Rüyada Pusu Görmek

Rüyada Pusu Görmek; kişi rüyasında pusu görürse; iş yaşamında haksızlığa uğrayan kimselere ve kötü ilişkilere delalet eder. Rüyada pusu kuran insanlar görmek ise; maddi gelir elde edebilmek için her türlü yola başvuran kimselere ve güven duyulmayacak ortamlara işaret eder.

Rüyada Pusu Kurmak
Kişi rüyasında kendisine pusu kurulduğunu görürse; iyi bir kişi olduğuna ve bu nedenle de çok dost kazanacağına delalet eder. Rüyada kendisini bir başkalarına pusu kurarken görürse; kötü niyetli birilerinin, kötülüklerine maruz kalacak demektir.

Rüyada Pusu Kurmak
Kişi rüyasında pusu kurduğunu görürse; eğer rüya sahibi kendisine gelen uyarıları önemsememiş ise, kötü bir duruma sokabilecek bir tehlike ile karşı karşıya kalacak demektir. Başkalarından öç almak için pusu kurduğunu görmek; rüya sahibi tereddüt etmeden arkadaşlarını dolandırmaya tenezzül edecek demektir.

Rüyada Kuşatma Görmek
Genç bir kadın rüyasında kuşatma altında olduğunu görürse; önünde ciddi engellerin olacağına fakat bunların üstesinden rahatlıkla gelebileceğine işaret eder. Aynı zamanda kişi hayal kırıklıklarından zevk alacak ve bunları kendisine yararlı ve faydalı bir hale çevirecektir.