Rüyada Polis Okulu Görmek

Rüyada polis okulu görmek rüyayı gören kişinin çok güvende olduğuna bu sayede kötü niyetli düşmanlarını mağlup edeceğine, çok disiplinli bir hayatı olacağına, polis okulunu kazanmak bu çalışmaları neticesinde çok üstün hizmetlere nail olup ödüllendirileceğine, tehlike ve kazalara karşı Allah’ın izni ve yardımı sürekli olarak yanında olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada polis okulunu kazandığını görmek bu rüyayı gören kişi emniyet teşkilatında yeni bir işe gireceğine bu sayede devlet kademesinde itibarlı bir olacağına ve hayatı sürekli olarak güvende olacağına diye yorumlanmaktadır.Rüyada polis okuluna gitmek rüyayı gören kişinin geçmiş dönemdeki anılarının sürekli olarak zihninde yer aldığından dolayı öğrenciliğini aklından çıkartamadığı eski güzel günlerin özlemi içerisinde olduğuna yorumlanmaktadır. Rüyasında kendisini polis okulunda görmesi, rüya sahibinin hayatı boyunca kesinlikle hiç hesapsız bir işe girişmeyeceğine bu sayede sürekli başarılı dönemlerde başarılı bir hayat süreceği manasında yorumlanmaktadır.

Rüyada polis okuluna girmek  rüyayı görenin eğer hala öğrenciliği devam ediyorsa, okul yaşantısında çok stresli ve hareketli günler yaşayacağına, bu manada düşmanlarına karşı üstün meziyetle sınavlarında başarıyı yakalayarak, polis okuluna girmek gelecek hayatıyla ilgili çok temkinli kararların arifesinde olduğuna yorumlanmaktadır. Polis okulu öğrencisi görmek bu rüyayı gören kişi kısa bir sürede kendisini bu yolda ilerleyerek hayatının yolunda olacağına ve polislik mertebesinde kısa süre içerisinde kavuşacağına kariyerini bu meslek alanında gerçekleştireceği manasında yorumlanmaktadır. Polis okulundan mezun olmak gören kişinin gerçekten hayatı boyunca bu mesleğe aşırı ilgi duyması ve polis okulu öğrencisi olmak eğitim hayatını ise bu yolda devam etme isteği olduğu şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyasında polis okulu gören kişi gerçek hayatında kendini çok etkin ve kanun yolunda işlerinde bir hayli ilerleyeceğine ve toplumun huzuru için bir mücadele içine gireceğine yorumlanmaktadır.