Rüyada Pişmiş Balık Görmek

Rüyada Pişmiş Balık Görmek; kişi rüyasında pişmiş bir balık görürse; emekler vererek aldığı eğitim ya da iş hayatı için yurt dışına giderek dil öğreneceğine işaret ederken bazı tabircilere göre ise; önemli bir toplantı yapmak için uzak bir ülkeye seyahat edileceğine yorulur. Bu yolculuk sonucunda rüya sahibi büyük kazançlar elde edecek ve sevindirici haberler alacaktır. Bu rüyanın ardından çalışan kimseler işyerinde mevki sahibi bir kimse olabilirler.

Rüyada Balık Pişirmek
Kişi rüyasında balık pişirdiğini görürse; kendisi için hayırlı olacak gelişmeler yaşayacaktır. İş hayatında çok çaba sarf ettiği bir işten büyük miktarda gelir elde edecek demektir. Çalışan bir kimse için bu rüya, geçmişte edinilmiş zararların ve sıkıntıların son bulmasına ve elde edilen kazançla bu yaraları kapatmasına işaret eder. Bu rüya büyük miktarda paraya ve sıkıntıların son bulması manasına gelir.

Rüyada Balık Kızartmak
Rüya sahibinin kederli ve sıkıntılı geçen günlerinin son bulacağına işaret eder. Kişi rüyasında balık kızarttığını görürse; uzun zamandan beri sıkıntılı geçen ömrünü neşelendirecek ve mutluluk verecek güzel haberler işiteceğine delalet eder. Bu rüyanın ardından hane içinde güzel birliktelikler yaşanır.

Sayısı belli olan balıklar; kadına işaret eder. Rüyada görülen balıkların sayısı hatırlanmaz ya da bilinmez ise; talan edilmiş bir mala işaret eder. Denizin dibinde görülen büyük balıklar; kişi için çok miktarda mala ve mülke işaret ederken; aynı zamanda bu rüya, devlet büyüklerine ve başbakana da yorulur.