Rüyada Ölüyle Konuştuğunu Görmek

Rüyada Ölüyle konuşmak; rüyayı gören kişinin şansının vede kısmetinin açık olacağına ve hayatında yaşayacağı değişimler olmasıdır. Rüyada ölüyle sohbet etmek, Bütün sıkıntıların ve üzüntülerin bitmesi ve yerini bolluk, berekete bırakmasıdır. Rüyada Ölüyle konuştuğunu görmek; huzur ve refahtır. Rüyada mezardaki ölüyle konuşmak; dileklerinin ve isteklerinin kabul olmasıdır. Rüyada ölü olan anneyle konuşmak, güler yüzlü ve sevinçli ve güzel bir konuşma ise rüya hayır ve ferahlık demektir.

Rüyada ölü olan babayla konuşmak, babanızı sevinçli gördüyseniz bu sizin için hayır ve ferahlık ve bolluk habercisidir. Rüyada ölü olan kardeşiyle konuşmak, güvende olmaya ve korkularından emin olmaya tabir edilip yorumlanır. Rüyada ölü olan arkadaşla konuşmak, çevresinin genişlemesine ve dostlukların artacağı ve kuvvetleneceği hayırlı bağlar kuracağınız bir ortama delalet eder.

Rüyada Ölüyle Konuştuğunu görmek; çalışmalarının sonucunu alarak sevinmeye ve mutlu olmaya kişinin kendini iyi hissetmesini sağlayacak işler yapmasıdır.

Rüyada Mezardaki Ölüyle konuşmak; çok uzakta olan bir akrabanızın yada sevdiğiniz birinin gelmesi ile mutlu olmaya ve sevinç göz yaşları dökme ile tabir olur.

Rüyada Telefonda Ölüyle konuşmak; rüya sahibinin uzun zamandır beklediği haberin olumlu olarak sonuçlanacak olması ve hayır, iyiliktir. İş için yeni atılımlarda bulunacak olması ve bunların başarı ile sonuçlanacak olmasıdır.

Rüyada Camide Ölüyle konuşmak; kalbi bütün olup İslama yakın olan ve vazifelerini yerine getiren biri olarak tanımlanır.

Rüyada Evde Ölüyle konuşmak; iki şekilde tabir olur. Kalabalık bir topluluğa girecek olmasıdır. Bir rivayete göre evinde yapılacak olan bir toplantıdır.