Rüyada Ölünün Dirilmesi

Rüyada Ölünün Dirilmesi genellikle rüyayı gören kişinin beklediği kişinin veya uzun süredir görmek isteyip göremediği bir kişi ile karşılaşmasına delalet etmektedir. Rüyada ölünün dirilmesi konuşması aynı zamanda gelmesi çok istenen bir kişinin hayırlı bir şekilde ve en kısa zaman içerisinde geleceğine de yorumlanabilmektedir. Çünkü ölü diri getirir derler. Rüyada ölünün dirilmesi sonra tekrar ölmesi genellikle hayra yorumlandığı için korkulmaması gereklidir. Rüyada ölü görmek, genel anlamda uzaktan misafire delalet etmektedir.

Rüyada ölü görmek, rüyayı gören kişilerin kalbinin kırılacağı, dostu veya aile üyelerinden biri yüzünden işlerinin bozulacağı ve maddi anlamda zorlanacağına delalet etmektedir. Rüyada ölü birini canlı görmek aynı zamanda kısa süre içerisinde alınacak sevinçli bir habere, bu habere bağlı mutluluk ve sevinç duygusu yaşayacağına ve maddi olarak yükseleceği anlamına gelmektedir. Rüyada ölünün dirilmesi ve ağlaması genel olarak hayra ve kısmete yorumlanan rüya aynı zamanda dinine bağlı, yardımsever, sevap işlemeyi seven kişilere de işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş biriyle konuşmak, hayır içinde görülmektedir. Genellikle rüyayı gören kişinin huzurla dolmasına, kafasındaki soru işaretlerinden kurtulmasına ve rahata ermesine tabir edilmektedir. Rüyada ölünün dirilmesi ve yemek yemesi hayatı sorunlarla dolu geçen kişilerin sorunlarının çözüleceğine, kişinin rahat bir nefes almasına ve maneviyat duygusunun da güçlenmesine işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin eve gelmesi, rüyayı gören kişinin kalbinin kırılacağı olaylara şahit olacağına ve sonuçta üzüleceğine alamettir. Rüyada ölünün dirilmesi ve gülmesi gören kişinin yakın bir dostu tarafından ya da aile üyelerinden biri tarafından zorda bırakılacağına da yorumlanmaktadır.

Rüyada ölü birini canlı görmek, rüyayı gören kişinin maddi ve manevi sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına, işlerinin yolunda gideceğine ve aile üyeleri arasındaki bağların daha da kuvvetleneceğine tabir edilmektedir.

Rüyada ölüye sarılmak, genel anlamda pek hayra tabir edilmez. Rüyasında bir ölüye sarıldığı gören kimse ona hayrı olmayacak kişilerden hayır beklemektedir. Ancak bu kişilerin hayırdan çok zarar getireceğine ve Rüyada ölünün dirilmesi ve öpmesi rüyayı gören kişiye hayal kırıklığı yaşatacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölü birini öpmek, umuda ve şansa alamettir. Rüyasında ölü öpen biri heyecanla başladığı bir iş yarım kaldığı ve kişi tam ümitlerini tükettiği anda o işte tekrar bir yükselişe ve başarıya koşacaktır. Maddi ve manevi açıdan kişiler umutlanacak ve umutlarının karşılığını alacaklardır. Rüyada ölü öpmek, gerçekleştirilmek istenen hayallere, iş ve ev hayatında yapılmak istenen şeylere karşı çok yetersiz kalındığına ama umutların yeniden canlanacağı tabir olunur.