Rüyada Meyve Suyu İçmek

Rüyada meyve suyu içmek rüya sahibi açısından meydana gelecek zorlu olaylara işaret eder. Ancak bu olaylar sonucunda kötü, korkulan gelişmeler olmayacaktır. Bu rüyayı gören kişiler etrafında bulunan kişilerin kötü oyunlarına gelebilir, ortaya atılan yalan haberlerin etkisinde kalabilir, bunlara inanarak zor duruma düşebilir. Ancak her ne kadar kötü gelişmeler olsa da, bunların sonuçları kişinin umduğu gibi kötü sonuçlara neden olmayacaktır. Bu yüzden bu rüyayı gören kişilerin rahatlama dönemi yaşayacağı söylenebilir.

Rüyada meyve suyu içmek, okuma çabası içinde olan ve bu amaç için emek sarf etmekten vazgeçmeyecek bir kişinin varlığına işaret eder. Meyve suyu ya da meyve sularından yapışmış kokteyli içen kişinin hastalıktan kurtulacağı, kendisine zarar veren bazı şeylerden uzak duracağı, hayır ve rızk kapılarının açılacağı rivayet edilir.

Kokusu hoş olan meyve suyunu içmek bilgili olmaya, hayırlı işler yapmaya, kokusu hoş olmayan meyve suyunu içmek ise sahip olduğu nimetlere nankörlük edeceğine, şüphe duyulacak kazanca, meyve suyunu tiksinerek içmek önemsiz bir hastalığa, rüya gören kişinin bekâr olması da evliliğe işaret eder. Meyve suyunu kadehte içmek bazı âlimlerce ölüme işarettir. Soğuk ve lezzetli meyve suyu içmek kişinin kafasına taktığı sıkıntısından kurtulacağına yorulur. Rüyada ölmüş birinin verdiği meyve suyunu içmek hayra yakın durup şerden uzaklaşmaya ve meyve suyunu veren ölü kişinin de rahatının yerinde olduğuna işaret eder.

Rüyada vişne suyu içmek, kötü alışkanlıklardan kötü düşünce ve isteklerden ve endişe duyduğu durumlardan kurtulacağına, nefsini terbiye etmeye çalışıp bunda başarılı olacağına ve bunun sonuncunda hem kalp temizliğine hem de kafasının rahata kavuşacağına delalet eder.

Rüyada portakal suyu içmek, iyi niyetli olduğu işlerin peşinde koşmaya, hayırlı işler içinde bulunmaya, haramdan uzaklaşıp helale yönelmeye, Allah’ın sevdiği kullarından biri olmaya delalet eder.

Rüyada kayısı suyu içmek, kalp rahatlığına ve güzelliğine, dertlerden, sıkıntılı durumlardan ve problemlerden uzaklaşmaya, keyif içinde yaşamaya, maddi anlamda ferahlığa kavuşmaya, sağlıklı olmaya, huzura ve uzun bir hayat yaşayacağına işaret eder.

Rüyada üzüm suyu içmek, sağlığa kavuşmaya işarettir. Rüyayı gören kişinin sağlıklı ve rahat içinde geçireceği, güzel, hayırlı bir yaşama tabir edilir. Mutlu olmaya ve huzuru bulmaya, bolluk ve bereket içinde yaşamaya yorulur.

Rüyada nar suyu içmek para kazanmak için verilen mücadeleye işaret eder. Rüya sahibinin kazanacağı paraya ve bu parayı kazanmak için gösterdiği emeğe işarettir. Rüyayı gören kişinin kazancının temiz olduğuna ve hayırlı dünya malına delalet eder.

Rüyada şalgam suyu içmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda moralini bozacak bir haber alacağına, üzüleceği bir olay yaşayacağına, huzurunun kaçacağına işaret eder.

Rüyada meşrubat görmek ise, rüya sahibi açısından maddi ve manevi olarak kurtuluşu müjdeler. Bu rüyayı gören kişilerin yaşamında maddi ve manevi tüm koşullar iyileşecek, huzur bulunacak, sağlıklı bir yaşam sürecek. Yaşamı boyunca ağız tadı eksik olmayacak. Görüldüğü gibi bu rüyalar hayırlı sonuçlar getirir. Rüyada meşrubat içmek ise, kişinin olumlu adımlar atmasına, he şeyden hayır ve menfaat sağlamaya, geçim derdinin, yoksulluğun bitmesine, yaşamının daha iyi koşullarda devam etmesine, huzur ve mutluluğun bulunacağına tabir edilir.

Rüyada gazoz görmek ise, rüya sahibinin isteklerinin, dileklerinin, duasının kabul olacağına, hayallerini süsleyen işi yapma fırsatı bulacağına delalet eder. Bu rüyayı görmek kişiye şansı, bereketi getirecektir. Bu kişiler artan kısmetleri karşısında yaşamlarında daha iyi seviyelere gelecek, huzuru bulacaklar. Rüyada gazoz içmek ise, kişinin hayra ve iyiliğe ulaşmasına, dertlerinin sona ermesine, düşmanlık ve anlaşmazlıkların bitmesine, kişinin içinde bulunduğu zor durumdan kurtulmasına işaret eder.

Rüyada elma suyu görmek ise, rüya sahibinin yaşamını ve işleri kolaylaştıran, çevresinde kendisine destek olacak bir kişinin varlığına tabir edilir. Bu rüyayı bazı yorumcular kişinin sahip olması gereken bir malı elde edemeyeceğine yorumlar. Bu nedenle kişinin zaman kaybına, para kaybına uğrayacağına işaret ederler. Bu yüzden rüyayı gören kişiler yaşamında daha dikkatli olması gerektiğine, zorluklara karşı koymak için kendi stratejilerini geliştirmeleri gerektiğine delalet eder.

Rüyada meyve suyu görmek genel olarak, görülen meyve suyuna göre tabir edilir. Her ne kadar kişinin zorlu durumda kalsa da, sonuçta bundan düşündükleri kadar zarar görmeyeceklerine işaret eder. Sağlıklı bir yaşam, huzurlu bir yaşam sonuçta kişileri beklemektedir. Rüya kişiye yaşamında rahatlık döneminin başlayacağını müjdeler.

Rüyada karışık meyve suyu içmek, rüya sahibinin Hayatında birçok şeyin ters gittiği, ticari hayatta battığı, alacaklarını tahsil edemediği, maddi ve manevi bir çöküntünün yaşadığı döneme işaret eder. Rüya sahibinin bu dönemde fazla yıpranmaması adına sabır ve dua etmesi tavsiye edilmektedir.

Rüyada Meyve suyu görmek, kişiye ecel terleri döktürecek, sürekli olarak tetikte yaşaması gerektiğinin habercisi olarak yorumlanır. Rüyada meyve suyu içmek, kötü bir habere alıp almamakta korkacağı bir kaygı halinde yaşayacağı söylenmektedir. Rüyada meyve suyu gören kimse için, tehlikeli ve kötü işlerle karşılaşılabileceği rivayet edilmektedir.

Rüyada meyve suyu sıkmak, kişinin hayatında zor ve meşakkatli yollardan geçmesi, bir şeyleri elde etmek için sürekli çaba sarf etmesi, dünya hayatında bir şeyleri kazanmak sadece çalışma ile olabileceği söylenir. Allah’ın Necm Suresi 39. ayette “sizin için ancak çalıştığının karşılığı vardır” ayeti tecelli etmektedir.

Rüyada kutu meyve suyu görmek, rüya tabirleri bu rüyada farklı yorumlar yapmaktadır. Bir yoruma göre Meyve suyunun hazır olması kişinin hayatta başarısız olacağı, eşi ve çocuğu yönünden şanssız olacağı, zor ve sıkıntılı bir hayat geçireceği söylenmektedir. Başka bir yoruma göre ise Meyve suyunun doğal olması kişinin zor zamanlar geçirdiği ama Daha sonrasında feraha ulaşacağı, maddi ve manevi bir zenginlik kazanacağı, mevki ve makam anlamında yüksek mertebelere ulaşacağı tabir edilir.

Rüyada vişne suyu görmek, rüya sahibinin üzerinde çalıştığı bir projenin yarıda kalması, uzun uğraşlar verilen bir sınavdan başarısız olmak, Hayattan tat almadan yaşamak gibi anlamları taşır.

Rüyada şeftali suyu görmek, bol kazanç ve rızka, maddi ve manevi bir huzura, hayırlı bir kısmete, çok para ve rahat bir yaşama delalet eder.

Rüyada suda meyve görmek, Hayatta her şeyin Berrak olduğu, içten pazarlıksız, samimi ve dürüst bir hayat yaşandığı, sabır ve dua ile hayatı sürdürmeye çalışmak gibi tabir edilir.

Rüyada meşrubat görmek, güzel hayaller, hayattan zevk alan, helal dairesinde mutlu olan, mütevazi bir hayata işaret etmektedir. Rüya sahibinin Allah’ın kendisine verdiği tüm nimetlere şükretmesi, parasından yetim ve yoksullara yardım etmesi söylenmektedir.

Rüyada gazoz görmek, maddi ve manevi huzura, ruhen rahatlamaya, Allah’a daha çok yaklaşmaya rivayet edilir. Bu anlamda rüya sahibinin gerçek hayatta yanlış işleri varsa tövbe edip Allah’a yönelmesi bildirilir.