Rüyada Memeden Süt Gelmesi

Rüyada memeden süt gelmesi rüya sahibinin sevgiye aç bir insan olduğunu ve başkalarından yardım almadan ayakta kalamadığını gösterir. Rüya sahibinin aynı zamanda başkalarına karşı sürekli ilgili ve boğucu bir kişiliğe sahip olduğunun işaretidir. Yaşlı kimselerin meme emdiğini görmesi hayra yorulmaz. Rüyada memeden süt akması kişinin detaycı biri olduğunu gösterir. Olayların hep ince ayrıntılarına takıldığının ve büyük resmi kaçırdığının habercisidir. Ayrıca bu kişinin başkalarının yardımı olmadan işlerini halledemediğine de delalettir. Hep başkalarının desteğine ihtiyaç duyan ve kendi başına hiçbir şey halledemeyen insanlara işaret eder.

Rüyada göğsünden süt gelmesi iş ve kariyer değişikliği yapmak olarak yorumlanır. Mesela iş hayatında bir yenilik söz konusu olabilir. Başka bir işte çalışmaya başlayabilirsiniz ya da yeni bir iş teklifini değerlendirmek isteyebilirsiniz. Eğer iş arıyorsanız da alanınızdan çok farklı bir işte çalışmanız söz konusu olabilir. Eğitim hayatı devam edenler ve üniversite okuyan kişiler de yeni kariyer planları yapabilirler.

Rüyada memeden süt gelmesi, kişinin kısmetinin epey açılacağını gösterir. Ayrıca iyi ahlaklı ve hoşgörülü biri olduğunun da işaretçisidir. Evli kadın rüyasında memesinden süt geldiğini görür ise hayırlı bir evlat kazanacaktır. Erkek memesinden süt geldiğini görür ise bolluk ve berekete kavuşacağına delalet edilir. Ayrıca işlerinin açılacağına ve önünde fırsatların çoğalacağına da işaret eder.

Rüyada memeden süt gelmesi ve bebek emzirmek başkalarının size vereceği sözler konusunda oldukça temkinli olmanızda fayda var demektir. Çünkü size güven verip sonrasında güvenini sarsacak davranışlarda bulunabilirler. Mesela sizin iyimser yanınızı kullanıp kendi çıkarları için bir şeyler yapabilirler ve siz zarara uğrayabilirsiniz. Yakın zamanda sizden borç isteyen birileri olabilir. Ancak borç vermeden önce çok iyi düşünmelisiniz. Yoksa verdiğiniz parayı geri almanız zor olabilir. Ortak işlerde de temkinli olun.

Rüyada memesinden süt fışkırdığını görmek yüzleşmek anlamına gelir. Belki de kabul etmediğiniz şeyleri artık kabullenmek zorunda kalabilirsiniz. Mesela ilişkisinde mutsuz olanlar karşı tarafın artık kendilerini sevmediğini kabul edebilirler ya da işleriniz yolunda gitmiyorsa bu işin sizin için hayırlı olmadığını kabul edip kendinize yeni bir sayfa açmak isteyebilirsiniz.

Rüyada memeden süt yerine su gelmesi kız evladın geleceğine yorumlanır. Kız evladın bolluk ve bereket dolu bir geleceğe sahip olacağına işaret eder. Eğer kız evlat bekar ise hayırlı ve zengin biri ile evleneceğine, evli ise hayırlı bir evlada sahip olacağına işaret eder.

Rüyada memeden süt içtiğini görmek iyi değildir. Kişinin kazancının düşeceğine ve işlerinin raydan çıkacağına işaret eder. Hane içinde huzurun azalacağına ve bu nedenle aile arasında küslüklerin olacağına da delalettir.

Rüyada memeden süt sağmak ya da meme ucunun uzadığını görmek emek verilen bir işe işarettir. Ayrıca meme sarkması bolluk ve bereketin artacağına da işaret edilir. Memenin sarktığını gören kişi eğer erkek ise amaçlarına ulaşmak için daha fazla çaba sarf etmelidir.

Rüyada memeden süt emzirmek hayırsever ve iyi niyetli kimseye işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin önüne fırsatlar çıkacağını ve bu fırsatlar değerlendirilir ise bolluk ve bereketin geleceğini gösterir.

Rüyada bekar birinin memesinden süt gelmesi her şeyi doğru düzgün yapsanız da başkalarının hataları yüzünden cezalandırılacağınıza yorumlanır. Mesela iş hayatında başkasının sorumsuzluğu yüzünden siz zarara uğrayabilirsiniz ya da sizden yüksek mevkideki insanlardan tepki görebilirsiniz.

Rüyada hamile olmadan memeden süt gelmesi iş veya eğitim hayatında yeni planlarınızda gecikme ya da ertelenme söz konusuysa, bir müddet sabr etmeniz gerekecek. Bazı şeyleri zamana bırakmak lazım. Eğer aceleci davranırsanız ve olmayacak şeyleri zorlarsanız, sonunda siz zararlı çıkabilirsiniz ve bu durum sizi pişman edebilir.

Rüyada başkasının göğsünden süt gelmesi bazı riskler karşısında biraz aksilik ile karşılaşabilirsiniz. Belki de hiç olmaz dediğiniz olasılıklar mümkün olabilir ve kendi sorumluluklarınız size ağır gelmeye başlayabilir.

Rüyada memeden sıvı gelmesi bir türlü gerçekleştiremediğiniz hayallerinizi yakında gerçekleştirmek anlamına gelir. Belki de şu an mevcut sorumluluklarınız yüzünden bazı hayallerinizi erteliyor olabilirsiniz ancak çok yakında kendiniz için de bir şeyler yapacaksınız. Kendi seçimlerinizde mutlu olacaksınız.

Rüyada memeden süt yerine kan gelmesi kendinize güveninizin artması ve daha sağlıklı kararlar almak anlamına gelit. Hatta ileriye dönük daha güzel yatırımlar yapmak anlamına gelir. Hem iş hayatında hem de eğitim hayatında geleceğe daha umutla bakabilirsiniz. Belki de umudunuzun kalmadığı tükendiği bir konuda yeniden ümitlerimiz yeşerebilir.

Rüyada memeden mavi süt gelmesi kişilerin eşlerinden ve sevgilisi olan kişilerin sevgililerinden bekledikleri ilgi ve desteği göremeyeceklerine yorumlanır. Tam da ihtiyacınız olan bir anda size sırtını çevirebiliriz ya da başkasının sözüne kanabilir. Aranızı bozmak isteyen kişilere karşı da temkinli olun.

Rüyada memeden siyah süt gelmesi kabul etmediğiniz fırsatlar yüzünden çok pişman olacağınıza yorumlanır. Eğer rüyada tüm tuvaletlerin dolu olduğunu görüyorsanız ve boş tuvalet bulamıyorsanız, bunun anlamı genelde kaçan fırsatlar yüzünden üzülmek demektir. Hatta bu konuda keşkeleriniz olabilir.

Rüyada memeden yeşil süt gelmesi yeni bir kazanç kapı sağlamak anlamına da gelir. Eğer ek gelir arıyorsanız bu konuda başarılı olabilir ve ek kazanç sağlayabilirsiniz ya da bir yerden Beklediğiniz bir para da tez zamanda evinize geçebilir. Yine iş haberi bekliyorsanız, bu iş haberi size gelebilir.

Rüyada memeden sarı süt gelmesi iş ve eğitim hayatında kendinize yeni bir yol çizmeniz demektir. Geleceğe yönelik hayırlı yatırımlar yapabilirsiniz. Maddi yönden imkanlarınız artabilir ve başkalarına külfet olmazsınız. Tek başınıza geçiminizi rahatça sağlayabilirsiniz.

Rüyada memeden kırmızı süt gelmesi parasal konularda çaresizliğe düşmek ve bunalıma girmek olarak yorumlanır. Borçlarınızı ödemek veya ihtiyaçlarınızı gidermek için başkasından borç para alabilirsiniz. Maddi yönden yaşanan olumsuzluklar yüzünden aile içerisinde de gerginlik olabilir.

Rüyada memeden mor süt gelmesi çok sevdiğiniz bazı insanlardan haberler gelebilir. Belki aynı ortamda çalışma imkanı elde edebilirsiniz ya da bir şekilde yollarınız kesişebilir. Yarım kalan dostluklar yeniden devam eder ve zamanında yapılan iyilikler karşılığını bulur.

Rüyada memeden pembe süt gelmesi ortamının değişmesi ve yeni arkadaşlar edinmek anlamına da gelir. Örneğin, çalışma ortamınızın değişmesi ya da başka sebeplerle yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz ve yeni insanlar tanımak size yeni şans kapıları açmanızı sağlayabilir. İş hayatında yeni bağlantılar oluşturabilirsiniz.

Rüyada memeden gri süt gelmesi sağlam adımlar atmak ve artık daha güçlü olmak anlamına gelir. Başkalarına maddi olarak bağlı kalmazsınız. Kendi kazancınızı sağlayabilirsiniz. Anne babaya da parasal yönden muhtaç olmamak anlamına gelir.

Rüyada memeden kahve rengi süt gelmesi zamanda aldığınız riskler sonucunda büyük başarılar ve zaferler elde edeceğinize yorumlanır. Belki hayalleriniz çok büyük olabilir ve kimse sizden ümit içerisinde olmayabilir ama insanlara kendini kanıtlama şansı elde edeceksiniz.

Rüyada memeden koyu renk süt gelmesi birileri aile içerisinde fitne fesat çıkarabilirler. Laf taşıyan birine karşı da temkinli olmanızda fayda var. Özellikle eşiniz ya da anne babanızı dolduruşa getirip onları sizin hakkınızda kötüleyen birileri olabilir. Bu kişilerin kimler olduğunu yakında öğrenebilirsiniz. Ancak bir süre aile içerisinde gergin bir ortam yaşanması olasıdır.

Rüyada memesinden su geldiğini görmek size dert ortağı olmasına ve size kendi sorunu gibi yardımcı olmasına yorumlanır. Ondan hiç ummadığınız kadar büyük yardım görebilirsiniz. Eğer bu arkadaşınız ile samimi değilseniz, yakın doğru kişiden alacağınız haber de sizi mutlu edebilir. Aranızdaki dostluk daha da samimi bir boyuta taşınabilir.

Rüyada memesinden süt aktığını görmek kişiler için kalbini çalacak bir insana yorumlanır. Hiç ummadığınız bir anda aşık olabilirsiniz ve kalbinizin kapılarını sonuna kadar arayabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa ya da evli iseniz yine eşiniz size sürpriz yapabilir ve sizin gönlünüzü kazanabilir. Aşkınız yeniden alevlenebilir. Aşk hayatınızda mutlu bir döneme giriyorsunuz diyebiliriz.

Rüyada başkasının göğsünden süt aktığını görmek büyük bir baskıdan ve tutsaklıktan kurtulmak, özgürlüğe erişmek ve hiç sıkıntılardan da arınmak anlamına gelir. İçinize attığınız dertlerden kurtulabilirsiniz. Başkalarından çok büyük bir yardım gelebilir ve hayatınızı sürdürmek için kendinize yeni yollar arayabilirsiniz.

Rüyada sol memeden süt gelmesi size karşı haksızlık yapan bir insanın buna pişman olup özür dilemesi anlamına gelir. Bu kişi size karşı davranışları ya da söylediği sözler nedeniyle çok pişman olabilir ve ikinci bir şans isteyebilir. Mesela ayrıldığınız eski sevgiliniz de gelip sizden pişman olduğunu dile getirebilir ve yeniden bir araya gelmek barışmak isteyebilir ya da bir arkadaşınız size hata yaptıysa hatasını telafi edecektir

Rüyada sağ memeden süt gelmesi içinize dert olan sorunları dışa vurmak ve saklı kalan duyguların dile dökülmesi anlamına gelir. Bundan sonra bazı şeyleri içinize atmak yerine dışa vurabilirsiniz. Aile içerisinde saklı kalan sırların ortaya çıkması ve bazı gerçeklerle yüzleşmek anlamına gelir. Özel ve sizden saklı kalan şeyleri yakın zamanda öğrenebilirsiniz.