Rüyada Mezara Girmek

Rüyada mezara girmek, kendinizi bir mezarın içerisinde gördüyseniz ve o mezardan çıkmak istiyor ama bir türlü çıkamıyorsanız o zaman sizi bir esaretin beklediği şeklinde yorumlanmaktadır.Mezar içerisinde bağırdığınız halde sesinizi kimseye duymuyorsa aslında sizin suçsuz olduğunuz ama size atılacak bir iftira yüzünden yıllar boyunca hapis yatacağınız ve hayatınızın bir anda olumsuz olarak değişeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Sizler hep dürüstlükten ve sevecenlikten yana iken bir anda sizi bekleyecek bu kötü günlerden kurtulmak için çok çaba sarf edecek olsanız bile hiç bir işe yaramayacak ve elinizin boş kalmasına neden olacaktır. Sizler hep ailenizden dürüst olmayı ve insanlara iyilik yapmayo öğrendiniz.

Bu rüyayı gören kişi maddi sıkıntı, zorluk çekeceğini belirtir. Maddi zorluklar karşısında çaresiz olduğunu çok üzülülüp ağlayacağına işaret eder. İstediği iş hayaline kavuşamayacağı için bunalıma girecegini belirtir. İşe girmek için çok uğraştığını ve çabasının sonunda başarısız olduğuna delalet eder. Hayalini kurduğu yuvaya maddi sıkıntı yüzünden mutlu yuva sahibi olamayacağını belirtir. Anne babası ile kavga edeceğine zulüm görmekten isyan edeceğine delalet eder. Aile içi sorunların giderek artması ile zor günler geçireceğini gösterir. İstediği evi satın alamayacağı için ailece çok üzüleceğini belirtir. Yakın akrabadan ölüm haberi gelecek cenazaye gitmek için uzun yola çıkacağına işaret eder. Aileden birinin hastalanması ile hastalık karşısında çaresiz olduğuna delalet eder. Rüyada Mezara girmek hayıra vesile olmayacağına işaret eder. Aileden birinin ölüm haberi ile isyan edeceğini belirtir. Unutulan dinin ibadetin yapılması gerektiğine işaret eder. Geçim sıkıntısı elini kolunu bağladığı için bunalıma gireceğini belirtir. Aile bireyin ölmesi ile çok üzülüp ağlayacağına işaret eder. Arkadaşı ve ailesi ile kavga edecek yalnız kalacağına delalet eder.

Rüyada mezar görmek ömrünün uzanacağına hayıra vesile olacağına işaret eder. Mutlu yuva kurmanın zamanı geldiğini belirtir. Haç görevinin yerine getirmesine delalet eder. Ailede ölen kişinin mezarının ziyaret edilmesi ve ruhuna dua okunmasına delalet eder. Maddi sıkıntının bitmesine az kaldığını sabırlı olması gerektiğine delalet eder. Çaba gösterdiği işin yakın zamanda olacağına işaret eder. Unutulan islamın şartlarının yerine getirmesini belirtir. Kalbini kırdığı arkadaşı ile barışacağına işaret eder. Bolluk, bereket, maddi kazancın olacağını belirtir. Satılması beklenen araziden güzel haber geleceğine işaret eder. İş hayatında başarılı olacağına mevkisinin yükseleceğine delalet eder. Aileden birinin mutlu yuva için adım atacağını bu güzel haberi söyleyeceğine delalet eder. Hazırlığı yapılan düğünün gerçekleşmesiyle hayırla vesile olacağına işaret eder.

Fakat insanların sizi bu şekilde etkilemesi ve hayatınızı etkileyecek bir iftira atmasından dolayı sizler de çok zor zamanları geçireceksiniz. Bu durum sadece sizi değil, ailenizi de çok derinden etkileyecek ve özellikle de çocuklarınızın psikolojisi yerle bir olacaktır. En acı olan ise kendinizi kimseye inandıramayacak ve en yakınım dediğiniz insanlar bile sizin suçlu olduğunuza inanacaklar. Bu yüzden gençliğiniz hapislerde çürüyecek ve sizlerin bir kader mahkumu olacaksınız.

Gördüğünüz mezar babanızın mezarıysa ve siz babanızın mezarında kendinizi gördüyseniz uzun bir yolculuğa çıkacağınız ve yolculuk sonucunda büyük bir felaketin sizi beklediği şeklinde yorumlanmaktadır. Sizi çok korkutucu zamanların beklediği için artık kendinize ne kadar dikkat ediyor olsanız bile yolculuk esnasında başınızdan geçecek bir kaza sonucunda sizler çok sorun yaşayacak ve sizin artık mutlu ve neşeli günleriniz geride kalacak o günden sonra her şey bir anda değişecek ve sizi zor zamanlar bekleyecektir. Aileniz ile olan ilişkilerinizin çok iyi olması ve her daim sizin yanınızda olmaları sizi güçlendirse bile bu olaydan sonra artık ailenizin yanında olmaması sizi derinden sarsacak ve sizin çektiğiniz çileleriniz sizin hastalanmanıza neden olacaktır.

Geçirmiş olduğunuz kaza sonucunda hastane hastane dolaşacak ve iyileşme umudunuzu artık kaybedecek ve ömrünüzün sonuna kadar artık hasta olarak yaşayacaksınız. Bu durumda sizin en çok zorunuza giden ise ailenizin sizin yanınızda olmaması ve sizi yapayalnız bırakmış olmalarıdır. Bu yüzden fiziksel olarak sağlığınızı kaybetmiş olsanız bile ruhsal açıdan derin bir üzüntü yaşayacak ve artık yaşamak istemediğiniz için intihar etmeyi bile düşüneceksiniz.