Rüyada Milletvekili Görmek

Rüyada Milletvekili Görmek rüya sahibinin bir anda güçlenmesine, berekete ve bolluğa ermesine, rızkın hayırlı şekilde artmasına delalet eder. Dini açıdan rüyada milletvekilinin eve gelmesi, devlet kapısından gelecek müjdeli ve hayırlı haberlere yorumlanmaktadır. Pek çok rüya alimi de rüyanın hayırlı işlere vesile olacağına dikkat çekmiştir. Rüya alimlerinden olan İbni Sirin (r.a) bu rüyayı bir anda gelen müjdeli habere, büyük kazanca, hayat şartlarının olumlu şekilde artmasına yorumlamıştır.

Rüyada Milletvekili görmek, her ne anlamda olursa olsun rüya sahibinin yüksek mertebelere ulaşacağına yorumlanır. Mücadele sonucunda kazanılan zafer şeklinde de yorumlanabilir. Özellikle, rüya sahibinin alacağı bir karar sonrasında hanesinde rızk kapısını açacağına, bereketin sağlanacağına ve kötü niyetli kişilerin haneden uzaklaştırılacağına delalet eder.

Rüyada milletvekili olmak, iş ya da özel hayatında kişinin oldukça sevilen sayılan bir mertebeye ulaşmasına yorumlanır. İşle ilgili bir yükselme, bol kazanç olabileceği gibi hanede de sevilen, sayılan bir kişi durumuna gelme anlamında tabir edilir.

Rüyada siyasetçi görmek, zorlu ve mücadele isteyen olayların ortaya çıkacağına delalet eder. Özellikle, rüya sahibinin iş hayatıyla ilgili durumlarda zorluk yaşayacağına, yöneticileri ile ilgili durumlarda mücadele göstereceğine, bazı olaylar karşısında haksızlıklara uğrayacağına yorumlanır.

Rüyada milletvekili ile konuşmak, rüya sahibinin yakın çevresinde bulunan bir büyüğü sayesinde bazı aksiliklerin üstesinden geleceğine delalet eder. Kişinin maddi ya da manevi açıdan yaşadığı bir huzursuzluk söz konusuysa kısa zamanda yakın çevreden alınan destekle birlikte bu olumsuz durumların ortadan kaldırılacağına yorumlanır.

Rüyada milletvekili adayı görmek, rüya sahibinin yeni bir iş girişimi yapacağına delalet eder. Bu iş hayırlı bir evlilik ya da haneye bereket getirecek bir yatırım imkanı olabilir. Kişinin hayatında ortaya çıkacak yeni başlangıçlar ve ortaklıklar olarak rüya tabir edilir.

Rüyada milletvekili ile yemek yemek, hayırlı ve kısmetli rızka delalet eder. Özellikle, rüya sahibinin zorlu bir mücadele sonrasında hayatında açacağı kısmetli kapılar olarak yorumlanır. İşinden ayrılan, evinde huzursuzluk yaşayan, maddi sıkıntı çeken, sağlık problemi yaşayan kişinin tüm sıkıntılarından bir anda kurtularak, sevince boğulacağına delalet eder.

Rüyada milletvekiline sarılmak, büyük bir mücadeleden kazançlı taraf olarak çıkmaya delalet eder. Ayrıca, müjdeli ve kazançlı haberler olarak da yorumlanmaktadır. Sevinçli bir haberin müjdelenmesi, bu haberle birlikte kişinin hanesine bereket getirmesi olarak tabir edilir.

Rüyada milletvekilini öpmek, genel olarak hayırlı bir evliliğe yorumlanır. Kişi evliyse, hanesinde bir müjdeye şahit olacak şeklinde yorumlanırken, bekar kişiler için evliliğe, büyük bir kısmete yorumlanır.

Rüyada milletvekili ile tokalaşmak, rüya sahibinin çevresinden alacağı büyük bir destek şeklinde yorumlanırken, küslüğün bitmesi, düşman ile dost olunması şeklinde de ifade edilmektedir.