Rüyada Mum Üflemek

Rüyada mum üflemek, rüya yorumcularına göre rüya sahibi hayatı için önemli bir kararı yanlış olarak almıştır. Yanlış atılan imzalar ve yanlış verilen kararlara delalet eder. Diyanet’e göre bu rüyayı gören kişi evli ise bu evlilikten pişmanlık duyacaktır.

Rüyada mum akması, rüya sahibinin hanesi içine küçük bir kısmet gelmesi anlamına gelir. Hediye almak ya da küçük bir para kazanmak söz konusu olur. Diyanet’e göre bu rüya gözyaşı anlamına gelir.

Rüyada mum söndürmek, rüya yorumcularına göre kişinin hayatında yanlış bir imza atması anlamına gelir. Rüya sahibi önemli bir evrağa düşünmeden imza atar. Bu imzadan sonra kişinin ciddi anlamda mal kaybı yaşamasına işaret eder.

Rüyada sönmüş mum görmek, rüya yorumcularına göre bir işten elini ayağını çekmek anlamına gelir. Rüya sahibi karşılıksız bir ilişki yaşar. Diyanet’e göre bu rüyayı görenin bazı sağlık sorunları yaşaması söz konusu olur.

Rüyada yanan mum görmek, rüya yorumcularına göre yanan mum ateş içinde sevda yaşayan bir kimseye işaret eder. Rüya sahibinin kendisi bir sevda yaşamıyorsa, çocuklarından birisi böyle bir sevgi yaşayacaktır.

Rüyada mumluk görmek, rüya sahibinin boş ve karşılığı olmayan bir hayalin peşinde koşması anlamına gelir. Kişi uzun süre bu hayallerle yaşar ancak karşılığını almaz.