Rüyada Ördek Görmek

Rüyada ördek görmek, genellikle rüya sahibinin bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağına dalalettir. Rüyada ördek aldığını görmek ise zenginliğe, varlıklı bir yaşama, bol paraya, bol rızka sahip olmaya yorumlanır. Rüyada beyaz ördek gören biri güzel bir bayan işe tanışmak veya yeni tanışacağı, adeta yıldırım aşkına tutulacağı güzel bir bayanla evlenmek anlamına gelir. Rüyada ördeği kestiğini görmek, bilmeden yapılan bir hata sebebi ile bir süre zor zamanlar yaşamak, maddi yönden zarara uğramak demektir. Rüyada ördek eti yediğini görmek, son zamanda fuzuli para harcayacağı ve zenginliğinin azalacağına, birikimlerin azalmasına, ekonomik yönden sıkıntı çekmeye yorumlanır. Rüyada ördek kovalamak, rüya sahibi için bir işe başvuracaktır yada yeni bir işe başlaması veya daha güzel bir iş teklifi alması demektir.

Rüyada ördek görmek, kişinin karşısına çıkacak helal süt emmiş, namuslu kişiye delalet eder. Rüya sahibinin aile terbiyesi almış, görgülü biriyle tanışacağına yorumlanır. Aynı zamanda rüyada ördeğin kümesten kaçtığını görmek kişinin eşiyle ayrılıklara düşeceğine delalet eder.Kişi aşk hayatında sıkıntılar yaşayacak ve huzurunun bozulacağına işaret eder. Kişi sorunlarını çözemeyecek ve bu sıkıntılar eşiyle arasında kavgalar yaşamasına işarettir. Aynı zamanda kişinin kısmetinin artacağına ve rahata ereceğine işarettir. Rüya sahibi iş hayatında ayağına gelen kısmetleri iyi değerlendirecek ve kazancını artıracaktır. Kişi hayalini kurduğu işi açacak ve bunda ilerleyerek yeni yatırımlarda bulunacaktır.

Rüyada ördek kesmek, kişinin geçim dedi olmayacak ve sıkıntı çekmeyeceğine yorulur. Kişinin aile hayatı huzur içinde geçer ve ağız tadı hiç bozulmaz. Genelde cefakar ve kıymet bilen bir eşe de yorumlanır. Rüya sahibi kendisinin kıymetini bilen ve ona hürmet duyacak, sayıp, sevecek biri ile izdivaç yapacağına işarettir.

Rüyada ördek yemek, rüya sahibi için helal kazanca, bol rızka işarettir. Kişi için temiz ve hayırlı bir mala işarettir. Rüya sahibi işinde başarılı olacak ve hayalindeki projeleri hayata geçirerek sağlam temeller oluşturacaktır. Kişi yeni projelere imza atacak ve ayağına gelen iş fırsatlarını değerlendirecektir.

Rüyada ördek yumurtası görmek, rüya sahibinin evlat sahibi olacağına işarettir. Ayrıca sanatkar bir kimsenin varlığına da işarettir. Rüyada ördek yumurtası görmek, iyiye ve güzele yorulduğu kadar kötüye ve fesatlığa da yorulur. Kişinin hayatında dedikoducu insanların olacağına da işarettir.

Rüyada ördek avlamak, rüya sahibi için iyiye işaret değildir. Kişinin işinde maddi kayıplara uğrayacağına işarettir.

Rüyada ördek yavrusu görmek, rüya sahibinin etrafında bekar kız ve erkeklerin olacağına işarettir. Bu kişiler rüya sahibinin iş hayatında olan çevresi olarak nitelendirilir.

Rüyada ördek vurmak, kişinin işinden istifa edeceğine yada ticaret hayatında krize uğrayacağına işarettir. Rüya sahibi yaşanan bu sıkıntılar neticesinde ciddi anlamda mal kaybına uğrayacak ve sancılı günler yaşayacaktır.

Rüyada beyaz ördek görmek, rüya sahibi için hoş, çekici, güzel ve endamlı bir bayan ile yaşanacak ilişkiye delalettir.

Rüyada yeşilbaşlı ördek görmek, kişi için mutluluk, huzur ve başarı anlamına gelir. Kişi eline geçen fırsatları iyi değerlendirecek ve doğru zamanda sağlam adımlar atacaktır. Kişi tecrübeli kişilerle bazı projelere imza atacak ve başarısına başarı katacaktır.

Rüyada ördek görülmesi; bol paraya, ekonomik özgürlüğe, bol rızka, şan ve şöhrete ve ekonomik yönden rahatlamaya yorumlanır. Rüyada ördek sürüsü görmek, genellikle rüya sahibinin eline toplu bir para geçecek demektir. Rüyada siyah ördek görmek, yakın zamanda bir yerden kötü bir haber alınacağına ve para kaybedileceğine işaret eder.

Eğer rüyanızda siyah ördeği yakalar keserseniz size kötülük yapacak düşmanlarınızın size zarar verememesi ve onları alt etmeniz olarak yorumlanır. Rüyada ördek yemek, zengin olmak ve talihin açılması, bekar kızlar için zengin koca bulmak demektir. Ördeği kolunuzdan aka aka yemek ise, bol keseden para harcayacağınıza yorumlanır.

Rüyada biblo ördek görmek, genellikle iş hayatında ya da kariyerde doğru karar verildiğinde size bol para kazandıracak işlere başlayacağınıza ve bir anda başarı elde edeceğinize yorumlanır. Eğer rüyada ördek pişirip yerseniz, bunun anlamı bu aralar çok para harcayacaksınız demektir. Özellikle gereksiz harcamalarla bütçeniz açılacak ve ekonomik sıkıntı ufukta demektir.

Rüyada ördek sürüsünü kovalamak ve içinden ördek yakalamak ise, çoğunlukla birçok fırsat içinden size en çok şans getirecek olanı seçmeniz ve parlak bir istikbal olarak yorumlanır. Ördekleri farklı renkte görülürse, bu rüyanın anlamı bir işin sizin istediğiniz gibi gitmeyeceği ve bazı planda olmayan aksiliklerin yaşanması demektir.

Rüyada ördek yumurtası görmek, iki farklı şekilde yorumlanır. Rüyasında ördek yumurtası göre kişi müjdeli bir haber alabilir. Özellikle, evliyse bir bebek haberi, bekarsa kısmetli bir eş adayı şeklinde rüya tabir olur. İkinci rüya yorumu ise, kişinin kısmetinin başka bir hayırlı işe vesile olacağına delalet eder.

Rüyada ördek beslemek, temiz ve bereketli bir hayata delalet eder. Kişinin yaptığı sevaplar ve yardımlar sonucunda hem çevresinde takdir edilen biri olduğuna hem de yaptığı sevaplardan kendi kısmetine yön verdiğine delalet eder. Rüyayı gören kimse hayatı boyunca şanslı ve kısmetli evlatlara da sahip olacağı şeklinde rüya yorumlanır.

Rüyada yavru ördek görmek, yaşanılan kısmetsizlik ve bahtsızlık gibi haneye sıkıntı veren durumların ortadan kalkacağına delalet eder. Kişi rüyayı görmekle birlikte yakın zaman içerisinde yavaş yavaş kendi kısmetlerine erişerek hanesinde huzura kavuşacağına delalettir. Rüyayı gören kimse oldukça huzursuz ve problemli olaylara tanık olmuşsa, hem bu durumların ortadan kalkacağına hem de kısmetlerin azar azar haneye gireceğine dair rüya yorumlanabilir. Bu rüyada asıl nail olan ise, kısmetin yavaş ve az şekilde kişiye ulaşmasıdır.

Rüyada ördek kesmek, rüyayı gören kişinin yapacağı bir görüşmeden büyük pişmanlık duymasına delalet eder. Özellikle, bir evlilik ya da kısmete dair bir olayla ilgili yeni başlangıçlarda hayal kırıklığının olması ve kişinin bu durumdan mutsuzluğa uğraması şeklinde rüya yorumlanır. Ayrıca, kişinin yakın çevresinden, dost görünümlü düşmanlarından kaynaklı kısmetin elden alınması şeklinde de rüya tabir olur.

Rüyada ördek sevmek, sevilen ve sayılan kişiler tarafından alınacak kısmetli kararlara delalet eder. Bu kişiler hane içerisinden birileri olabileceği gibi iş gibi yüksek mevkiden de kimseler olabilir. Kısmetli kararlar alarak, rüyayı gören kişinin de bu kısmette yararlanması ve faydaya nail olarak, berekete kavuşması şeklinde rüya tabir olur.

Rüyada ördek pişirmek, rüyayı gören kimsenin yakın zamanda yaptığı işlerden mutlu haberler alacağına delalettir. Rüyasında ördek pişirdiğini gören kimse daha çok dünya malı ile müjdelenmektedir. Bir ev ya da araba gibi anahtara sahip olarak, kişinin sıkıntılarından kurtularak, ilerleyen zamanlarda huzurlu ve bereketli bir yaşama delalet eder.

Rüyada ördek görmek kısmete, berekete, şansa ve hayırlı olaylara işaret eder. Rüyada ördek gören kişinin rızkının genişleyeceğine, maddi gelirinin artacağına ve işlerinin yolunda gideceğine tabir edilir. Rüya sahibinin karşısına haırlı bir kısmet çıkacağına da delâlet eder. Rüyada ördeğinin bahçesinden ya da kümesinden kaçtığını görmek aşk hayatında sorunlara ve sıkıntıya işaret eder. Rüyayı gören kişinin evlilik ya da aşk hayatında çeşitli sorunlar olacağına, huzurun kaçacağına ve ayrılma yoluna gidileceğine delâlet eder. Rüyada ördek yakaladığını görmek olumlu gelişmelere ve talihe işaret eder. Rüyada bir ördek yakaladığını gören kişinin kısmetinin açık olacağına ve önemli bir fırsatla karşılaşacağına tabir edilir.

Rüyada ördek avladığını görmek sıkıntıya, soruna, zarara ve kötü olaylar yaşamaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin maddi açıdan kayıp ve zarara uğrayacağına, zor bir dönem geçireceğine tabir edilir.

Rüyada ördek kestiğini görmek rahata, huzura, iyiliğe ve mutluluğa işaret eder. Rüyayı gören kişinin aile hayatında huzur ve keyif olacağına, maddi sorunlar çekmeyeceğine, geçimini rahat bir şekilde sağlayacağına ve hayatının yolunda gideceğine tabir edilir. Rüyada ördek kestiğini görmek ayrıca fedakâr, anlayışlı ve kişinin kıymetini bilen eş ile de tabir edilir.

Rüyada ördek yediğini görmek helâl yollar ile elde edilen kazanca ve bolluğa işaret eder. Rüyada ördek eti yiyen kişinin helâl ve hayırlı mal sahibi olacağına tabir edilir.

Rüyada ördek yumurtası görmek evlat sahibi olmaya işaret eder. Rüyada görülen ördek yumurtası ayrıca sanatkâr bir kişiye tabir edilidiği gibi kötü niyetli, fesat ve hasetlik içinde, dedikoducu kişilere de işaret eder.

Rüyada ördek yavrusu görmek, rüya sahibinin etrafında bulunan arkadaşlara, yakınlara, genç yaştaki kişilere ve bu kişilerle olan ilişkiye işaret eder.

Rüyada bir ördek yavrusunu beslediğini görmek, rüya sahibinin her zaman yanında olan, maddi ve manevi sorunlarını paylaşan, destek olan bir kişiye kötü bir söz söyleyeceğine ya da bir davranışta bulunacağına ve o kişiyi çok kıracağına, daha sonra kendisini affettirmek için uğraş içine gireceğine tabir edilir.

Rüya sahibini çok seven, hayatının daha güzel olması için elinden geleni yapan, kötü zamanlarında yalnız bırakmayan yakın bir arkadaşa işaret eder.

Rüyada sarı ördek yavrusu görmek olumlu gelişmelere, hayra, sıkıntılardan kurtulmaya ve iyiliğe tabir edilir. Rüyayı gören kişinin maddi sorunlarından ve borçlarından kurtulacağına, bolluk ve bereket göreceğine, güzel olaylar yaşayacağına ve etrafında iyi niyetli, dürüst ve yardımsever kişiler olacağına işaret eder.

Rüyada görülen yeşil ördek yavrusu rahatlığa ermeye, bolluk ve berekete, hayırlı olaylara ve mutluluğa işaret eder. Rüyada yeşil ördek yavrusu gören kişinin işlerinin kolaylaşacağına, hayatının güzelleşeceğine, rahata kavuşmasını sağlayacak hayırlı olaylar yaşayacağına tabir edilir. Rüya sahibinin verdiği emeklerin karşılığını alacağına, beklentilerinin boşa çıkmayacağına ve güzel bir dönem içine gireceğine işaret eder.

Rüyada ördek vurduğunu görmek iş hayatında ve maddi anlamda sorunlara ve sıkıntıya işaret eder. Rüyada ördek vurduğunu gören kişinin işinden ayrılacağına ya da iş hayatında kötü bir dönem geçireceğine, maddi açıdan olumsuz etkileneceğine, zarar edeceğine ve zorluk içinde günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada yeşilbaş görmek sıkıntıdan kurtulmaya, kısmetin açık olmasına, rahata ve mutluluğa kavuşmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin yakın bir süre içinde hayatındaki sorunların çözüleceğine, karşısına güzel fırsatlar çıkacağına, iş hayatında her şeyin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, çalışmalarından başarılı sonuçlar alacağına ve itibar kazanacağına tabir edilir.

Rüyada yeşilbaş öldürdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin bazı sorunlarla karşılaşacağına ve bir süre sıkıntı çektikten sonra hayatının yoluna gireceğine, bulunduğu girişimlerden hayır göreceğine, maddi gelirinin artacağına, iş hayatında yükseleceğine ve iyi bir yer edineceğine işaret eder.

Rüyada beyaz ördek görmek kısmete, bolluk ve berekete, şansa işaret eder. Rüyada beyaz ördek gören kişinin iş hayatı için çok olumlu bir döneme gireceğine, yaptığı işlerden başarı ve yüksek kazanç elde edeceğine, mal ve parasının artacağına tabir edilir. Rüyada beyaz ördek görmek ayrıca hoş, çekici ve güzel bir kadınla evilliğe işaret eder.

Rüyada gölde yüzen ördek görmek hayra, kazanca, makam sahibi olmaya, rahata ve huzura işaret eder. Rüyayı gören kişinin iş hayatında yüksek bir mevkide bulunacağına, maddi açıdan yüksek kazanç elde edeceğine, karşısına güzel ve hayırlı fırsatlar çıkacağına, zenginliğe kavuşacağına, hayatına huzur ve mutlulukla devam edeceğine tabir edilir.

Rüyasında yavru ördek gören kişi temiz ve hayırlı işler yapacağına, yapacağı bu işlerden kazancının çok olacağına delalet etmektedir. Hayırlı kısmet ve ele geçecek hayırlı fırsatlar şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada ördek yumurtası görmek çok iyi ve temiz rüyalar arasında yer almaktadır. Ördek yumurtası gören kişinin yakın zamanda eline para geçecektir. Hayırlı kısmet ve hayırlı eş olarak tabir edilir.

Rüyada ördek sevmek hayırlı bir iş sonrasında ele geçecek toplu parayı temsil eder. Bu para sayesinde kişi zor günlerinden kurtulur. İhtiyacı olduğu para sayesinde borçlarından ve sıkıntılı günleri geride bırakması şeklinde tabir edilir.

Rüyada ördek kesen kişi kendi hayatı için huzursuzluk yaratan kişiyi çıkarması şeklinde yorumlanır. Rüya sahibini daha güzel günlerin beklediğine, vermiş olduğu bu karar neticesinde zor günleri geride bırakıp onu seven insanlarla yoluna devam edeceğine yorumlanır. Kısa sürede huzursuzluk ortadan kalkar ve kişi işlerinin başına geçer ve daha başarılı bir şekilde yol alır.

Rüyasında ördek beslediğini gören kişi uzun zamandan beri istediği hayallerine kavuşacağı şeklinde yorumlanır. Hayırlı ve güzel günlerin onu beklediği şeklinde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin kısmetleri açılır. Güzel günler ve huzurlu bir hayatın başlangıcı şeklinde de yorumlanmıştır.

Rüyada ördek vurmak vurulan ördeğin rengine göre değişik anlamlar içermektedir. Renk koyu ise güzel ve hayırlı bir rüyadır. Sizin sahip olduğunuz zor ve sıkıntılı günlerin geride kalacağı şeklinde yorumlanır. Ancak açık renkli özellikle beyaz renkli bir ördek vurmak iyi günlerin geride kaldığı, sizi üzen olayların yaşanacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada beyaz ördek kişi yakın zaman da hayırlı bir kısmet ile karşılaşır ve evlenir. Rüyada beyaz ördek görmek hayırlı, iyi huylu ve sevgi dolu eş anlamına gelmektedir. Rüyada görülen beyaz ördek hayırlı iş sahibi olacağınıza işaret eder. İş ve aşk hayatınızda yaşayacağınız değişimler şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada beyaz ördek görmek fazlaca dünya malına sahip olma şeklinde de yorumlanmıştır.