Rüyada Pişi Yemek Görmek

Rüyada pişi yemek, kişinin sağlık sorunları yaşadığına işaret etmektedir. Rüyada pişi görmek iştahının olamaması nedeni ile rahatsızlıklar yaşayan kişinin çözüm bulunmaması halinde ciddi rahatsızlıklar geçireceğine yorumlanmaktadır. Rüyada pişi dağıtmak maddi anlamda bir gelişme yaşayacağına işaret etmektedir.Rüyada pişi yemek, rüya içerisinde pişi yediğini gören kişinin yaşamı boyunca deneyeceği her konuda olumlu sonuçlar alacağına işaret etmektedir. Rüyayı gören kişinin tüm başarılarının arkasında sevilen bir kişi olması ve bol dua almasının da etkisi olmaktadır. Helal olarak çalıştığı paraların kişiye bol kazanç kapılarını açmasına da delalet etmektedir.

Rüyada pişi yapmak, rüyasında pişi yapan kişi kişilik olarak yapmak istediği işleri yarıda bırakmadan, hırsı ile tüm başarıları elde etmek isteyen bireye işaret etmektedir. Kendi içerisindeki yeteneklerinin farkına varması sayesinde iş hayatındaki terfilerin kısa sürede kazanılmasına delalettir.

Rüyada pişi dağıtmak, rüya sahibinin elinin bol olduğunu, yardım isteyen kişilerin isteklerini geri çevirmediğini ve bu yönü ile hayırlı bir birey olarak tanındığını simgelemektedir. Kişinin aile, dost ve çevresindeki insanlar açısından iyilik dolu, hayırlı işlere yelteneceğine alamet etmektedir.

Rüyada pişi hamuru görmek, kişinin hayırlı ve bol kazançlı işlere girişeceğine, bu işler üzerinden ise birçok kariyer kapısının kendisine aralanacağına işaret etmektedir. Kazançlarının çoğunu ise hayırlı işlere kullanarak saygılı bir kişi haline gelmesine bu yönüyle ev halkı içerisinde bolluk ve bereketin olduğu bir yaşamı simgelemektedir. Kirmani (r.a) buyurmuştur ki; “Hamur satın almak veya birinin size hamur verdiğini görmek; aldığınız hamur miktarınca, yapacağınız bir ticarette helal mal elde edeceğinize işarettir.”

Rüyada hamur kızartmak, kişinin gündelik hayatında ibadetlerini aksatmayan birisi olduğunu, bir dönem boşluğa düşeceğine ve inançları sayesinde kolaylıkla kendisini eski sağlığına kavuşturacağına işaret etmektedir.

Rüyada kıymalı pişi görmek, kişinin her zorluğu hayatı boyunca tek başına yüklendiği ve bu durumdan dolayı psikolojik olarak çok güçlü bir kimliğe büründüğüne işaret etmektedir. Dar duruma düşen bir dostu ya da akrabasının kişinin desteği ile atlatılması şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada pişmiş pişi görmek, rüya sahibinin kendisinden emin olarak ilerlediği bir meslek içerisinde zorlu günler yaşayacağına ve bu durum sonucunda yer ya da meslek değişimine neden olacağına işaret etmektedir. Belirli zorlukların bir süre süreceğine sonunda ise huzurlu bir yaşamın rüya sahibini beklediğine işaret etmektedir.

Rüyada tavada hamur kızartmak, rüya sahibinin alın teri ile kazandığı malların elinden alınmasına ve bu durum yüzünden güç atlatılacak bir hastalığa düşmesine neden olacaktır. Yakınları ve sevenleri sayesinde kişinin gücünü yavaş yavaş toparlaması ve eski durumundan daha iyi yerlere gelmesine alamet etmektedir.