Rüyada Nazar Boncuğu Görmek

Rüyada nazar boncuğu görmek, gören kişinin yaşadığı acıları, kayıpları, kötü günleri ve üzerindeki uğursuzluğu üzerinden atmayı başaracağına ve yavaş yavaş şifa bulacağına işaret eder. Rüya sahibinin ruhunun da, bedeninin de şifa bulacağına tabir edilir.Rüyada nazarlık görmek, rüya sahibine müjdeli haberler geleceğine, hayatının güllük gülistanlık olacağına ve kişinin yüzünün artık güleceğine işaret eder.Rüyada nazarlık takmak, nazarlık görmek kadar iyi şekilde tabir edilmez ama kötü anlama da gelmez. Rüyayı gören kişinin ilim, irfan ve bilimden ziyade halk arasındaki deyimi ile koca karı yöntemlerine güvendiğine ve gerçek bir dayanağı olup olmadığını araştırmadan kulaktan dolma bilgilere inandığına işaret eder. Fakat bu rüya bir diğer yandan da hayır olarak kabul edilir ve tıpkı nazarlık görmek gibi yorumlanır.

Rüyada nazar boncuğu görmek, gören kişinin yaşadığı acıları, kayıpları, kötü günleri ve üzerindeki uğursuzluğu üzerinden atmayı başaracağına ve yavaş yavaş şifa bulacağına işaret eder. Rüya sahibinin ruhunun da, bedeninin de şifa bulacağına tabir edilir.

Rüyada nazar boncuğu bulmak, rüya sahibinin başka konularla çok fazla alakadar olması nedeni ile ailesini ihmal ettiğine, evden çok dışarıya yöneldiğine, kafasına göre ve emri vaki şekilde yaşadığına işaret eder.

Rüyada maşallah görmek, ya da maşallah yazılı bir şey takmak, şansın çok açık olacağı günlerin yaşanacağına işaret eder. Gören kişinin hayatının fırsatlarını yakalayacağı bu dönemde geleceği için en isabetli kararları verecek ve yaşamı için en sağlam temelleri atacak demektir. Huzurun ve mutluluğun çok uzun süreceği bir dönemin yaklaştığına işaret eder.

Rüyada Nazar Boncuğu Bulmak her kim rüyasında nazar boncuğu görürse, Allah da onun yüzünü güldürecek demektir.” Hatta bazı yorumculara göre de rüyada nazar boncuğu görmek hem rüya sahibinin hem de ailesinin çok mutlu olacağı anlamına gelir.

Rüyada nazar boncuğu takmak, kişinin gerçeği yansıtmayan bazı söylentilere inanarak çok sevdiği bir kişi hakkında yanlış düşüncelere kapılacağını ima eder. Rüyasında nazar boncuğu taktığını gören biri, bazı asılsız dedikodulara inanacak demektir.Rüyada nazar boncuğu takmak, kişinin gerçeği yansıtmayan bazı söylentilere inanarak çok sevdiği bir kişi hakkında yanlış düşüncelere kapılacağını ima eder. Rüyasında nazar boncuğu taktığını gören biri, bazı asılsız dedikodulara inanacak demektir.

Rüyada nazar boncuğu toplamak, bir kişinin hayatta sahip olmak istediği bir şeyi sonunda elde edeceğini ima eder. Rüyasında nazar boncuğu topladığını gören biri, çok uzun zamandır olmasını istediği bir dileğinin gerçekleştiğine şahit olacaktır.

Rüyada nazar boncuğu hediye almak, uzun sürecek olan mutluluk hali ile tabir olunur. Rüyasında birisinin kendisine nazar boncuğu hediye ettiğini gören kimse, hayatındaki sıkıntılardan uzun bir süre ulaşarak mutluluğa erişecek demektir.

Rüyada nazar boncuğu hediye vermek uzun sürecek olan mutluluk hali ile tabir olunur. Rüyasında birisinin kendisine nazar boncuğu hediye ettiğini gören kimse, hayatındaki sıkıntılardan uzun bir süre ulaşarak mutluluğa erişecek demektir.

Rüyada nazar boncuğu kırılması, çok olumsuz anlamlar içermektedir. Rüyasında nazar boncuğunun kırıldığını gören birinin üzerinde kara bulutlar dolaşıyor demektir. Rüya sahibinin başına bazı felaketler gelecek ve bunlarla tek başına mücadele etmek zorunda kalacaktır.Rüyada nazar boncuğu kırılması, çok olumsuz anlamlar içermektedir. Rüyasında nazar boncuğunun kırıldığını gören birinin üzerinde kara bulutlar dolaşıyor demektir. Rüya sahibinin başına bazı felaketler gelecek ve bunlarla tek başına mücadele etmek zorunda kalacaktır.

Rüyada nazar boncuklu altın bileklik görmek, bir dosttan gelecek olan çok değerli bir hediyeye işarettir. Rüyayı gören kişi için bu hediyenin manevi değeri çok büyük olacaktır. Rüyasında nazar boncuklu altın bileklik gören kimse, dostundan değeri paha biçilemeyen bir armağan alır.Rüyada nazar boncuklu altın bileklik görmek, bir dosttan gelecek olan çok değerli bir hediyeye işarettir. Rüyayı gören kişi için bu hediyenin manevi değeri çok büyük olacaktır. Rüyasında nazar boncuklu altın bileklik gören kimse, dostundan değeri paha biçilemeyen bir armağan alır.

Rüyada nazar boncuklu bileklik görmek, kişinin kötü gitmekte olan işlerinin düzeleceği anlamına gelir. Özellikle maddi anlamda çekilen sıkıntılar son bulacak ve rüya sahibi finansal açıdan refaha erecektir. Rüyasında nazar boncuklu altın bileklik gören kimse, kendi çabaları sayesinde işlerini yoluna koyacak ve büyük bir iç huzura erişecek demektir.Rüyada nazar boncuklu bileklik görmek, kişinin kötü gitmekte olan işlerinin düzeleceği anlamına gelir. Özellikle maddi anlamda çekilen sıkıntılar son bulacak ve rüya sahibi finansal açıdan refaha erecektir. Rüyasında nazar boncuklu altın bileklik gören kimse, kendi çabaları sayesinde işlerini yoluna koyacak ve büyük bir iç huzura erişecek demektir.

Rüyada nazar boncuğu kaybetmek, gerçek hayatta kaybolan itibar ile tabir olunur. Rüyayı gören kişi yaptığı yanlış davranışlardan ötürü hem aile içindeki hem de arkadaş çevresindeki saygınlığını yitirecek ve kendisini alçak bir konuma düşürecektir. Rüyasında nazar boncuğu kaybettiğini gören biri, kendi hatalarından ötürü birçok kişinin takdir ve beğenisini kaybedecek demektir.Rüyada nazar boncuğu kaybetmek, gerçek hayatta kaybolan itibar ile tabir olunur. Rüyayı gören kişi yaptığı yanlış davranışlardan ötürü hem aile içindeki hem de arkadaş çevresindeki saygınlığını yitirecek ve kendisini alçak bir konuma düşürecektir. Rüyasında nazar boncuğu kaybettiğini gören biri, kendi hatalarından ötürü birçok kişinin takdir ve beğenisini kaybedecek demektir.