Rüyada Parmak Kesilmesi Kopması

Rüyada parmak kesilmesi, tek bir şekilde tabir edilmez. Rüyada el parmaklarının hepsinin ayrı ayrı, yine ayak parmaklarının da ayrı ayrı anlamları vardır ve rüyanın en doğru, en net ve kesin yorumu ancak hangi parmak kesilmişse onun üzerinden yapılabilir. Tüm rüya tabirlerinin bu konuda hem fikir olduğunu söylemeyi de ihmal etmeyelim.

Rüyada Parmak Kesilmesi ve Kanaması Görmek

Rüyada kan görmenin rüyayı bozduğu kabul edilir dolayısıyla rüyasında parmağının kesildiğini ve kanadığını gören kişinin rüyasının geçersiz olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Baş Parmak Kesilmesi

Rüyayı gören kişinin hayatında bir değişiklik olacağına bunun da her yeni gününün bir öncekinden farksız olan rüya sahibine çok iyi geleceğine işaret eder. Bu değişikliğin rüya sahibinin bir vasıta ile gideceği yerde yaşanacağı öngörülür.

Rüyada İşaret Parmağı Kesilmesi

Rüyayı gören kişinin inancına sıkı sıkıya bağlı olduğuna, Allah’ın emirleri dışına çıkan bir dünya görüşünü ve hayat tarzını benimsemeyeceğine, hiçbir zaman dinini boşlamayacağına, doğruluktan ve hak yolundan da ayrılmayacağına tabir edilir.

Rüyada Yüzük Parmağın Kesilmesi

Rüya sahibi için iyi şeylere işaret etmez. Kişinin maddi imkânlarının azalacağına, geçiminin zorlaşacağına bu nedenle rüya sahibinin lüksünden ve konforundan da fedakârlık yapmak zorunda kalacağına alamet eder. Bu rüya, şanssızlık olarak değerlendirilir.

Rüyada Orta Parmağın Kesilmesi

Uğursuzluk olarak yorumlanır ve herkesi ilgilendiren, kötü bir olayın meydana geleceğine rivayet edilir. Televizyona, gazetelere hatta radyoya konu olacak kadar önemli ve büyük bir şahsiyetin kara haberini almaya alamet eder.

Rüyada Serçe Parmağın Kesilmesi

Büyük bir melanetin yaşanacağı anlamına gelir ve rüyayı gören kişinin ailesindeki ya da ikinci ve üçüncü kuşak akrabalarının ailesindeki küçük bir bireyin vefat etmek sureti ile eksileceğine yorulur.

Rüyada parmak kopması, görülen parmağa göre farklı anlamlar içerir. Başparmağın koptuğunu gören kimse aile büyüklerinden bir kimsenin ya da devletin üst kademelerinde görev alan bir tanıdığının ölüm haberini alır. İşaret parmağının koptuğunu gören kişinin işleri bozulur ve yapacağı yolculuklar hayır getirmez Yüzük parmağının koptuğunu gören kişi ise mal varlığının çoğunu kaybeder ve büyük sıkıntılar yaşar. Parmağının bir hayvan tarafından veya biri tarafından ısırılarak koparıldığını gören kimse ömür boyu utanç duyacağı bir olaya karışır.

Rüyada Parmak Görmek

Kişinin maddi ve manevi olarak güç kazanacağı ve kazancının da yüksek olacağı bir döneme girdiğini, başarılı olacağını ve pek çok fırsat elde edeceğini işaret eder. Rüya sahibi iş ile ilgili bir konuda haber bekliyorsa alır, sıkıntıları çözülür ve hasta ise iyileşir. Rüyasında parmak kopması gören kişinin parasal açıdan çok iyi gelirler getiren anlaşmalar yapacağına da yorumlanır. Hayırlara vesile olan rüya işlerin yoluna girmesine ve isteklerin gerçekleşeceğine tabir olur. İnce ve güzel parmaklar görmek ise kişinin sanat alanında ün sahibi olacağı bir işle uğraşacağına yorumlanır.

Rüyada Parmağının Kesildiğini Görmek

Rüyada el parmaklarının kesildiğini gören kişi ölüm haberi alır, kaza tehlikesi atlatır ve para kaybeder. Ayak parmaklarının kesildiğini gören kişi ise, mevcut hayat standartlarını kaybeder ve işinden olur. Yeni ve zor bir hayatın başladığının habercisidir. Farklı bir yoruma göre, kişinin başparmağını kesilerek kaybetmesinin yepyeni ve iyi bir hayata başlayacağını, bu değişikliğin kişiye başarı ve para kazandıracağını işaret ettiği yönündedir.

Rüyada Sağ El Parmaklarının Kesildiğini Görmek

Kişinin manevi açıdan zayıfladığının ve dini ibadetlerini yeterince yerine getirmediğini işaret eder ve ayrıca uyarı mahiyetinde bir rüyadır.

Rüyada Parmaklarının Isırıldığını Görmek

Rüya sahibinin amansız bir hastalığa yakalanacağına ve vefat edeceğine yorumlanır. Aynı zamanda kişinin birinci dereceden yakınlarının da sıkıntılar yaşayacağına ve kaza gibi belalar yaşanacağına da tabir olur.