tekrar merhaba diyecek konuma gelecektir.

Aynı zamanda rüyada sabah namazı kılmak, yakın bir zamanda çok büyük bir ödeme yapması gereken kişi, en yakın akrabası veya arkadaşından çok büyük bir maddi destek göreceğine bu yardım eden kişi ile dostlukları dahada artacağına ve beraber iyi işler yapacakları anlamı da çıkarılmaktadır. Eğer ki sabah namazını cemaatle birlikte kıldığınızı görürseniz, belli bir zaman içerisinde iş hayatınızda ki sorunlara ve sıkıntılara çözümler bulmak için çok büyük ve uzun bir yolculuğa çıkacağınıza ve bu yolculuktan çok büyük dersler alacağınıza işaret edilir. Aynı şekilde iş hayatınızla ilgili çok tecrübeler kazanacağınıza da dikkat çeker. Aynı zamanda iş hayatınızda yaptığınız ticarette zarar ederek ilerliyor ve kar etmiyorsanız, zamanla sıkıntılardan ve borçlardan kurtulup şirketinizin kar edeceğine yorumlanmaktadır. Rüyanızda sabah namazını camide kılıyorsanız, çok değer verdiğiniz bir insandan yakın bir zamanda maddi ve manevi olarak çok büyük destek göreceğinize alamet olmaktadır.

Rüyasında sabah namazını kıbleden farklı bir yöne dönüp o şekilde kılan kişi ibadetlerini ve kulluğunu tam anlamıyla yerine getiremiyor demektir. İşten çıkarılacak olan bir kişi rüyasında sabah namazı kıldığını görür ise o kişi yakın bir zamanda sıkıntılarından kurtulacağı anlamı da çıkarılmaktadır. Kişi devlet kadrosunda memur ise, amiriyle veya üstü ile arasında sıkıntılı ve huzursuz günler yaşıyor ise yakın zamanda aralarında huzur ve mutluluğun cereyan edeceğine de işaret eder. Rüyada sabah namazı kıldığını gören kişi artık hayatındaki tüm olumsuzluklardan kurtulduğuna ve hayatının geri kalanını da bu şekilde yaşayacağına işarettir. Ailesi ve yakın akrabaları ile arasını bozan kişi rüyasında sabah namazı kılarken kendisini görür ise çok yakın zamanda ailesi ile ve yakın akrabaları ile huzurlu ve mutlu yaşam süreceğine ve bir daha aralarının asla bozulmayacağına da işaret etmektedir. Rüya gören kişinin hastası varsa veya kendi çocuğu hasta ise yakın zamanda hayırlı ve güzel bir haber alacağına da işaret etmektedir. Bir yerden haber bekleniyor ise o haberin hayırlı bir şekilde rüya sahibine ulaşacağı anlamına da gelmektedir.

Rüya tabirleri rüya yorumlama yeteneğine sahip kişiler ve din adamları tarafından yapılmaktadır. Rüyalarınızın yorumlarını 6. hissi kuvvetli olan kişilere yaptırınız. Fakat rüyaların tabirleri iyi veya kötü anlama gelmektedir. Kötü anlama gelen rüya yorumlarını fazla kafaya takmayın, aksi halde işin içinden çıkılmaz bir hal alacaktır. Yapılan araştırmalara göre her geçen sene rüya tabirleri ve açıklamaları yüzünden psikologlara giden insan sayısında artmalar görülmektedir. Rüya tabirleri genellikle dini açıklamalara ve dini değerlere değen rüyalar insanların kafalarını kurcalar ve kişileri sıkıntıya sokmaktadır. Sadece size değil çevrenizdeki insanlara dahi zarar verebilir.

Rüyada cemaatle sabah namazı kılmak, rüya sahibinin hayatındaki sorunları ortadan kaldırmak için yakın çevresinden alacağı yardım ve desteğe delalet eder. Terfi etmek, mevki sahibi olmak, memuriyet anlamlarına gelir.

Rüyada sabah namazı uyanmak, İslami anlamı ile kişinin doğru yoldan ayrılmadığına, hak yolunda olduğuna, dini inançlarının kuvvetli oluşuna ve ibadetlerine olan bağlılığına tabir edilir. Bu rüya, rüyayı gören kişinin dualarının kabul olacağı anlamı da taşır. Kısa zamanda kişinin hiç yaşamadığı kadar huzurlu günler yaşamasına delalet eder.

Rüyada sabah namazına gitmek, kişiyi üzen bütün olumsuz olay ve durumların biteceğine, kişinin gönül huzuru bulacağına deyim yerinde ise rahat nefes almaya tabir edilir. İmam Nablusi ( ra ) demiştir ki; bu rüyayı gören kişi, bereketli ve refah dolu günler yaşayacak demektir.

Rüyada sabah namazına hazırlanmak, rüya sahibinin, alın teri ile kazanacağı paraya, dürüstlük ve doğrulukla başarı elde edeceğine ve yaşayacağı güzel günlere delalet eder. Diğer bir yorumu ile bu rüya, hastalıkların şifa bulacağına, dileklerin kabul olacağına tabir edilir.

Rüyada namazda konuşmak, hayırlara vesile eden bir rüyadır. Kişinin, uzun süredir beklediği haberleri alacağına, yüzlerin güleceğine, huzuru ve mutluluğu yakalayacağına yorumlanır.