Rüyada Palmiye Ağacı Görmek

Rüyada palmiye ağacı görmek, kişinin uzun zamandır yaşadığı maddi sıkıntılarının biteceği anlamına gelir. Bir diğer yorum ise manevi anlamda kaybedilen gücün tekrar kazanılacağı, öz güven kazanma, morallerin yükselmesi olarak tabir edilir. İslami yorumu ile rüyada palmiye ağacı, bol rızık, bereket ve nasip anlamına gelir. Rüyada palmiye ağacı görmek, kişinin rızkında artış olacak, bereketli, refah dolu bir döneme girilecek ve deyim yerinde ise kişinin nasibi ayağına gelecektir.

Rüyada palmiye ağacı görmek, mutlu ve maddi bakımdan bereketli geçecek zamanı ifade eder. İş hayatında iyi bir durumda olmaya, ünlenmeye yorumlanır. Kısa zamanda elinize bol miktarda para geçeceğini ifade eder. Yapılacak yatırımların kazançlı olacağına işaret eder.

Rüyada palmiye ağacına çıkmak, iklimi sıcak olan bir ülkeye gideceğinize yorumlanır. Yeni bir iş kurmaya ve bunun için çaba göstermeye işaret eder. Disiplinli bir şekilde çalışmayı gösterir.

Rüyada palmiye ağacı sulamak rüya sahibinin işlerini büyütüp genişleteceğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin maddi olarak rahata erince yeni bir ev almasına yada araç alması olarak da tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin küçük çaplı işleri genişletip yönetici konumuna gelmesine delalet eder.

Rüyada palmiye ağacı dikmek, iyi bir şekilde yaşamak için kazancı iyi olan bir işte çalışmaya veya böyle bir ticarethane açmaya yorumlanır. Ayrıca, bekarlar için evliliğe, evli iseniz geniş bir aile hayatınızın olacağını belirtir. da çok mutlu olacağınız haberlere işaret eder.

Rüyada palmiye görmek, kişinin iş ve özel yaşamının çok güzel olmasına, gönül ferahlamasına ve az bir çaba ile maddi kazanımlar elde etmeye işaret eder. Bu rüyayı görenlerin eşiyle arasındaki sorunları çözüp sevgi ve muhabbetin artacağına delalet eder. Görülen bu rüya aynı zamanda yazlık bölgelerde mal mülk edinmek olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada palmiye kesmek, kişinin geçmişinde yaşanan bir olayın kişinin tüm yaşamını etkisi altına almasına gergin ve stresli bir yaşamı olduğuna işaret eder. Bu rüyayı görenlerin şans kapılarının kapalı olmasına girdiği tüm işlerden hüsranla dönmesine delalet eder.

Rüyada palmiye fidanı almak, kişinin kendi çaba ve emekleriyle bir yerlere gelme çabası içersinde olan kişinin yaşça büyük birinden destek almasına işaret eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin yanında çalışacak kişilerin olacağına ve onlara iş imkanı sağlaması olarak da rivayet olunur.

Rüyada palmiye ağacı görmek, rüya sahibinin huzurlu bir yaşama sahip olacağına önemli bir sağlık problemi yaşamayacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin gönül işlerinin yoluna gireceğine mutluluğu yakalayacağına delalet eder.

Kirmani ( r.a ) yorumu ile rüyada palmiye ağacı görmek, rüya sahibini maneviyatına işaret eder. Dini inançların sağlamlığına, yapılan ibadetlere, tövbelere delalet eder. Kişi, doğru yolda yürümeye devam edecek, hak yolundan ayrılmayacak ve doğruluğunun mükafatını fazlası ile alacak anlamına gelir.

Rüyada palmiye ağacı görmek, İslami yorumu ile rüya sahibinin, kendi emeği ve çabasıyla gerek iş gerek özel yaşantısındaki bütün sorunları aşıp feraha ereceğine delalet eder. Aynı zamanda bu rüya, bir takım problemlerin ve kişiye sorun teşkil eden insanların varlığına işaret eder. Kişi bu sorunları farkına varacak ve sorun çıkaran kişilerden ve durumlardan kurtulacaktır. Bir diğer yorum ile bu rüya, iş hayatında kişinin çok çalışacağına, emek vereceğine ve bu emeklerinin karşılığında iş hayatında terfi edeceğine, mevki kazanacağına tabir edilir.

Rüyada palmiye ağacına çıkmak, iş hayatında yeni atılımlar gerçekleştirileceğine, atılan adımlarla başarı ve itibar sağlanacağı anlamına gelmektedir. Yeni bir yatırım, bir proje ya da yeni bir iş kolunda faaliyet göstermek anlamına gelmektedir. Cafer-i Sadık ( ra ) buyurmuştur ki; bu rüyayı gören kişinin temiz kalpli olduğuna, hiç kimseye kötü niyet beslemediğine delalet eder.

Rüyada palmiye ağacı kesmek, kişinin yaşadığı sorunlara işaret eder. Aile, iş ya da sosyal yaşantıda can sıkan, hüzünlendiren olaylar ya da durumlar olduğuna delalet eder. Bu sorunlar kişinin psikolojisini olumsuz etkilemektedir. Aynı zamanda, finansal anlamda yaşanan sıkıntıların, zorlukların varlığına tabir edilir.

Rüyada palmiye ağacı dikmek, İslami yorumu ile yaşanan tüm sorunların giderek azalacağına, dertlerin son bulacağına, huzurun yaşanacağına, maddi olarak ferahlamalar yaşanacağına tabir edilir. Bu rüya, kişinin ağzının tadının yerine geleceği, neşeli ve huzurlu bir dönemi müjdelemektedir. İmam Nablusi (r.a ) demiştir ki; bu rüyayı gören kişi ev, arsa ya da mal sahibi olacaktır. Aynı zamanda, bugün yapılan bir yatırımın gelecekte kişinin hayır ve menfaatine olacağına işaret eder.

Rüyada büyük palmiye ağacı görmek, kişinin muradının gerçekleşeceği anlamına gelir. Yaşanacak mutlulukları müjdeleyen bir rüyadır. Rüya sahibi, iş ve özel hayatında önemli ve köklü değişimlere tabir edilir. İş hayatında bir terfi olabileceği gibi ticari hayatta kazanç anlamına da gelmektedir. Özel hayatta bekar kimseler için hayırlı bir insan ile karşılaşmaya, evli kimseler için ise evlat sahibi olmaya delalet eder.