Rüyada Piknik Yapmak

Rüyada piknik yapmak, güzel haberlere, geçim sıkıntısının sona ereceğine, kişinin rahatsızlıklarından ve uzun zamandır uğraştığı bir borç yükünden kurtulmaya delalettir. Rüyada piknik görmek ailesi içindeki kopuklukların sona ereceğine, huzur ve birlikte geçirilecek güzel günlere delalettir.Rüyada piknik yapmak, rüya sahibinin içinden çıkamayacağını düşündüğü durumlardan kısa bir zaman içinde kurtulmasına ve sevdiği kişiler ile huzurlu bir ortamda muhabbet kurmasına işaret etmektedir. Rüyada piknik için hazırlanmak çaresiz olarak görülen bir rahatsızlığının baş göstermesi sonucu ise kişinin ailesinden gelecek maddi ve manevi yardımlar kişiyi güçlendirecektir.

Rüyada pikniğe gitmek, refah, mutluluk ve uzun zamandır boğuşulan sıkıntılardan artık uzaklaşılması manasına gelmektedir. Psikolojik açıdan daralan ve dertler ile uğraşan kişinin kendini toparlayacak şekilde işlere girişmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Evli kişilerin evlilik hayatlarında birçok dostunun olacağına ve muhabbetli güzel ortamların sağlanacağına yorumlanmaktadır. Kirmani (r.a) yorumu;” Bir toplulukla beraber özel bir günde (mesela bayram günleri) şehir dışına çıktığını görmek, ferah ve sevince, rahatlığa işaret eder.”

Rüyada piknik tüpü görmek, rüya sahibinin kafasında bulunan, uzun zamandır çözümlenemeyen bir takım soruların cevaplarının bulunacağına işaret etmektedir. Rüyada piknik tüpünün alev alması kişinin güvensizlikler nedeni ile kuruntu yaptığı sorunların kendi bünyesini rahatsız etmesine bu sebeple sorunların cevaplarını arayarak rahata ermesine işaret etmektedir.

Rüyada piknik sepeti görmek, kişinin rüyasında gördüğü piknik sepeti hane halkının rahatlığı ve maddi durumunu yansıtmaktadır. Piknik sepetinin dolu olması ya da ağır şekilde rüyada görülmesi halinde kişi çok büyük mirasa konacaktır. Piknik sepetinin kişi üzerindeki maddiyatını göstermesi yönünde hafif olarak görülen piknik sepeti ise kişinin kötü durumda olsa bile keyfini bozmayarak yaşamını en güzel şekilde devam ettireceğini göstermektedir.

Rüyada piknik masası görmek, masa gören kişiler bir topluluk içerisinde söz sahibi olacağına delalettir. Sözünün büyük kimseler tarafından da dinleneceği ve bu konu üzerinden herkese çok kolay bir gelir kapısı sunabileceği yorumlar içerisinde bulunmaktadır. Kullanılan masanın genişliği ya da darlığı ise kişinin sözünün dinlenmesi ya da kişiye itimat etmeyen bireylerin varlığına delalettir.

Rüyada piknik sepeti görmek rüya içerisindeki kişilerin uzun zamandır uğraştığı rahatsızlıktan kurtulması sonucu keyiflerin yerine gelmesine işaret etmektedir. Aile halkı ve dost çevresi içerisindeki bir kişinin yaşadığı sıkıntı sonucu bütünleşerek dayanışma içinde olunması gerektiği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada piknik alanı görmek, rüyasında piknik alanı gören kişinin gördüğü alan ile ilgili rüya yorumu farklılık gösterebilmektedir. Büyük ve yeşillik olan piknik alanı muhabbetin ve çevresindeki kişilerin kendisine olan saygısına delalettir. Kurak ve kötü bir alan içerisinde görülen piknik yeri ise kişinin arkasından dedikodusunun yapılması ve kariyerinde düşürülmek istenmesi şeklinde yorumlara tabidir.

Rüyada piknik yapanları yapmak, rüya sahibinin kin ve nefretten dolayı kendisine ve çevresine büyük Zaralar vereceğini aynı zamanda bulunduğu ortam içerisinde hiç iyi bir göz ile bakılmayacağına işaret etmektedir.