Rüyada Pırasa Yemeği Yemek

Rüyada pırasa yemeği yemek rüyayı gören kişinin hayatındaki birinden hayır ve fayda göreceğine yorumlanır. Rüya sahibinin hiç ummadığı birinde maddi destek göreceğine ve sıkıntılardan sıyrılıp rahata ereceğine delalet eder. Rüyada pırasa görmek, kişinin sağlığını kaybetmiş birinden yardım göreceğine tabir edilir. Rüyada pırasa yemek hasta olan kişi elinde avucunda ne varsa rüya sahibine bırakacaktır. Bu kişi rüya sahibinin ya yakın bir akrabasıdır yada rüya sahibine değer veren bir aile dostudur.

Rüyada pırasa doğramak, rüya sahibinin mal varlığını paylaşacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişi mal varlığını yada parasını aile içinde kardeşlerine,çocuklarına, değer verdiği kişilere bölüştüreceğini işaret eder. Bazende bu rüya kişinin mal varlığını ziyan edeceğine yorumlanır.

Rüyada pırasa yemeği yemek, rüya gören kişinin kalbine fesatlık gireceğinin, hile ve kötülük sahibi olacağının bu durum karşısında kişinin bile şaşıracağına ve beklenmedik bir fesatlık yapacağına işaret eder. Rüya sahibi yaptığı bu kötülükleri benimsemiş ve vazgeçmeyerek sonuna kadar gideceğine yorumlanır.

Rüyada pırasa toplamak, rüya sahibinin yanlış kişilerle arkadaşlık edip hatalar yapacağına, çevresindekilere zarar vererek kötülükler yapacağına işarettir. Kişi kendini kaybedecek ve ailesine, çevresindekilere zarar vererek onları hayal kırıklığına uğratacaktır.

Rüyada pırasa almak, rüya sahibinin yaptığı hataları tek tek fark etmesine yorumlanır. Kişi çevresine ve ailesine verdiği sıkıntılardan pişman olacak ve bunları düzeltmek için çabalayacaktır. Rüya sahibi vicdanı ile yüzleşecek ve hatalarını kabul edecektir. Kişi bu hataların kendisinin yaptığına anlam verememekle beraber, çevresindeki arkadaş guruplarından uzaklaşarak kendini yeniden geliştirme çabasına girecektir.

Rüyada pırasa dikmek, rüyayı gören kişinin hazır bir mirasa konacağının habercisidir. Kişi bir gayrimenkul sahibi, araba sahibi, emlak sahibi yada bir yerden gelecek toplu paranın sahibi olacaktır. Bu rüya bazende rüyayı gören kişi için aile arasında büyük bir mal paylaşımının yapılacağına yada kişiye büyük bir mirasın konacağına yorumlanır. Rüya sahibi eline geçen bu mirası yada parayı çok iyi değerlendirmeli ve sağlam yatırımlarda bulunmalıdır.