Rüyada Mezar Sulamak

Rüyada mezar sulamak, rüya sahibinin son zamanlarda çok büyük bir hayır işlediği ve bu sayede çok huzur dolu zamanları yaşayacaksınız. Bu işleyeceğiniz sadece sizi değil, ailenizi de çok etkileyecektir. Sizin yaşadığınız ve sıkıcı olarak adlandırdığınız hayatınızın, bir anda değişerek çok mutlu bir hayata merhaba diyeceksiniz.Maddi olarak feraha çıkacaksınız. Çok isteyip de bir türlü alamadığınız bir ev ya da arsayı çok kısa süre de alacaksınız. Eşinizin çok istediği, paranızın olamadığı için alamadığınız hediyeyi alacaksınız. Çocuklarınızın okumasını istiyorsunuz. Bu yüzden çocuklarınızın eğitimi için çırpınıp duracaksınız.

Emeklerinizin karşılığını da, çocuklarınız büyüdükçe fark edeceksiniz. Onların iyi yerlere gelmesi sizi mutlu edecektir. Yaşlılığınızda sizi çok huzur dolu zamanlar bekliyor. Eşiniz ile taşınacağınız bir sahil kasabasında sağlıklı bir hayatınız ve uzun bir ömrünüz olacaktır. Torunlarınızı görecek ve onların sevgisi sizi çok mutlu edecek. Sağlığınıza çok dikkat ediyorsunuz. Fakat ailenizden gelen genetik bir tansiyon hastalığı ilerleyen yaşlarda sizi etkileyecek. Sadece kullanacağınız tansiyon hapı sizi biraz üzüyor olsa bile tek sıkıntınız bu olacağı için şükretmelisiniz.

Rüyanızda kendi babanızın mezarını görüyorsanız, çok kısa bir süre içerisinde babanızdan bir yardım alacağınız ve bu yardım sizin hayatınızı olumlu yönde etkileyecektir. Sürekli olarak babanızla tartışıyor onunla anlaşamıyorsunuz. Bilmeniz gerekiyor ki, onun hayatında çok büyük, önemli bir yere sahipsiniz. Sizin yaşınızın genç olması yüzünden biraz fevri davranıyorsunuz. Et tırnaktan ayrılmayacağını bilmelisiniz. Sizin en ufak bir sorununuz olduğu zaman aileniz sizin yanınıza koşuyor. Bu yüzden mutlaka ailenizin kırdığınız kalbini özellikle de babanızın kalbini tekrar kazanmanız gerekiyor.

İş hayatınızda olacak sorun yüzünden çok sıkıntılı dakikaları geçiriyorsunuz. Gurur yaptığınızdan, ailenizden destek alamıyorsunuz. Babanız ise sizin zor durumda olduğunuzu duyduğu anda sizin yardımınıza koşacaktır. Bu da sizin haberiniz olmadan yardımcı olacak, sizi çok mutlu edecektir. Böylece artık ailenizin kıymetini bilerek, onlarla daha çok vakit geçireceksiniz. Babanız her zaman sizin için çalıştı, çırpındı. İlerde sizin de çocuklarınız olduğunda babanızı daha iyi anlayıp ona olan saygınızın artmasını sağlamış olacaksınız.

Rüyada mezar sulamak, görülen rüya hayırlara vesile olmasını dileyerek aydınlığa yorumlanır. Bir kimsenin gördüğü rüyada mezar sulamak oldukça iyi ve kısmet olarak çıkar. Rüyayı gören kişinin büyük bir kısmete evet diyerek hayatıyla ilgili olumlu karar vereceğine rivayet eder. İnançlara önem veren bir kişi olduğuna ve Allah katında yaptığı her iyiliğin önünde bulunarak hayır duası almasına delalettir. Günlük yaşantısında bir çok hata yapan biri olarak bilinen kişinin gördüğü rüyada başkalarının zarar görerek üzülmesine neden olmaya çıkar. Büyük başarı yakalayacak olan kişi için bu rüya verilen sözlerin tutulmasına çevresindeki insanlara hayır yapan biri olarak huzura çıkılacağına alamet eder. Rüyada mezar sulamak hayata küsen ve içine kapanık olan birinin destek alması gerektiğine yorumlanır.

Yaşanılan günlük hayatta kişi için bu rüya sıkıntıların sonu ereceğine yapılan birikimlerin önünde bulunarak aydınlığa çıkmasına delalet eder. Rüya sahinin çok şanslı bir kişi olduğuna her elini attığı işi tamamlayan bol kısmet eline geçeceğine rivayet eder. Aile hayatının sakin giden bir kişi olarak huzuru sevmesine rüyayı gören kişinin sessiz ortamları tercih eden kişiliği olduğuna çıkar. Rüyada mezar sulamak kişi yada kişiler için günlük hayatta çok sabırlı kişiliğe sahip olduğuna ve her insana yardım eden biri olarak bilindiğine alamettir. Bir başkasına kötülük düşünen kişi için bu rüya sahibinin kendi kazdığı kuyuya kendisinin düşeceğine yorumlanır.

Gönül işine girecek olan rüya sahibine muradına ereceğine sevdiği kızla evlilik yapacağına delalet eder. Bazı görülen rüyalar tersine çıkabilir. Kişi için bu rüya hayatında günlük yaşantısında sağlık sorunu çekmeyeceğine sağlıklı yaşamasını bildiğine kendisine çok iyi bakan biri olarak bilinmesine işarettir. Rüyada mezar sulamak alınacak bir haberin rüya sahibini üzeceğine delalet eder. Ayrıca kişinin gördüğü rüya yaşlılığında hiç kimseye muhtaç olmadan huzur içinde yaşayacağına rivayet eder. Bir kimse gördüğü rüyada mezar sulamanın çevresindeki arkadaşa dikkat etmesi gerektiğine o kişiden bir zarar göreceğine çıkar. Ayrılan bir evli çiftin birbirlerine tekrar şans vereceğine birbirlerini mutlu edeceklerine alamet eder.

Komşusundan gelecek yardımla sevinç yaşanmasına rüya sahibinin çektiği sıkıntıların kimsenin bilmemesine bu durumu gizli tutmasına yorumlanır. Bir erkeğin bu rüyayı görmesi sevdiği bir bayan olduğuna bu durumu saklayarak utanıp o kişiye açılamayacağına rivayet eder. Rüyada mezar sulamak bir takım aile ve akraba arasındaki sorunların ortadan kalkacağına işaret eder. Görülen rüya bir çok kişi için oldukça iyi olaylara vesile olacağına çıkar. Rüya sahibinin gördüğü rüyada ciddi bir para beklentisinin gerçeğe dönüşeceğine ve mal varlığının değerinin yükseleceğine alamet eder.